Naleśnikarnia w Jaśle

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
Akasha
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 3 listopada 2009, 10:12

Naleśnikarnia w Jaśle

Post autor: Akasha »

Ostatnio zauważyłam, że otwarła się NALEŚNIKARNIA w Jaśle, jeszcze nie miałam okazji w niej być i zjeść, ale moze ktoś z Was tam był i podzieli się opinią czy warto????
Podoba mi się ten pomysł, oby tylko jedzenie było smaczne :D
Awatar użytkownika
Strange Love
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 31 maja 2010, 15:35

Re: Naleśnikarnia w Jaśle

Post autor: Strange Love »

Ja także widziałam naleśnikarnie, ale nigdy nie miałam okazji w niej zjeść. Także jestem ciekawa opinii, może ktoś już był? Ciekawa jestem menu, marzą mi się naleśniki w stylu amerykańskim z syropem, ale pewnie mają nasze tradycyjne. ;)
Awatar użytkownika
lena
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 22 sierpnia 2012, 18:58

Re: Naleśnikarnia w Jaśle

Post autor: lena »

Kiedyś byłam. Z koleżanką leciałyśmy na te naleśniki i ..........................ja zamówiłam racuchy a Ona pierogi :D ,ale na talerzu obok po sąsiedzku wyglądały baaardzo apetycznie.
kuku Elephant szkło
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 5 marca 2013, 19:22

Re: Naleśnikarnia w Jaśle

Post autor: kuku Elephant szkło »

W którym miejscu się znajduje ?
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Naleśnikarnia w Jaśle

Post autor: CYNGIEL »

Przy ulicy Rejtana,naprzeciw orlika 2liceum.
Maxmaks
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 23 listopada 2009, 23:53

Re: Naleśnikarnia w Jaśle

Post autor: Maxmaks »

Polecam naleśniki , pyszne, szczególnie ze swieżymi owocami malin :)
Jedynie czego tam brakuje to klimy....dziś było baaaardzo gorąco.
sebastiano19
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 203
Rejestracja: 29 lipca 2010, 15:25

Re: Naleśnikarnia w Jaśle

Post autor: sebastiano19 »

Akasha pisze:Ostatnio zauważyłam, że otwarła się NALEŚNIKARNIA w Jaśle, jeszcze nie miałam okazji w niej być i zjeść, ale moze ktoś z Was tam był i podzieli się opinią czy warto????
Podoba mi się ten pomysł, oby tylko jedzenie było smaczne :D
:cisza: "otwarła" się i ma się dobrze :rotfl: RYnce opadają :cwaniak:
Magladenka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 286
Rejestracja: 21 maja 2013, 19:21

Re: Naleśnikarnia w Jaśle

Post autor: Magladenka »

Hej, masz jakiś problem ze słowem "otwarła"? http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=10279
Czy z czymś innym może?
mala317
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 23 lutego 2013, 18:47

Re: Naleśnikarnia w Jaśle

Post autor: mala317 »

Naleśniki są przepyszne. Jadłam z nutellą i bananami :) pychota... bardzo słodka pychota :)
Awatar użytkownika
Akasha
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 3 listopada 2009, 10:12

Re: Naleśnikarnia w Jaśle

Post autor: Akasha »

Magladenka pisze:Hej, masz jakiś problem ze słowem "otwarła"? http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=10279
Czy z czymś innym może?
Magladenka, ktoś kiedyś ładnie powiedział "Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swego poziomu i pokona doświadczeniem...." - ja wiem że mam rację, Ty wiesz, a inni niech myślą że ją mają :D
Magladenka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 286
Rejestracja: 21 maja 2013, 19:21

Re: Naleśnikarnia w Jaśle

Post autor: Magladenka »

Nie uważam, że on jest idiotą, w ogóle daleko mi do oceniania innych i to od razu tak kategorycznie :D Ale nie mogę znieść błędów językowych ani wytykania tych błędów w sytuacji, kiedy samemu się nie dokładnie wszystko wie. Kończmy w ogóle dyskusję o ortografii , bo się offtop znowu zrobi :D
asia77
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 248
Rejestracja: 2 września 2011, 14:38

Re: Naleśnikarnia w Jaśle

Post autor: asia77 »

Co do naleśnikarni. Brak klimy. Pierwsza porażka. Druga to brak bitej śmietany tzn. jest ale ta sztuczna ze spreju i to najtańsza. Weszłam tam z zamiarem zjedzenia naleśnika ale nie miałam tej szansy. Po trzecie jak zobaczyłam panienkę, która smarowała to coś nutellą w takiej skromniutkiej ilości to od razu w tył zwrot. To mi już wystarczyło. Jak dla mnie porażka.
Magladenka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 286
Rejestracja: 21 maja 2013, 19:21

Re: Naleśnikarnia w Jaśle

Post autor: Magladenka »

Asia, to teraz spróbuj coś powiedzieć, jak już będziesz bardziej miała o czym. Fakt, brak klimy doskwiera, zwłaszcza przy tych temperaturach. Ale naleśniki bardzo smaczne. Jedliśmy z owocami i ze szpinakiem - były bardzo smaczne. Ciasto dobre, nadzienie też. Na sali czysto. Jak dla mnie - rewelacja, a lepiej na pewno będzie kiedy zrobi się chłodniej.
asia77
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 248
Rejestracja: 2 września 2011, 14:38

Re: Naleśnikarnia w Jaśle

Post autor: asia77 »

To dobrze Magda, że ci smakowały bo mnie na samym wstępie odrzuciło. Lubię z bitą śmietaną ale jak zobaczyłam ten sprej z logo jednego z marketów oraz brak klimy to od razu wyszłam. Poszłam obok do baru mlecznego. Wprawdzie nie mieli bitej śmietany ale mają klimę i jaka cena 2,5 zł.
Magladenka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 286
Rejestracja: 21 maja 2013, 19:21

Re: Naleśnikarnia w Jaśle

Post autor: Magladenka »

Gdzie tam jest bar mleczny w pobliżu? Pytam serio, nie zauważyłam, a sama chętnie bym w barze mlecznym coś czasem kupiła, zamiast gotować.
ODPOWIEDZ