Książeczka sanepidowska

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
myosotis
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 312
Rejestracja: 10 listopada 2009, 16:50

Książeczka sanepidowska

Post autor: myosotis »

Gdzie w Jaśle można wyrobić książeczkę sanepidowską i ile to kosztuje?
daniel3ech
Guru
Guru
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2010, 15:39

Re: Książeczka sanepidowska

Post autor: daniel3ech »

hmmm pomyślmy.. jak sanepidowska to chyba Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej np. w Jaśle ale mogę się mylić hehe koszt to ok 80zl
Awatar użytkownika
Union
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 211
Rejestracja: 22 stycznia 2009, 21:08

Re: Książeczka sanepidowska

Post autor: Union »

W sanepidzie. Ja za badania w sanepidzie w Rzeszowie zapłaciłem 90 zl plus 50 zł u lekarza medycyny pracy.
Awatar użytkownika
CrazyVirus
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 301
Rejestracja: 22 czerwca 2009, 08:33

Re: Książeczka sanepidowska

Post autor: CrazyVirus »

W sanepidzie w Jasle mozna zrobic z tego co pamietam. Tzn tam robisz badania, a ksiazeczke w medycynie pracy jak juz masz wyniki badan.
The Nun

Re: Książeczka sanepidowska

Post autor: The Nun »

Idziesz do papierniczego. Kupujesz sobie książeczkę za jakieś 2 zł. Idziesz do sanepidu, wypełniasz jakiś tam świstek (leżą chyba na stole tuż przy wejściu), że chcesz zrobić wymazy, idziesz do pierwszej lepszej osoby, oni zaprowadzą Cię do odpowiedniego "działu", który tym się zajmuje. Płacisz 80-90zł (nie pamiętam już) i później trzy razy pod rząd musisz przyjść :) Następnie czekasz na wyniki, po odebraniu wyników idziesz do lekarza medycyny pracy, który dodatkowo powinien Cię przebadać, a wyniki z Twoich wymazów powinien wpisać do książeczki. I to wszystko.
Całość to koszt ok.130-140zł :/
Awatar użytkownika
serjtankian
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 28 marca 2007, 18:18
Lokalizacja: Jasło

Re: Książeczka sanepidowska

Post autor: serjtankian »

a ile mniej więcej trwa wyrobienie tej książeczki ?
konopka
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 23 czerwca 2013, 21:13

Re: Książeczka sanepidowska

Post autor: konopka »

Witam, mam pytanie odnośnie książeczki. Otóż mam już wyniki badań z sanepidu, i teraz muszę je wpisać do książeczki. Stąd moje pytanie do którego lekarza medycyny pracy najlepiej się udać, który lekarz podbiję mi ją najtaniej i czy muszę wykonywać jeszcze jakieś dodatkowe badania oprócz wyżej wymienionych. Dodam, że książeczkę wykonuję prywatnie. Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuję :)
Awatar użytkownika
CrazyVirus
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 301
Rejestracja: 22 czerwca 2009, 08:33

Re: Książeczka sanepidowska

Post autor: CrazyVirus »

Ja pierwszy raz podbijałem w medycynie pracy w Jaśle i było to płatne. Ile kosztowało to nie pamiętam bo to kilka lat temu robiłem. Teraz zwykły lekarz rodzinny mi przedłużył. Może skontaktuj się ze swoim rodzinnym i zapytaj. W Medycynie Pracy są jak zwykle kolejki.
zuzaa
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 14 lutego 2011, 12:34

Re: Książeczka sanepidowska

Post autor: zuzaa »

Witam
roszę o informację w jakim czasie otrzymuje się wyniki z badań i jak te badania wyglądają ?
johny3050
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 05:24

Re: Książeczka sanepidowska

Post autor: johny3050 »

zuzaa pisze:Witam
roszę o informację w jakim czasie otrzymuje się wyniki z badań i jak te badania wyglądają ?
Chodzisz trzy dni pod rząd. Pani daje ci pojemniczek, idziesz do kabinki, wkładasz patyczek w d***e , po czym oddajesz jej próbkę. Wyniki chyba są szybko, nie czeka się długo, ale dokładnie nie pamiętam.
zuzaa
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 14 lutego 2011, 12:34

Re: Książeczka sanepidowska

Post autor: zuzaa »

Dzięki, a jaki w tej chwili jest koszt tego super badania ?
wiolago
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 2 stycznia 2011, 14:02

Re: Książeczka sanepidowska

Post autor: wiolago »

Witam. Już wszystko piszę.
Poszłam do senepidu w tamten piatek czyli 28,06 wypełniłam formularz zapłaciłam 80 zł otrzymałam 3 pałeczki z którymi nie chodziłam codziennie tylko użyłam ich w piątek sobote i w niedziele.
Pan mi powiedział ze jesli przyniosę pałeczki w ponidziałek przed godzin a10 to we wtorek będą wyniki i tak było.
Dziś poszłam do Medycyny pracy na ulicy Szopena zapłaciłam w recepcji po prawej stronie 18 zł 30 min poczekałam na Panią doktor Hałuch która podbiła mi książeczkę zakupioną wcześniej za 2.50 w papierniczym kolo Jacka. I gotowe pozdrawiam
wiolago
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 2 stycznia 2011, 14:02

Re: Książeczka sanepidowska

Post autor: wiolago »

Witam. Już wszystko piszę.
Poszłam do senepidu w tamten piatek czyli 28,06 wypełniłam formularz zapłaciłam 80 zł otrzymałam 3 pałeczki z którymi nie chodziłam codziennie tylko użyłam ich w piątek sobote i w niedziele.
Pan mi powiedział ze jesli przyniosę pałeczki w ponidziałek przed godzin a10 to we wtorek będą wyniki i tak było.
Dziś poszłam do Medycyny pracy na ulicy Szopena zapłaciłam w recepcji po prawej stronie 18 zł 30 min poczekałam na Panią doktor Hałuch która podbiła mi książeczkę zakupioną wcześniej za 2.50 w papierniczym kolo Jacka. I gotowe pozdrawiam
Awatar użytkownika
CrazyVirus
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 301
Rejestracja: 22 czerwca 2009, 08:33

Re: Książeczka sanepidowska

Post autor: CrazyVirus »

Niedawno wygasła mi ważność książeczki. Lekarz rodzinny podbił mi za darmo. Oczywiście badania sanepidu miałem nadal ważne ale nie musiałem wybierać ponownie wyników ani nic z tych rzeczy.
wiolago
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 2 stycznia 2011, 14:02

Re: Książeczka sanepidowska

Post autor: wiolago »

A ile taka ksiązeczka jest wazna?
ODPOWIEDZ