Praca, gdzie szukać - jak znaleźć?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
kicia27
Guru
Guru
Posty: 105
Rejestracja: 25 października 2012, 14:54

Praca, gdzie szukać - jak znaleźć?

Post autor: kicia27 »

Witam, może ktoś wie o jakiś ofertach pracy dla kobiet w Jaśle..? Chodzi mi o jakieś inne, niż tutaj w zakładce ogłoszenia..
Dussiolek
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 14 maja 2013, 18:50

Re: Praca, gdzie szukać - jak znaleźć?

Post autor: Dussiolek »

w Astrze na zlecenie biorą :oczami:
kicia27
Guru
Guru
Posty: 105
Rejestracja: 25 października 2012, 14:54

Re: Praca, gdzie szukać - jak znaleźć?

Post autor: kicia27 »

a przy czym tam się pracuje?
cytrynowakredka
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 28 grudnia 2012, 11:47

Re: Praca, gdzie szukać - jak znaleźć?

Post autor: cytrynowakredka »

ASTRA to zakład, który produkuje słodycze-cukierki, lizaki na patyczkach, poniżej link Ci przesyłam:

http://www.astra-slodycze.pl/#&panel1-1
cytrynowakredka
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 28 grudnia 2012, 11:47

Re: Praca, gdzie szukać - jak znaleźć?

Post autor: cytrynowakredka »

wiem, ze też potrzebują czasami do ulotek w Żaku w szkole, jak by Cię ulotki interesowały do roznoszenia to możesz popytać w bankach różnych, pizzeriach, szkołach zaocznych o roznoszenie ulotek, wiem, że czasami też potrzebują do roznoszenia ulotek w Kauflandzie na wybranym terenie.
można też pytać o staż w UP albo samemu szukać stażu,
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Praca, gdzie szukać - jak znaleźć?

Post autor: ananasek »

W Pepco szukają stażystki. Widziałam wywieszone ogłoszenie. Kobieta do 24 lat, zarejestrowana w PUP, długotrwale bezrobotna.
joanna0590
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 17 sierpnia 2012, 10:48

Re: Praca, gdzie szukać - jak znaleźć?

Post autor: joanna0590 »

też się chętnie dowiem, może ktoś o czymś słyszał?
byłam dziś zobaczyć w pepco, ale nie ma już ogłoszenia.

Przy okazji, odnośnie tematu-od dłuższego czasu, w sumie od ponad roku widzę w sklepie muzycznym (dawnej Mona Lizie) ogłoszenie 'przyjmę do pracy'. Ktoś wie w czym tkwi tajemnica? Przy takim bezrobociu muszą mieć setki zgłoszeń, przez tak długi czas nikt odpowiedni się nie znalazł?:)
joanna0590
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 17 sierpnia 2012, 10:48

Re: Praca, gdzie szukać - jak znaleźć?

Post autor: joanna0590 »

a, widziałam jeszcze ogłoszenie w Butiku w Europie, też szukają stażystki
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Praca, gdzie szukać - jak znaleźć?

Post autor: antykieckowy »

"w co drugiej" kwiaciarni, butiku, zakładzie fryzjerskim, kiosku szukają pracownic/stażystek. Wystarczy się przejść po mieście.
kicia27
Guru
Guru
Posty: 105
Rejestracja: 25 października 2012, 14:54

Re: Praca, gdzie szukać - jak znaleźć?

Post autor: kicia27 »

Dziękuję.. tylko że mnie już staż nie ratuje.. bo go już odbyłam, i niestety drugi mi się nie należy.. i przez to pytam tutaj, że może ktoś widzi gdzieś na mieście jakieś ogłoszenia, które nie są zamieszczane w "ogłoszeniach" na portalu.

A jeżeli chodzi o pracę w dawnej Mona Lizie - to tam jest kilka warunków, że trzeba umieć grać na co najmniej jednym instrumencie, rozróżniać każdy typ muzyki..
cytrynowakredka
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 28 grudnia 2012, 11:47

Re: Praca, gdzie szukać - jak znaleźć?

Post autor: cytrynowakredka »

teraz na podstawowe stanowiska mają takie wymagania, że masakra, a płacą najniższą lub nawet mniej i nielegalna praca, nie widzę tu przyszłości dla młodych ludzi
joanna0590
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 17 sierpnia 2012, 10:48

Re: Praca, gdzie szukać - jak znaleźć?

Post autor: joanna0590 »

w szmateksie koło biedronki, tym przy rondzie cały czas przyjmują dziewczyny. Ale nie polecam, nawet jeśli jesteś bardzo zdesperowana-napracujesz się (i to bardzo ciężko, w delikatnie mówiąc nieprzyjemnej atmosferze) a pieniędzy i umowy i tak nie zobaczysz. Zresztą jest o tym przybytku osobny wątek, więc możesz poczytać.

Co do zakładów fryzjerskich to owszem szukają, ale na praktyki zawodowe-to co innego. Kwiaciarnia w rynku i galerii szuka kogoś na staż, a nie każdy się na niego łapie. Krótko mówiąc, sama jestem załamana:)
Gabusia
Guru
Guru
Posty: 141
Rejestracja: 27 października 2008, 18:00

Re: Praca, gdzie szukać - jak znaleźć?

Post autor: Gabusia »

ostatnio widziałam w naleśnikarni ogłoszenie, że przyjmą jedną osobę do pracy :) ale nie wiem na jakie stanowisko :)
kicia27
Guru
Guru
Posty: 105
Rejestracja: 25 października 2012, 14:54

Re: Praca, gdzie szukać - jak znaleźć?

Post autor: kicia27 »

Nieźle w szmateksie wyzysk i brak kasy.. to pięknie i gdzie tu czegoś szukać..

A powiedzcie, niewiecie jak jest czasem z pracą w biedronce? Gdzie można się czegoś dowiedzieć że szukają czy coś takiego?
Awatar użytkownika
shuffler
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 9 września 2013, 10:42

Re: Praca, gdzie szukać - jak znaleźć?

Post autor: shuffler »

Wszystkim szukającym pracy życzę dużo wytrwałości bo sam przez to przechodziłem i wiem, że lekko nie jest. Przez prawie 2 lata szukałem stałego zajęcia (umowę o pracę) bo prace sezonowe czy na umowę o dzieło są dobre na chwilę, ale nie można z tym wiązać swojej przyszłości :!: W końcu, kiedy myślałem, że już tylko cud może mi pomóc w znalezieniu prawdziwej pracy, uśmiechnęło się do mnie szczęście. Co prawda zatrudnienie znalazłem poza granicami naszego powiatu oraz województwa i zmuszony jestem dojeżdżać, ale mimo wszystko jestem zadowolony bo nie ma nic gorszego niż bezczynność. Poza tym praca uszlachetnia. Bez niej, nasze życie przypomina wegetację. Niech mój post, to będzie taki dobry omen dla Was wszystkich ;)
ODPOWIEDZ