zespół weselny

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
dorota1222
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 12 czerwca 2013, 09:05

zespół weselny

Post autor: dorota1222 »

hej wiecie może cos o zespole Imperial ze Sowiny? miał go ktoś u siebie na weselu? czy są tak dobrzy jak opinie o nich, i ile kosztują?
crowley
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 27 marca 2013, 15:29

Re: zespół weselny

Post autor: crowley »

Przejrzyj forum. o tym zespole juz kiedyś było. Pytasz o opinie a sama napisałaś ze mają dobre opinie... wiec??? :)
Jesli chodzi o cenę najlepiej zadzwonić i zapytać, ponieważ zespoły często zmieniają cennik.
pozdrawiam
pmonika20
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 13 października 2010, 13:27

Re: zespół weselny

Post autor: pmonika20 »

U mnie grali na weselu. wcześniej nie słyszeliśmy tego zespołu ale znajomi nam polecili i to był strzał w 10. wszyscy goście byli zachwyceni. zarówno młodzież jak i troszkę starsi goście bawili się wyśmienicie przy ich muzyce :) a jeśli chodzi o cenę to my płaciliśmy 3800zł. teraz w sierpniu
cytrynowakredka
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 28 grudnia 2012, 11:47

Re: zespół weselny

Post autor: cytrynowakredka »

obecnie jest bardzo duży wybór jeśli chodzi o zespoły na wesele, najlepiej poszukać sobie coś na planujemywesele.pl tam można zobaczyć ich występy, strony internetowe, posłuchać muzyki:) polecam:)
hinana
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 29 grudnia 2012, 19:03

Re: zespół weselny

Post autor: hinana »

polecam zespol SILVER MUSIC BAND , dają czadu !!
iral2002
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 8 września 2013, 15:15

Re: zespół weselny

Post autor: iral2002 »

ja szukalem chwile zespołu majac jakies doświadczenie polecam wam BIS BEND z ich polecenia wziąłem kamerzyste z zółkowa kręcie na 2 kamery hd zaliczkowałem go bo jka mi pokazał film to szczena mi opadła. Nio i jak sie im powie że że z polecenia na wstepie macie 200zł rabatu i kamerzysta 100zl.
młoda16
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 5 stycznia 2009, 20:21

Re: zespół weselny

Post autor: młoda16 »

Witam:) jeśli chodzi Ci o dobry zespół na wesele przy którego muzyce będą się świetnie bawili i młodzi i starsi to polecam zespół RAFA byłam na kilku weselach i innych imprezach na których grali są naprawdę dobrzy w tym co robią a co do zespołu IMPERIAL też grają niezle. Pozdrawiam
natusia
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 25 sierpnia 2013, 12:55

Re: zespół weselny

Post autor: natusia »

Chciałabym zapytać czy grał u kogoś na weselu zespól Factors z Ołpin?Jeśli tak to proszę o opinie na ich temat i ile biorą za wesele i poprawiny?Z góry dziekuje. :)
300388
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 24 lipca 2013, 22:10

Re: zespół weselny

Post autor: 300388 »

ja właśnie wybrałam zespół Imperial na swoje wesele i słyszałam dużo pozytywnych opinii na ich temat także mysle ze nie będziemy załować ;P
Wiki2324
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 11 września 2013, 22:40

Re: zespół weselny

Post autor: Wiki2324 »

Z całego serca polecam zespol Silver miuzik band oni sa najlepsi ..grali na moim weselu i chodz moja rodzina to smutasy na żadnym weselu sie nie bawili ale dzięki temu zespołowi każdy rwal sie do tanca ..zabawy tez maja super No i samo to ze maja świetne orginalne stroje ..POLECAM
abgb
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 6 lutego 2012, 11:56

Re: zespół weselny

Post autor: abgb »

Dla osób szukających zespołu z bardziej zróżnicowanym repertuarem, z ambitniejszymi utworami i świetnym brzmieniem, to polecam SEKWENS Music Group http://www.zespolsekwens.pl/ Byłam na weselu, na którym grali - rewelacja. Pięciu muzyków plus wokalistka. Cena około 3.500 zł. Wcześniej nie słyszałam o tym zespole, a tutaj taka miła niespodzianka. :)
KeyShia9288
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 19 września 2012, 15:59

Re: zespół weselny

Post autor: KeyShia9288 »

Byłam na weselu gdzie grał zespół SILVER, zespół TEQUILLA i zespół HIT. Mogę polecić każdy z tych trzech zespołów świetnie grają mają duży repertuar i potrafią wszystkich rozbawić i zadowolić muzyką, tych młodszych i tych starszych. Razem z narzeczeonym wybraliśmy na nasze wesele zespół HIT, ale również polecam te dwa pozostałe gdyż są równie dobrzy :)
Awatar użytkownika
michal92
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 17 lipca 2013, 21:21
Lokalizacja: JASEŁKO

Re: zespół weselny

Post autor: michal92 »

Polecam zespół Silver :)
m@jcioch
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 15 września 2013, 13:34

Re: zespół weselny

Post autor: m@jcioch »

Potwierdzam -zespół Bis Band bawi fajnie a co do kamerzysty z polecenia to on nie jest z Żółkowa tylko mieszka koło Restauracji Małopolska. No w sumie to prawie Żółków :-))Filmował u mnie i u siostry i naprawdę godny polecenia.Trochę długo trwał montaż no ale 2 i 3 kamery. Bardzo ciekawy montaż filmu a nie wspomnę już o sprzęcie jaki posiada.On chyba współpracuje z jedną z telewizji-tak słyszałem.Jest trochę drogi ale warto poczekać na ciekawy film w jego wykonaniu
paweł667
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 12 września 2013, 18:06

Re: zespół weselny

Post autor: paweł667 »

Witam polecam zespół Lombardino z okolic Krosna, grali u mnie na weselu, cenowo jak dla mnie biorą dużo, bo 3.700 zł, ale są naprawdę warci swojej ceny. Pozdrawiam :D
ODPOWIEDZ