pediatra

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

pediatra

Post autor: sylwula13 »

Witam, do jakiego pediatry najlepiej zapisać nowo narodzone dziecko ? tak żeby był dobry, miły itd.
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 18 października 2012, 19:53

Re: pediatra

Post autor: makatka »

Ja też jestem ciekawa podpowiedzi:)
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: pediatra

Post autor: sylwula13 »

są wogóle w Jaśle jacyś dobrzy pediatrzy ... hmm ...
adu28
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 17 stycznia 2011, 11:50

Re: pediatra

Post autor: adu28 »

Zalezy co rozumiec przez slowo @dobry@
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 18 października 2012, 19:53

Re: pediatra

Post autor: makatka »

o rany :zdziwko: godny polecenia, taki, który ma doświadczenie, podejście do dzieci, jest miły, można go o wszystko zapytać itp, chyba pytanie nie jest takie trudne :rotfl:
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: pediatra

Post autor: sylwula13 »

widocznie dla niektórych słowo " dobry "jest ciężkie do zrozumienia :D
cup
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 24 września 2012, 11:39

Re: pediatra

Post autor: cup »

hmm, moje dziecko jest zapisane do doktora Snocha. Ale zauważyłam,że wiecznie by wciskał mnóstwo lekarstw. Czy w przychodni, czy prywatnie, wizyta odbywa się szybciutko,dlatego też gdy jednak mogę to chodzę prywatnie do doktorara Barańskiej. Wizyta bez żadnego pośpiechu, miła, przesympatyczna dla dziecka, odpowiada na wszystkie pytania i nie przepisuje 3 syropów o prawie identycznym działaniu! i stara się nie załatwiać od razu wszystkiego antybiotykiem.
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: pediatra

Post autor: Laura Diaz »

Hmmmm, ja małego zapisałam do dr Mikrut w Medyku. Byłam póki co na jednej z nim wizycie, i było w porządku. Ale oczekałam się straaasznie, brak jakiegoś porządku przy wchodzeniu do gabinetu, każdy wchodzi jak chce :szok: Ale lekarka OK :) wcześniej ze starszym dzieckiem chodziłam do dr Nędzy, i tam każdorazowo musiałam wysłuchiwać elaboratów, dywagacji i dygresji na tematy żywieniowo - wychowawcze, odechciało mi się, bo po każdej wizycie córka umęczona, a ja czułam się jakby mnie ktoś wyprał i wyżął :hyhy:
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: pediatra

Post autor: Anuskaaa18 »

Mój synek zapisany jest do przychodni, ale chodzimy się tam tylko szczepić. Wszystkie rozterki i problemy rozwiązujemy z dr Barańską na wizytach prywatnych. Jeśli chodzi o leczenie to na szczęście jeszcze Pani dr się nie wykazała, bo synek zawsze zdrowy. Jak do tej pory mieliśmy problemy z techniką karmienia piersią, małe epizody uczuleniowe i omawiałysmy kwestię karmienia. Zawsze po wizycie wychodzę zadowolona i oświecona :) podejście do dzieci bardzo dobre, cierpliwa, usmiechnięta, empatyczna. Dodam jeszcze że byłam pod wrażeniem pierwszej wizyty jak Mały miał 6 dni. Wprawdzie Pani dr nie jest neonatologiem, ale przebadała Małego na wylot, wszystkie odruchy, siusiaka i wogóle rzeczy o których nie miałam pojęcia, że trzeba na nie zwracac uwagę.
Koszt wizyty 70zł, czasem 50zł.
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: pediatra

Post autor: sylwula13 »

a w jakim medyku jest przychodnia ? tam w szkole ?
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: pediatra

Post autor: Laura Diaz »

sylwula13 pisze:a w jakim medyku jest przychodnia ? tam w szkole ?


No jak w szkole :hyhy: Przychodnia Medyk na Mickeiwicza, naprzeciwko lodziarni :)
ewela1591
Ekspert
Ekspert
Posty: 87
Rejestracja: 17 marca 2009, 16:10
Lokalizacja: Jasło

Re: pediatra

Post autor: ewela1591 »

Dokładnie połtora roku temu też zmagałam się z tym problemem. Pierwsze dziecko i dylemat jaki lekarz??
Więc polecono mi doktor Ewę Adamik. Przyjmuje właśnie w medyku na Mickiewicza.
Jestem zadowolona. Pierwsza wizyta jak synek był maluśki mnie utwierdziła, że to dobry lekarz.
Zbadała Małego dokładnie, zważyła, oglądnęła prącie itp. Doradziła. Odpowiedziała na wszelkie pytania.
Kiedy synek zachorował też się sprawdziła nawet jeśli później konsultowałam to prywatnie u innego lekarza.
Zawsze diagnoza się sprawdzała i powtarzała.Jeśli nie trzeba antybiotyku nie daje go.
U syna podejrzewałam stulejke i pani doktor zerknęła. Powiedziała, że daje nam skierowanie do chirurga
żeby on to zobaczył bo zna się lepiej na tym- i tu też zachowała się w porządku.
Jak dostał wysypkę nie wiadomo po czym też skierowanie na badania żeby być pewnym, że wszystko jest ok.
Naprawdę szczerze polecam!

Co do p. Mikrut nie polecam. Wśród rodziny i znajomych narobiła bagna;/
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: pediatra

Post autor: sylwula13 »

Laura Diaz pisze:
sylwula13 pisze:a w jakim medyku jest przychodnia ? tam w szkole ?


No jak w szkole :hyhy: Przychodnia Medyk na Mickeiwicza, naprzeciwko lodziarni :)
aaa :) nie wiedziałam, że ta przychodnia się tak nazywa :)
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: pediatra

Post autor: beti »

moge poradzic dr,slowinska,jest neonatologiem i pediatra,zaraz po urodzeniu sie dziecka musialam latac na kontrole z roznymi problemami,m.innymi z zywieniem byl problem i chwala bogu ze do niej trafilam,jedyna pomogla na wszystkie problemy i jest fajnym lekarzem dla dzieci,szczerze polecam,jedyny minus,ze rzadko przyjmuje na przychodni i prywatnie tez trudno sie do niej dostac,ale moze jest teraz lepiej,sama mnie zapisala na fundusz mimo ze bylam prywatnie i nie ciagla kasy jak inni....
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: pediatra

Post autor: krolik »

Ja polecam dr Fior i dr Mikrut. bardzo dobre lekarki.
ODPOWIEDZ