Fryzjer Jasło

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
jericho
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 8 sierpnia 2012, 20:56

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: jericho »

Tutaj nr do Pani Moniki 787205439 skoro jest do Pani Justyny to nie może brakować też do drugiej równie dobrej fryzjerki :-)
Aokiga6
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 1 czerwca 2012, 22:05

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: Aokiga6 »

elemelek ja rowniez bylam w tym studiu , i to co zostalo z moich wlosow po wizycie to tragedia ,
po powrocie do domu pytali czy to moje nieudolne farbowanie to na wlasna reke -_-''
kasiag11
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 9 listopada 2011, 19:52

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: kasiag11 »

który zakład polecacie jeśli chodzi o proste ścinanie włosów?? żeby efekt był w miare dobry i w przystępnej cenie
marley
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 5 marca 2013, 19:54

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: marley »

Widzę ,że kilka osób poleca salon diamond,zatem jak mi odrosną włosy pójdę sprawdzić :D
Byłam w kilku salonach fryzjerskich więc moja opinia na ten temat :

salon w sobniowie Marcin - ścinanie -nie było najgorzej ,ale również nie tak abym wróciła tam ponownie

EFEKT- Monika - ścinanie=kilka razy (ok 3) obcięła mnie naprawdę super,bardzo podobała mi się fryzurka,włosy się układały ,ale ostatnio niestety nie byłam zadowolona ,czekałam aż włosy odrosną i znów do niej poszłam z nadzieją,że obetnie mnie jak dawniej,ale niestety nie ,tak mi wycieniowała,że mało co mi zostało ,więcej do niej już nie pójdę ,
baleyage -robiłam u niej tylko raz niestety wszystko się zlało nie były widoczne pasemka tylko tak jakbym jeden kolor miała

EFEKT- Beata - scinanie -katastrofa ,aż miałam łzy w oczach kiedy wróciłam do domu ,nigdy więcej

Salon na Krasińskiego-Ewa -ścinanie nie podobało mi się,gdyż włosy się nie układały
Salon na Krasińskiego-Klaudia - ścinanie-byłam w miarę zadowolona -włosy się układały ,ale fryzura nie podobała mi się aż tak bardzo

Salon fryzjerski na koralewskiego -Sylwia -baleyage -bardzo zadowolona byłam ,nastomiast ze ścinania-Nie

Salon fryzjerski Goldwell na Mickiewicza
Ewelina - super obcinała i farbowała niestety już tam nie pracuje , a innych z tamtego salonu- nie polecam
Aida
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 13 lipca 2013, 16:38

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: Aida »

Chciała bym obciąć włosy i właśnie zastanawiam się do jakiego fryzjera się wybrać, aby doradził jak ściąć włosy, bo nie mam koncepcji i aby cena była przestępna ;) Czytając wszystkie posty bardzo polecacie salon "Diamond". W tygodniu dużo jest tam osób czy trzeba wcześniej zadzwonić i się zapisać?
ewciak
Mistrz
Mistrz
Posty: 95
Rejestracja: 25 maja 2012, 11:30

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: ewciak »

Aida pisze:Chciała bym obciąć włosy i właśnie zastanawiam się do jakiego fryzjera się wybrać, aby doradził jak ściąć włosy, bo nie mam koncepcji i aby cena była przestępna ;) Czytając wszystkie posty bardzo polecacie salon "Diamond". W tygodniu dużo jest tam osób czy trzeba wcześniej zadzwonić i się zapisać?
Z tego, co mi wiadomo, to trzeba zadzwonić, albo podejść i się wtedy zapisać, bo tak to ciężko, żeby od razu się obciąć, jak podejdziesz w ten sam dzień ;) Ale szczerze polecam ;)
Aida
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 13 lipca 2013, 16:38

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: Aida »

Ewciak dzięki za informacje ;) Będąc na mieście podejdę zapytam, może się uda od razu, a jak nie to kiedy indziej ;) Skoro polecacie to może warto "oddać włosy" w dobre ręce :)
Ona :)
Guru
Guru
Posty: 152
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:45

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: Ona :) »

"Diamond" - czy ma ktoś jakieś nowe opinie o tym salonie :) ? Jak ścinają, jakie ceny itp. :) ? Byłabym wdzięczna, bo w sumie jakieś opinie na ich temat tutaj są,ale chciałam dopytać,czy nadal aktualne ;)
aga001085
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 15 lipca 2013, 13:26

pomocy!!

Post autor: aga001085 »

Szukam bardzo dobrego, a zarazem nie drogiego fryzjera.Chciałabym trochę obciąć włosy. Jest ich mało i są poniszczone :/ Nie chce żeby po wizycie były jeszcze gorsze.. Czy znacie jakis salon fryzjerski, z którego wyszłabym zadowolona? Jeśli możecie napiszcie mi ile płaciłyście za obcięcie i gdzie to było. Z góry dziękuje :)
Awatar użytkownika
paulo06
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 373
Rejestracja: 4 października 2012, 13:54

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: paulo06 »

a chodzi ktoś z Was do New Trend-u ?
jakie ceny?która Pani dobrze obcina? jesteście zadowolone? ;-)
Awatar użytkownika
mchloek
Guru
Guru
Posty: 175
Rejestracja: 25 czerwca 2010, 02:31

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: mchloek »

Poszukuje dobrego i nie bardzo drogiego fryzjera - zamierzam zmienić kolor z ciemnego rudo-blondu na jasny blond. Polećcie coś proszę :)
ważna
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 29 sierpnia 2012, 14:08

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: ważna »

K2 na Słowackiego. Właśnie jestem po zmianie koloru i zadowolona w 100procentach
Awatar użytkownika
mchloek
Guru
Guru
Posty: 175
Rejestracja: 25 czerwca 2010, 02:31

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: mchloek »

ważna pisze:K2 na Słowackiego. Właśnie jestem po zmianie koloru i zadowolona w 100procentach
Jeśli moge zapytać : jaki koszt?
młoda16
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 5 stycznia 2009, 20:21

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: młoda16 »

Polecam salon fryzjerski w STUDIU Urody a w szczegolnosci Pania Kasie. Salon znajduje sie nad apteka w rynku jestem bardzo zadowolona z usług tego salonu. BALEYAGE super zrobiony włosy scieła bardzo dobrze ktore sie po prostu układaja. Ostatnio czesałam sie tam na wesele fryzura wytrzymała bardzo długo. Salon godny polecen ia. POZDRAWIAM
Awatar użytkownika
GCN
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 30 lipca 2008, 18:39

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: GCN »

A ja nadal polecam salon Diamond na Kadyego.
ODPOWIEDZ