Odżież ciążowa?

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Odżież ciążowa?

Post autor: Jagoda Fioletowa »

Tenshi czy masz jeszcze do sprzedania ubrania ciążowe? Jeśli tak to poproszę o link :)
Proszę również pozostałe mamusie, które mają na zbyciu jakieś ubrania po ciąży o uaktywnienie :) Chodzi mi głównie o spodnie z pasem ciążowym, ale nie tylko. Chętnie odkupię też inne ubrania. Można pisać na priv :)
Tenshi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 337
Rejestracja: 9 lutego 2012, 13:37

Re: Odżież ciążowa?

Post autor: Tenshi »

Ubrania ciążowe już daawno mi poszły, teraz trochę zostało ubranek w rozmiarach S,M ale jest i kilka L i XL, a może nawet większość :) Ja nie kupowałam ubrań ciążowych, bo mieściłam się w swoje 'normalne' ubrania. Pół ciąży przeleżałam w łóżku więc musiałam się mocno zaprzyjaźnić z dresami, a na wizyty gości, czy wyjście na badania z legginsami i te legginsy zostały mi do dzisiaj :) Oczywiście link do albumu wysyłam na priv :)
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Odżież ciążowa?

Post autor: Jagoda Fioletowa »

Ok, rozumiem :) Dziękuję za odpowiedź :)
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Odżież ciążowa?

Post autor: T135 »

Znajoma przez całą ciąże zaopatruje się w sklepie MAMA I JA, na Rejtana, jest tam odzież ciążowa, wszelkie akcesoria itd. ale też potrzebne rzeczy po urodzeniu dziecka.
http://www.ogloszenia.jaslo4u.pl/oglosz ... p?id=98728
kasiag11
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 9 listopada 2011, 19:52

Re: Odżież ciążowa?

Post autor: kasiag11 »

czy na ul. rejtana dalej jest ten sklep z odzieżą ciążową?? a może polecacie jakiś inny?? chodzi mi dokładnie o spodnie ciązowe, wiem że przez internet pewnie taniej tylko nie można przymierzyć, a potem jeszcze koszty zwrotu to wyjdzie tyle samo co w sklepie
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Odżież ciążowa?

Post autor: Laura Diaz »

Tak, sklep nadal tam jest. Wprawdzie ja nie znalazłam tam dla siebie nic ciekawego (szukałam sukienki na imprezę i jakoś nie podeszły mi bezkształtne satynowe worki za 100 zeta), ale widziałam że spodnie też mają. Mini-sklepik ciążowy jest też w Terenii tam z tyłu za zabawkami na piętrze, wybór wprawdzie kiepski i dominuje styl "emerycki", ale może coś by mieli.

Ja spodnie ciążowe jedne miałam fajne, niestety już się w nei nie mieszczę, kupiłam używane chyba za 10 zeta z HiM od jednej laski z allegro, szkoda że tak kroótko były na mnie dobre :P
mamaija
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 12 lipca 2013, 12:49

Re: Odżież ciążowa?

Post autor: mamaija »

Zapraszamy do sklepu Mama i Ja na ul. Rejtana 7. Już od dziś likwidacja kolekcji letniej zarówno odzieży ciążowej jak i dziecięcej :) Spodnie ciążowe już od 49 zł :) Serdecznie zapraszamy :)
only me
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 12 lipca 2013, 12:04

Re: Odżież ciążowa?

Post autor: only me »

Ja polecam odzież i bieliznę ciążową z H & M' u z kolekcji H&M Mama. Mam różne ciuszki kupione na początku ciąży i służą do dziś - rosną wraz z brzuszkiem :) Co do rajstop nosiłam te z firmy Marylin i również mogę polecić. Poza tym mnóstwo ciekawych ciuszków, zarówno nowych, jak i używanych można znaleźć na allegro, no i szmateksy ;)
mamaija
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 12 lipca 2013, 12:49

Re: Odżież ciążowa?

Post autor: mamaija »

Zapraszamy do sklepu Mama i Ja. Tylko teraz druga para spodni 50 % taniej :) Serdecznie zapraszamy :)
mala317
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 23 lutego 2013, 18:47

Re: Odżież ciążowa?

Post autor: mala317 »

Polecam!!! :D
mamaija
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 12 lipca 2013, 12:49

Re: Odżież ciążowa?

Post autor: mamaija »

Likwidacja sklepu ciążowego i dziecięcego !!!!
Od 1 marca likwidacja kolekcji odzieży ciążowej i artykułów niemowlęcych w sklepie Mama i Ja (ul. Rejtana 7 – obok II Liceum Ogólnokształcącego)
Ceny poniżej hurtu!!!
W ofercie:
• Cała wyprawka niemowlęca
• Odzież dziecięca
• Artykuły dla kobiet w ciąży
• Odzież ciążowa i artykuły poporodowe
Śpiesz się. Bądź pierwszy. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.
Zrób zakupy taniej niż na allegro.

Zapraszamy!!!! :)
mala317
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 23 lutego 2013, 18:47

Re: Odżież ciążowa?

Post autor: mala317 »

Bylam wczoraj i kupilam super rzeczy dla siebie i już dla maleństwa. ceny rewelacja :)
magda17191
Guru
Guru
Posty: 148
Rejestracja: 12 października 2011, 22:41

Re: Odżież ciążowa?

Post autor: magda17191 »

Kurcze szkoda że mnie nie ma w Polsce bo napewno bym sie wybrała do tego sklepu jak mówicie że ceny takie rewelacyjne....:) no bo co tu kryc odzież ciązowa jest bardzo droga....a wiadomo ze z miesiąca na miesiąc coś tam przybieramy na wadze:)
magda17191
Guru
Guru
Posty: 148
Rejestracja: 12 października 2011, 22:41

Re: Odżież ciążowa?

Post autor: magda17191 »

No niewiem czy tak z internetu jeśli chodzi o odzież ciązową to trafi sie tak stu procentowo w rozmiar ?? :)
mamaija
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 12 lipca 2013, 12:49

Re: Odżież ciążowa?

Post autor: mamaija »

Ostatnie dni likwidacji!!!!
Zapraszamy na zakupy do sklepu Mama i Ja. Ostatni tydzień likwidacji. Ceny obniżone dodatkowo
o 10%.
W ofercie sklepu:
- odzież ciążowa (spodnie, bluzki, kurtki, sukienki)
- odzież dziecięca
- artykuły niemowlęce
DUŻY WYBÓR STROJÓW DO CHRZTU!!!!!!
Zapraszamy !!!!

Sklep "Mama i Ja"
Jasło ul. Rejtana 7 obok II Liceum Ogólnokształcącego
ODPOWIEDZ