Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
paulo06
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 373
Rejestracja: 4 października 2012, 13:54

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: paulo06 »

kiedys pani w Avangardzie wychodziła z ładnym makijazem:)
Magladenka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 286
Rejestracja: 21 maja 2013, 19:21

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: Magladenka »

W Trendy Hair Fashion byłam i moge polecić. Bardzo miła pani i taka kumata: robi sprawnie i bardzo byłam zadowolona z różnych zabiegów. Chętnie też przyjeżdża do domu do klientek, bo to jest mobilny salon urody.
młoda16
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 5 stycznia 2009, 20:21

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: młoda16 »

Potrzebuję Salonu Kosmetycznego , który będzie czynny dnia 15 sierpnia. Pozdrawiam
fiołek20
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 25 stycznia 2012, 11:16

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: fiołek20 »

Czy dalej żadna z Pań nie słyszała/korzystała z usług kosmetyczki pracującej w salonie Diamond? Zapisałam się tam na fryzurę i przy okazji właśnie do kosmetyczki, a niestety nie wiem jak ta Pani maluje. Pomóżcie :)
ewciak
Mistrz
Mistrz
Posty: 95
Rejestracja: 25 maja 2012, 11:30

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: ewciak »

fiołek20 pisze:Czy dalej żadna z Pań nie słyszała/korzystała z usług kosmetyczki pracującej w salonie Diamond? Zapisałam się tam na fryzurę i przy okazji właśnie do kosmetyczki, a niestety nie wiem jak ta Pani maluje. Pomóżcie :)
Maluje nawet ładnie ale jak dla mnie to za dużo pieniędzy za taki makijaż. Malowałam się w innych salonach w Jaśle i płaciłam dużo mniej a byłam równie zadowolona. ;)
fiołek20
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 25 stycznia 2012, 11:16

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: fiołek20 »

ewciak pisze:
fiołek20 pisze:Czy dalej żadna z Pań nie słyszała/korzystała z usług kosmetyczki pracującej w salonie Diamond? Zapisałam się tam na fryzurę i przy okazji właśnie do kosmetyczki, a niestety nie wiem jak ta Pani maluje. Pomóżcie :)
Maluje nawet ładnie ale jak dla mnie to za dużo pieniędzy za taki makijaż. Malowałam się w innych salonach w Jaśle i płaciłam dużo mniej a byłam równie zadowolona. ;)
ewciak, a mogłabyś mi napisać tutaj lub na PW czy makijaż był trwały, czy ma dobre kosmetyki itp? Bardzo proszę :)
magda23
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 17 grudnia 2011, 11:36

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: magda23 »

Który salon polecacie na oczyszczanie twarzy ???? :)
Mania
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 30 sierpnia 2012, 00:46

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: Mania »

salon Aleksandra w rafinerii , do pani Wioli chodzę od kilku lat i bardzo polecam :ok:
ewciak
Mistrz
Mistrz
Posty: 95
Rejestracja: 25 maja 2012, 11:30

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: ewciak »

Mania pisze:salon Aleksandra w rafinerii , do pani Wioli chodzę od kilku lat i bardzo polecam :ok:
a jaka cena ? :)
magda23
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 17 grudnia 2011, 11:36

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: magda23 »

A nie macie po oczyszczaniu jakichś infekcji, opuchlizn czy czegoś w tym stylu ?
onomatopeja
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 8 lutego 2012, 22:10

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: onomatopeja »

kup sobie oczar wyciag z niego w zilelarskim na igielnej.. pomoze po czyszczeniu..
gogolinka89
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 22 kwietnia 2012, 19:41

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: gogolinka89 »

Ja polecam kosmetyczke z ul slowackiego z salonu classic makijaze piekne dlugotrwale oczyszczanie dokladne paznokcie hybrydy bez pilowania warto sprawdzic napewno nikt sie nie zawiedzie a zele fajnie robi kosmetyczka z trendy na pck szybko i dokladnie i hybrydy tez bez pilowania a to istotne i wcale nie jest prawda ze w jasle nie ma dobrych kosmetyczek bo wizyta w sobote spontanicznie na makijaz lub paznokcie w jakimkolwiek salonie graniczy z cudem a na wloski tylko salon diamond obie dziewczynyny super polecam taka moja opinia :) :) :)
Szeherezada
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 15 lipca 2011, 15:05

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: Szeherezada »

gogolinka89 pisze:Ja polecam kosmetyczke z ul slowackiego z salonu classic makijaze piekne dlugotrwale oczyszczanie dokladne paznokcie hybrydy bez pilowania warto sprawdzic napewno nikt sie nie zawiedzie a zele fajnie robi kosmetyczka z trendy na pck szybko i dokladnie i hybrydy tez bez pilowania a to istotne i wcale nie jest prawda ze w jasle nie ma dobrych kosmetyczek bo wizyta w sobote spontanicznie na makijaz lub paznokcie w jakimkolwiek salonie graniczy z cudem a na wloski tylko salon diamond obie dziewczynyny super polecam taka moja opinia :) :) :)
Wszystko fajnie, ale następnym razem użyj znaków interpunkcyjnych. Znacznie ułatwi to czytanie.
paty944
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 3 czerwca 2013, 18:18

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: paty944 »

Miał ktoś z Was robiony peeling kawitacyjny lub mikrodermabrazję u kosmetyczki w Jaśle? Nie wiem, który zabieg wybrać: oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazję czy peeling kawitacyjny. Mam cerę trądzikową. Który zabieg przyniesie najlepsze efekty? :)
Mania
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 30 sierpnia 2012, 00:46

Re: Najlepsza kosmetyczka w Jaśle!

Post autor: Mania »

ewciak pisze:
Mania pisze:salon Aleksandra w rafinerii , do pani Wioli chodzę od kilku lat i bardzo polecam :ok:
a jaka cena ? :)
Jak dobrze pamiętam to 55 zł :)
ODPOWIEDZ