Dzicz w szmateksach

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
powierniczka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 4 czerwca 2013, 16:57

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: powierniczka »

Zgadzam się najgorzej jest w szmateksie koło ronda ;) tam co wyprawiają ludzie to brak słów jakby nie mieli zadnego ubrania w domu
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: mija »

Gdyby w szmatexach nie było po 1 zł czy po 2 zł na pewno nie było by takich tłumów no najwyżej po towarze a tak to po złotówce nakupią i rozdają po rodzinie stąd to bezmyślne kupowanie to już chyba nałóg .)
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: Laura Diaz »

Aha, rozdają po rodzinie... :hyhy: Kupują po złotówce, na handel. Nieraz widziałam jak babki zgarniały całe wieszaki ciuchów, nawet im się nie przyglądając, pod pachę i do kasy, a potem na targowicę, przebitka o parę zeta i mamy biznes :P Od razu widać, czy ktoś kupuje coś dla siebie (ogląda, sprawdza stan itd), czy na dalszy handel :P
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: avicularia »

Laura Diaz pisze:Aha, rozdają po rodzinie... :hyhy: Kupują po złotówce, na handel. Nieraz widziałam jak babki zgarniały całe wieszaki ciuchów, nawet im się nie przyglądając, pod pachę i do kasy, a potem na targowicę, przebitka o parę zeta i mamy biznes :P Od razu widać, czy ktoś kupuje coś dla siebie (ogląda, sprawdza stan itd), czy na dalszy handel :P
Potwierdzam. Dokłądnie jest tak jak opisujesz. :wstyd: I jeszcze łokciem można oberwać, alebo coś z ręki wyrwą
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: ananasek »

powierniczka pisze:Zgadzam się najgorzej jest w szmateksie koło ronda ;) tam co wyprawiają ludzie to brak słów jakby nie mieli zadnego ubrania w domu

A ja myślałam, że gorzej niż pod stacją i nad Biedronką w Strasznym Dworze już byc nie może :rotfl:
sovain
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 24 marca 2013, 14:59

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: sovain »

warez pisze:To jest podobnie jak ktoś wyżyłuje się na BeeMkę /BMW - bryka młodych wieśniaków/, pod machą ma 5 litrów i przerabia ją na LPG - bo na etylinę go nie stać.
No w sumie bolid Kubicy też można poznać po zamontowanym haku - oczywiście do ciągnięcia lawety. :)
to że ktos jezdzi na gazie nie oznacza odrazu że go nie stac , może poprostu woli zaoszczedzone pieniadze wydac w inny sposob . Tak samo w szmateksie nie wszyscy chodza dlatego ze ich nie stac isc do galerii tylko dlatego ,ze czasem mozna kupic naprawde cos ekstra . "BMW - bryka młodych wieśniaków" achh te stereotypy.....
powierniczka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 4 czerwca 2013, 16:57

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: powierniczka »

Na rondzie byłam raz dostałam wieszakiem w głowę,ludzie sie przepychają byłam wtedy jak nowy towar miał być .Stoją koło koszy na buty cały czas ,wyrywają sobie pościel jedne nawet podarły bo ciągnęły w dwie strony
magnes_black
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 15 lipca 2011, 10:57

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: magnes_black »

bleeeee jak można np używaną pościel kupować. żadna mądra dziewczyna nie kupi nic w tym syfie...wieczorem tapeta i lans a rano na szmatach oczywiście jest to odłamek kobiet które są wykluczone s...
Awatar użytkownika
Public Enemy
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 311
Rejestracja: 17 grudnia 2012, 18:58

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: Public Enemy »

Wszystkie te używane łachmany są niby po dzieciach itd...Ale także i po trupach
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: ananasek »

Public Enemy pisze:Wszystkie te używane łachmany są niby po dzieciach itd...Ale także i po trupach
Jak ubranie w rozmiarze np. XXL może byc po dzieciach ?! o czym Ty piszesz ?!
Awatar użytkownika
paulo06
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 373
Rejestracja: 4 października 2012, 13:54

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: paulo06 »

najlepiej kolo biedronki przejezdzac w czwartki kolo 8 :D kolejka jak za komuny :D
ZORBA
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 21 stycznia 2013, 15:14

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: ZORBA »

Na Kościuszki w kamienicy jest nowy szmateks ,ładne ciuszki można kupić bez rozpychania się.
Magladenka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 286
Rejestracja: 21 maja 2013, 19:21

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: Magladenka »

A gdzie konkretnie? To jest długa ulica i kamienic na niej sporo...
ZORBA
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 21 stycznia 2013, 15:14

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: ZORBA »

Konkretnie to w tym budynku na przeciw STACJI PALIW ,tam dalej jest wyjazd autobusów .W tej kamienicy nie ma okien z przodu.Za Bankiem Podkarpacki Bank Spółdzielczy -prosto.
ODPOWIEDZ