dobra firma budowlana

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
jasnowidzroman
Guru
Guru
Posty: 133
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 12:58

Re: dobra firma budowlana

Post autor: jasnowidzroman »

antonka87 pisze:Czy ktoś może się orientuje ile kosztuje postawienie ścianki działowej typu nida gips ? I ile to czasu zajmuje?
W zależności od wymiarów ścianki ,ale jeden dzień postawienie wraz z szpachlowaniem ,drugi dzień (lub nawet w ten sam ) druga warstwa szpachli i czyszczenie . Dodatkowo malowanie kolejny dzień .
Więc ściana stanie w 2-3 godziny ale cała reszta jest uzależniona od temperatury schnięcia szpachli. Ceny różne 25-60 zł m2 .
Versal
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 243
Rejestracja: 1 marca 2012, 15:00

Re: dobra firma budowlana

Post autor: Versal »

wojasxxx pisze:Widzę że reklamują się tu bardzo ciekawe firmy,o większości z nich mam wyrobione zdanie ,i nie jest to dobre zdanie,ale firmę p.Leśniaka odradzam pod każdym względem.A tak wogóle to trzeba mieć zdrowe nerwy i oczy do okoła głowy bo dobrych firm budowlanych to w Jaśle i okolicach właściwie nie ma,a nawet na pewno.

firm nie ale osób prywatnych które robia na własna reke jest duzo i znam osobiscie młodych i straszych chłopkaów ale szczerze mówiac wole młodych bo starzy fachowcy robia po prl-owsku:):) :kwasny:
gogolinka89
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 22 kwietnia 2012, 19:41

Re: dobra firma budowlana

Post autor: gogolinka89 »

Jeżeli chodzi o firmy budowlane to różnie z nimi bywa jak są tanie to z regóły to ich usługi nie są solidne a znów drogie firmy zdzierają nie wiadomo ile .
Najlepiej poszukac fachowców od poszczególnych etapów budowy jest fundamenty- mury -płyta itp Wychodzi to zawsze taniej niz firma i solidniej zawsze jest mozliwosc negocjacji dobrej ceny Mi budowali bardzo dobrzy panowie polecam z czystym sercem wszystko jak od linijki Nie podaje tel jezeli jest ktos zainteresowany pisac na meila [email protected] wtedy podam numer do tych fachowców .Wiem ze pan pytał o firme ale czasami lepiej sie zastanowic czy warto firme .
scand
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 30 kwietnia 2012, 22:04

Re: dobra firma budowlana

Post autor: scand »

http://nowoczesnewnetrze.letnet.pl/kontakt.html

Ci panowie robili remont u mnie w mieszkaniu także z czystym sumieniem mogę polecić :)
Versal
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 243
Rejestracja: 1 marca 2012, 15:00

Re: dobra firma budowlana

Post autor: Versal »

gogolinka89 pisze:Jeżeli chodzi o firmy budowlane to różnie z nimi bywa jak są tanie to z regóły to ich usługi nie są solidne a znów drogie firmy zdzierają nie wiadomo ile .
Najlepiej poszukac fachowców od poszczególnych etapów budowy jest fundamenty- mury -płyta itp Wychodzi to zawsze taniej niz firma i solidniej zawsze jest mozliwosc negocjacji dobrej ceny Mi budowali bardzo dobrzy panowie polecam z czystym sercem wszystko jak od linijki Nie podaje tel jezeli jest ktos zainteresowany pisac na meila [email protected] wtedy podam numer do tych fachowców .Wiem ze pan pytał o firme ale czasami lepiej sie zastanowic czy warto firme .

masz sporo racji nie firma jest drozsza bo musi zapłacic zusy podatki a prywatne osoby leca na czarno . znam tez pare takich osób i tanio robia tez moge polecic na priv
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: dobra firma budowlana

Post autor: kuba1975 »

brambud
kwiki
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwietnia 2013, 10:55

Re: dobra firma budowlana

Post autor: kwiki »

Cześć:)

znacie może jakieś dobre firmy budowlane z Jasła lub okolic mające doświadczenie w budowie domów z Ytonga?

Jeśli tak, proszę o kontakt.

pozdrawiam,
Julitta
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 21 września 2012, 17:13

Re: dobra firma budowlana

Post autor: Julitta »

Nie wiem czy to dobre miejsce, ale może ktoś poleci firmę która wykona zadaszenie balkonu.I jaki to mniej więcej koszt?
kluczowa1
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 20 sierpnia 2009, 05:55

Re: dobra firma budowlana

Post autor: kluczowa1 »

jacek urban ma ceryfikat na ytonga,dobra ekipa i gość doradzi,czysto robią i tanio,przynajmniej nie piją
misia1988
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 8 stycznia 2014, 09:17

Re: dobra firma budowlana

Post autor: misia1988 »

Julitta pisze:Nie wiem czy to dobre miejsce, ale może ktoś poleci firmę która wykona zadaszenie balkonu.I jaki to mniej więcej koszt?
Julitta wysłałam Ci prywatną wiadomość z odpowiedzią.. pozdrawiam
jupik007
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 4 sierpnia 2014, 19:26

Re: dobra firma budowlana

Post autor: jupik007 »

witam
mógłby ktoś polecić firmę która wykona niewielki daszek nad balkonem w bloku
selena1985
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 30 maja 2014, 12:32

Re: dobra firma budowlana

Post autor: selena1985 »

jeśli chodzi o gipsowanie i malowanie ścian to u mojego sąsiada robiła ekipa z okolic jasła, dość fajnie im to wyszło, nie pamiętam nazwy firmy,
ale dali mi numer tel. 600 280 398
ghoj
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwietnia 2015, 21:53

Re: dobra firma budowlana

Post autor: ghoj »

nie tylko gipsowanie i malowanie ścian, ale postawienie od fundamentów po dach i wyposażenie domu we wszystkie instalacje zapewni firma Moltom, polecam bo korzystałem
danielek1
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 20 października 2010, 20:03

Re: dobra firma budowlana

Post autor: danielek1 »

odświeżam temat
poszukuje solidnej ekipy do gruntownego remontu domu W grę wchodzi dobudowa domu, podniesienie dachu, wymiana całej więźby dachowej, docieplenie dachu i budynku Trochę roboty jest a zależy mi na tym roku. Polećcie kogoś. Dzięki :)
zainteresowana88
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 13 marca 2016, 10:36

Re: dobra firma budowlana

Post autor: zainteresowana88 »

jeśli potrzebujesz dobrej firmy, która wykona ogrodzenie to polecam tę plot-serwis.pl. Ja korzystałam i jestem bardzo zadowolona :)
ODPOWIEDZ