Gdzie zrobić komunie

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
MAĆKO
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 17 listopada 2008, 21:42

Re: Gdzie zrobić komunie

Post autor: MAĆKO »

Ja zamówiłem komunię w Kawiarence Grubcio na hali już w maju, ale spodziewam się, że już miejsc wolnych nie mają
Awatar użytkownika
Akasha
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 3 listopada 2009, 10:12

Re: Gdzie zrobić komunie

Post autor: Akasha »

Ja polecam serdecznie zajazd "Pod Skałą", wszytsko było na tak, świetny lokal, dużo miejsca, duzy wybór kulinarny, ceny wcale nie są kosmiczne. Ja naprawdę jestem bardzo zadowolona i jeśli miałabym jeszcze raz organizować przyjęcie komunijne ponownie wybrałabym "Skałę"!!! :D
Mańka18
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 5 września 2009, 20:47

Re: Gdzie zrobić komunie

Post autor: Mańka18 »

A ja polecam ten lokal:

http://www.zajazdpodmalymlaskiem.pl/

Co prawda w komunii żadnej nie uczestniczyłam tam, ale koleżanka robiła w tym roku i jest bardzo zadowolona, miała wynajetą małą salę.
A ja miałam przyjemność uczestniczyc w zabawie weselnej i mogę równiez pochwalić, zrówno jedzonko, jak i całą organizację przyjęcia.
Minusem moze byc odległość, ale dzisiaj wszyscy zmotoryzowni raczej są...., a cisza, spokój i piekne widoki rekompensują malutki minusik. ;))
:)
poszukiwana
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 lipca 2010, 16:53

Re: Gdzie zrobić komunie

Post autor: poszukiwana »

ja polecam kawiarnie "RUBIKON" w Czeluśnicy. Naprawdę tanio i świetnie. Jedzenie jest przepyszne, ludzie bardzo uczciwi, wszystko co zostaje po komunii oddają co do grama. I w ogóle taki fajny klimacik.
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: Gdzie zrobić komunie

Post autor: julia1978 »

Ja robiłam na hali sportowej u grubcia. Jedzenie świetne, niedrogo, atrakcje dla dzieci. Gorąco polecam.
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Gdzie zrobić komunie

Post autor: kasiuńcia »

Ja na komunię polecam "Różaną" w Skołyszynie. Byłam tam na komunii, co prawda parę lat temu, ale mogę polecić organizację, obsługę, jedzenie, a nawet wystrój.
Iwona25
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 24 stycznia 2013, 09:27

Re: Gdzie zrobić komunie

Post autor: Iwona25 »

No i temat powraca. Już niedługo komunia, a ja jeszcze nie mam lokalu zamówionego. Czy ktoś z Was robił może w Karczmie przy Dworze w Jasionce? Znajoma mi mówiła, żebym się tym lokalem zainteresowała, bo jest fajny (robiła tam urodziny). Czy ktoś ma z nimi jakieś doświadczenia może?
Marysia88
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 28 lutego 2013, 20:13

Re: Gdzie zrobić komunie

Post autor: Marysia88 »

U Schabińskiej :) - będzie regionalnie i domowo :)
marley
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 5 marca 2013, 19:54

Re: Gdzie zrobić komunie

Post autor: marley »

Polecam Rubikon w Czeluśnicy :)
dracula666
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 23 stycznia 2012, 20:31

Re: Gdzie zrobić komunie

Post autor: dracula666 »

w tym temacie powiem tyle bo czasem mi się uda dorabiać w pewnej restauracji i każda knajpa czy bar które robią dobre komunie to mają pozajmowane terminy już na dwa lata w przód a jak tak się komuś uda 2 miesiące przed zamówić to wątpię żeby tam było cudo bo ludzie jakoś nie lgną
luty
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 61
Rejestracja: 4 sierpnia 2011, 13:40

Re: Gdzie zrobić komunie

Post autor: luty »

4 lata temu zamówiłam komunię w szeranie w samokleskach i było pod każdym wzgledem super szczerze polecam
halszka
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 5 marca 2013, 16:49

Re: Gdzie zrobić komunie

Post autor: halszka »

Ja również polecam Różaną. Byliśmy tam w ubiegłym roku. Bez zastrzeżeń.
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: Gdzie zrobić komunie

Post autor: wlad »

Polecam Trzy Siostry W Gogołowie na szczycie wyciągu. Okolica i widoki bezkonkurencyjne.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Gdzie zrobić komunie

Post autor: Jozin.1 »

Andre88 pisze: 12 lutego 2020, 12:32 Mam takie pytanie, czy pasuje zrobić komunię świętą w pizzerii? Przeglądałam kilka pizzerii w okolicach Psie Pole we Wrocławiu i jest kilka takich, które nadają się na uroczyste przyjęcie.
Tak debilu do kwadratu, ludzie z Jasła już się zabijają by rezerwować na komunię pizzerię we...Wrocławiu !!! czy w tej waszej agencji jest jakaś rozmowa z potencjalnym wklejaczem linków czy biorą każdego debila co umie zrobić kopiuj-wklej ???
ODPOWIEDZ