Venus w Moderówce

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: Venus w Moderówce

Post autor: beti »

freeg,nie musze ci odpowiadac,ale mozesz sie domyslic,skoro takie slowa uzylam,wymyslec bzdur nie umiem i nie lubie...ja tez tam jezdzilam,ale juz nie pojade,zeby nie wiem co,oczywiscie moze jakas zmiana zaszla,ale w to nie uwierze,oczywiscie kazdy ma swoje zdanie,wiec i ja je wyrazilam,tak czy inaczej zycze smacznego.
Twoja_Stara
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 18 sierpnia 2011, 15:55

Re: Venus w Moderówce

Post autor: Twoja_Stara »

byłam tam kiedys na weselu i mając porownanie do imprez w lokalach tego typu tj. Różana, Pod Skałą to ten lokal wypadł mega słabo. Mało miejsca, niektórzy goscie jedli siedząc praktycznie na filarach, wystrój troche tandetny, jedzenie przeciętne, mało miejsca do tańca. Ogólnie myśle, że jeśli nie jest sie pod scianą to mozna wybrac cos fajniejszego.
neonia
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 13 sierpnia 2010, 19:40

Re: Venus w Moderówce

Post autor: neonia »

Lokal bardzo ładny, obsługa miła, jedyny minus jest taki, że jest bardzo mało miejsca.
gosik
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 16 sierpnia 2012, 19:48

Re: Venus w Moderówce

Post autor: gosik »

Zastanawiam się nad zorganizowaniem wesela w Venus, więc jeśli miał ktoś wesele w ostatnim czasie to proszę o opinię.
Awatar użytkownika
Zynek6
VIP
VIP
Posty: 530
Rejestracja: 19 kwietnia 2013, 21:33

Re: Venus w Moderówce

Post autor: Zynek6 »

Byłem tam rok temu i potwierdzam bardzo mało miejsca do tańczenia i ciasnota przy stolikach, nie polecam.
gosik
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 16 sierpnia 2012, 19:48

Re: Venus w Moderówce

Post autor: gosik »

Zynek6 pisze:Byłem tam rok temu i potwierdzam bardzo mało miejsca do tańczenia i ciasnota przy stolikach, nie polecam.
A na której sali i na ile osób było wesele?
lilka:)
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 7 maja 2012, 12:46

Re: Venus w Moderówce

Post autor: lilka:) »

Ja miałam wesele w Moderówce w "Venusie"i szczerze mówiąc jestem zadowolona. Wesele było na nowej sali, wybrałam to miejsce bo wcześniej już tam byłam na weselu i jedzenie mi smakowało a jak zobaczyłam nową sale to bardzo mi się spodobało. Uważam że na nowej sali nie trzeba żadnych dekoracji może oprócz kwiatów na stole sala sama w sobie jest śliczna i nowoczesna a co do opisów ludzi dotyczących jedzenia to gust jak [...] każdy ma swoją ja np nie chwalę skałki po ich jedzeniu nie pijąc niezłe rewolucje żołądkowe można mieć, a jedzenia na stołach tak mało że masakra, różana natomiast to już totalna klapa tam to dopiero oszukują na jedzeniu zresztą ta restauracja jest już w bankructwie. A co do ciasnoty na sali to zależy tylko i wyłącznie od tego ile kto chce tam osób upchnąć nam od razu powiedzieli że nowa sala w Venusie pomieści max 120 osób.
małrycy
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 20 listopada 2012, 17:12

Re: Venus w Moderówce

Post autor: małrycy »

Nie wiem jak jest na weselu, ale czasami bylem na dancingu i było bardzo fajnie. Jedzenie było dobre i wcale nie było tego mało, także ogólnie polecam i dalej będę tam zaglądał
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: Venus w Moderówce

Post autor: mija »

Odnośnie Moderówki czy są tam może dansingi w tygodniu? czy tylko w wekendy?był tam ktoś w środku tygodnia ? można potańczyć?dzięki za odp ;)
ggreyy
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 21 lipca 2013, 11:09

Re: Venus w Moderówce

Post autor: ggreyy »

Ja zdecydowanie polecam Venus. Prawie rok temu zorganizowaliśmy tam sobie wesele i było to najlepsze wesele na jakim byłam :) Mieliśmy 100 osób i było idealnie, 120 może już być ciasno (mówię o nowej sali "Plaza").
1. Jedzenie mniam mniam - pyszne. Porcje trochę mniejsze niż w innych restauracjach (proporcjonalnie do ceny - 120 zł/os za jednodniowe przyjęcie, sierpień 2012), jak na wesele były idealne. Wszystko estetycznie podane i ciepłe.
2. W cenie obiad + 4 posiłki + zimna płyta, napoje zimne, gorące bez ograniczeń, owoce. Swoje mieliśmy ciasta i tort, alkohol i oczywiście muzykę.
3. 100 gości obsługiwało 3 kelnerów i troszkę trzeba było czekać, ale to nic wielkiego.
4. Sala moim zdaniem jest śliczna, nie wymaga strojenia.
5. Z pokoi też korzystaliśmy. Czystość bez zarzutu i bardzo niska cena (50 zł za pokój w dniu wesela).
6. Bardzo sympatyczna pani kierownik. Elastyczne podejście do każdej kwestii i zachcianek organizatorów :)
7. Panie w kuchni też bardzo pomocne.
Być może trochę jedzenia zniknęło, ale szczerze powiedziawszy jakoś mi to nie przeszkadzało, bo i tak zostało tyle, że nie wiadomo było co z tym zrobić. W tej cenie byliśmy więcej niż zadowoleni.
Jeśli robicie średnie wesele ok 100-110 osób to sala "Plaza" jest idealna.
ewela1591
Ekspert
Ekspert
Posty: 87
Rejestracja: 17 marca 2009, 16:10
Lokalizacja: Jasło

Re: Venus w Moderówce

Post autor: ewela1591 »

ggreyy pisze:Ja zdecydowanie polecam Venus. Prawie rok temu zorganizowaliśmy tam sobie wesele i było to najlepsze wesele na jakim byłam :) Mieliśmy 100 osób i było idealnie, 120 może już być ciasno (mówię o nowej sali "Plaza").
1. Jedzenie mniam mniam - pyszne. Porcje trochę mniejsze niż w innych restauracjach (proporcjonalnie do ceny - 120 zł/os za jednodniowe przyjęcie, sierpień 2012), jak na wesele były idealne. Wszystko estetycznie podane i ciepłe.
2. W cenie obiad + 4 posiłki + zimna płyta, napoje zimne, gorące bez ograniczeń, owoce. Swoje mieliśmy ciasta i tort, alkohol i oczywiście muzykę.
3. 100 gości obsługiwało 3 kelnerów i troszkę trzeba było czekać, ale to nic wielkiego.
4. Sala moim zdaniem jest śliczna, nie wymaga strojenia.
5. Z pokoi też korzystaliśmy. Czystość bez zarzutu i bardzo niska cena (50 zł za pokój w dniu wesela).
6. Bardzo sympatyczna pani kierownik. Elastyczne podejście do każdej kwestii i zachcianek organizatorów :)
7. Panie w kuchni też bardzo pomocne.
Być może trochę jedzenia zniknęło, ale szczerze powiedziawszy jakoś mi to nie przeszkadzało, bo i tak zostało tyle, że nie wiadomo było co z tym zrobić. W tej cenie byliśmy więcej niż zadowoleni.
Jeśli robicie średnie wesele ok 100-110 osób to sala "Plaza" jest idealna.
Witam. Robiliśmy tam wesele nasze prawie 3 lata temu. I było dokładnie tak jak powyżej opisała ggreyy.
Jesli ktoś pisze, że mało miejsca to zależy na ktorej sali?/ Zresztą właściciele informują ile sala pomieści gości.
Generalnie byliśmy mega zadowoleni. A nai znajomi idąc naszym śladem też organizują tam swoje wesela.
Co do jedzenia to nam oddali wszystko co pozostało. Mięso, surówki, sałatki, placki. Niektórych nie braliśmy bo nie było sensu wszystkiego zabierać.
mala317
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 23 lutego 2013, 18:47

Re: Venus w Moderówce

Post autor: mala317 »

lilka:) pisze: ja np nie chwalę skałki po ich jedzeniu nie pijąc niezłe rewolucje żołądkowe można mieć, a jedzenia na stołach tak mało że masakra, różana natomiast to już totalna klapa tam to dopiero oszukują na jedzeniu zresztą ta restauracja jest już w bankructwie. .
Okropne głupoty od osoby, która nie ma pojęcia ani o skałce ani o różanej! Trzeba tam być i mieć porównanie, a pozniej pisać takie głupoty na forum!!!
aaazzz
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 14 marca 2017, 09:41

Re: Venus w Moderówce

Post autor: aaazzz »

Odświeżam temat! :)
Czy ktoś był ostatnio na weselu w tym lokalu lub organizował tam własne i mógłby podzielić się swoją opinią na temat jedzenia, obsługi itd?
ODPOWIEDZ