Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
jaślanka85
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 29 sierpnia 2011, 23:00

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: jaślanka85 »

Polecam dr Źrebiec , większość opinii pozytywna Wg mnie bardzo dobry specjalista :)
kika39
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 19 lutego 2013, 16:06

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: kika39 »

dr.chruszcz-wróblewska dr mastej najlepsza
lolka86
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 22 marca 2013, 16:26

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: lolka86 »

dr chruszcz przyjmuje u dr mastej tak?? rozumiem że polecacie tych lekarzy ze względu na wasze różne przejścia i problemy bo wiadomo jak jest wszystko dobrze to każdy lekarz dobry:)
pampa
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 23 marca 2013, 14:59

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: pampa »

witam, co do chruszczowej to już jest starsza babka, ale może ma doświadczenie, szyła mnie po porodzie i jest ok. Osobiście chodzę do doktor Kulon do Centrum Masteja, Uważam, że jest w porządku, delikatna przy badaniu, zawsze mnie przyjmie.
adgam1
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 11 grudnia 2012, 12:29

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: adgam1 »

Ja półtora roku starałam się o dziecko, w tym rok chodziłam do dr Słowińskiego i on mi pomógł. Mam teraz śliczną dwumiesięczną córeczkę :)
lolka86
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 22 marca 2013, 16:26

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: lolka86 »

Byłam u dr Kulon właśnie i wcale mi nie pomogła mówiła no cóż starać się a jak poroniłam to no trudno stało się szukam naprawdę dobrego ginekologa który pomoże przy problemach a słyszałam właśnie że dr Słowiński jest świetnym ginekologiem i że wielu osobom nie mogacych zajść w ciąże pomógł więc juz sama nie wiem do kogo się wybrać:(
pampa
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 23 marca 2013, 14:59

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: pampa »

lolka ja też poroniłam i też mi kulonowa powiedziała, że "zdarza się", ale nie zniechęciłam się bo we wczesnej ciąży ustalenie przyczyny poronienia jest bardzo trudne. Ja byłam okazem zdrowia i wszystkie wyniki miałam w porządku. Kiedy zaczęłam plamić poszłam do Teleszyńskiej bo kulonowa gdzieś pojechała i teleszyńska powiedziała mi że na 60 % poronię i tak się stało. Ale nie mam pretensji do nikogo. Chociaż było to dwa lata temu to jak piszę o tym teraz to aż zal mi się robi. współczuję każdej kobiecie, która to przeżyła. :(
czarna30
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 10:06

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: czarna30 »

Usłyszeć od lekarza słowa "zdarza się" to naprawdę mało profesjonalne a jakie budujące !
mika81
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 22 sierpnia 2011, 20:28

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: mika81 »

na problemy z zajściem tylko Pani dr.Teleszyńska - pomogła zajść w ciąże kilku moim koleżanką - więc polecam bo jest skuteczna.
Ptaszek6
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 23 września 2010, 09:58

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Ptaszek6 »

A czy leczy facetów tzn. jak jest zły wynik badania nasienia jak nie to ewentualnie kogo możecie polecić? :niepewny:
pampa
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 23 marca 2013, 14:59

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: pampa »

sensimed w krośnie, tam są specjaliści od leczenia nieplodności
Ptaszek6
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 23 września 2010, 09:58

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Ptaszek6 »

Czyli w Jaśle nie ma specjalisty od poprawy płodnosci męskiej a jakieś doświadczenia który lekarz z sensimed jest lepszy dr.Słowik czy Wękler? A może Pani dr. Mariola Stapińska pomogła by w tym temacie.
pampa
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 23 marca 2013, 14:59

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: pampa »

Jeśli chodzi o słabe wyniki nasienia to przyczyny może być wiele. My chodziliśmy do Węklara najpierw zrobi podstawowe badania hormonów wyśle cie do urologa, mój m był u urologa w jaśle. To zależy jak słabe te wyniki masz. U nas było bardzo słabo i na siłę wciskał nam in- vitro. Po mimo tych słabych wyników m dwa razy zaszłam w ciążę naturalnie. Za pierwszym razem poroniłam a teraz mam śliczną córeczkę :) Czasem badanie nasienia trzeba powtórzyć za jakiś czas bo może się okazać że jest lepiej.
azarenka
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 16 lutego 2013, 16:34

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: azarenka »

Ze swojego doświadczenia nie polecam sensimedu. Chodzilam do dr Słowika. Zostawiłam tam masę pieniędzy. Po czym dopiero gin Żrebiec znalazł u mnie przyczynę niepłodności. Dr Słowik jest chamski zwraca się do swoich pacjentek po imieniu, mam niemiłe wspomnienia stamtąd, jeśli nie ma Cie na liście zarejestrowanych pacjentek w konkretnym dniu a ty np potrzebujesz przyjsc bo wcześniej ci sam tak kazał np na monitoring cyklu to ma wielki problem i daje po sobie odczuć że ci robi łaskę że cię wogóle przyjmie.
Ptaszek6
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 23 września 2010, 09:58

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Ptaszek6 »

Czyli ciężko z dobrym specjalistą który by sie przejoł problemem a może ktoś ma doświadczenie z dr. Mariola Stapińską.
ODPOWIEDZ