markowe perfumy

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
kris7
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 19 listopada 2012, 20:05

Re: markowe perfumy

Post autor: kris7 »

ktore perfumy sa dla was zmyslowe
czarna30
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 10:06

Re: markowe perfumy

Post autor: czarna30 »

Dla każdego zmysłowość znaczy coś innego,,,kiedyś koleżanka chwaliła się swoimi super zmysłowymi perfumami a Ja myślałam że się uduszę-typ" kościółkowe"
Awatar użytkownika
jędza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 5 listopada 2010, 15:13

Re: markowe perfumy

Post autor: jędza »

Moje najbardziejsze to Dolce&Gabbana Light blue - uwielbiam tą pomarańczową nutę,
pozatym Elizabeth Arden 5th avenue czasem Sunflowers ale na te muszę mieć ochotę bo są dość "ciężkie" i intensywne
i Calvin Klein Eternity.
Jeżeli chodzi o kupno perfum to zazwyczaj albo allegro albo iperfumy (można zamówić czasem fajne perfumy - testery za dobre pieniądze)
kris7
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 19 listopada 2012, 20:05

Re: markowe perfumy

Post autor: kris7 »

a czy ktos bylby zainteresowany probkami perfum po 20 ml znanych marek
marley
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 5 marca 2013, 19:54

Re: markowe perfumy

Post autor: marley »

chetnie kupilabym perfum giorgio armani armani code for women,ale minimum 30 ml a najlepiej 50 ml i orginal ,nie chinskie bo zapach wiadomo zupelnie inny ,takze na sto procent rozpoznalabym podróbe :D
kris7
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 19 listopada 2012, 20:05

Re: markowe perfumy

Post autor: kris7 »

sa dostepne perfumy znanych marek po 20 ml
kris7
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 19 listopada 2012, 20:05

Re: markowe perfumy

Post autor: kris7 »

pacco rabane 1 milion, naomi cambel ,armani code,gucci rush, versace pink,carolina herrera 212 ,chanel no 5,c.k. in 2
boss pure
lolalola23
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 21 września 2007, 13:09
Lokalizacja: Jasełko

Re: markowe perfumy

Post autor: lolalola23 »

jestem zainteresowana zakupem, proszę o coś więcej na temat tych próbek
kris7
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 19 listopada 2012, 20:05

Re: markowe perfumy

Post autor: kris7 »

co tu za kapanie prowadzisz wprowadzasz przy okazji w blad reszte uzytkownikow :krzeslem:
Awatar użytkownika
aff
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 204
Rejestracja: 24 maja 2010, 21:10

Re: markowe perfumy

Post autor: aff »

To zrób zdjęcie tego co masz i pokaż publicznie, bardzo prosty sposób na wybronienie się ;-)
marley
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 5 marca 2013, 19:54

Re: markowe perfumy

Post autor: marley »

aff moze masz racje na pewno sa takie podrobki bo widzialam w chinskim perfum giorgio armani gdzie 150 ml kosztuje 12 zl ,orginal ok 200 zl, myslalam ze to bedzie chociaz zblizona podroba ale zapach nie mial nic wspolnego z orginalem nawet odrobine podobny , dlatego kupujac taka fiolke wystarczyloby powachac ,ja bynajmniej rozpoznalabym ..
rabiosa91
Guru
Guru
Posty: 167
Rejestracja: 30 lipca 2011, 12:33

Re: markowe perfumy

Post autor: rabiosa91 »

Uwaga na te podróbki, sam kiedyś wiedząc że to podróby zamówiłem 2 sztuki z tym że 33ml za 30zł bodajże ... Chciaem przekonać się na włąsnej skórze co to warte. Zapachy mają niewiele wspólnego z oryginałem, do tego mizerna maxymalnie godzinowa trwałość ... Nie wierzcie że ktoś sprzeda wam oryginał np. popularnego szarego boss 20 ml za 20zł, to samo na allegro 100ml za 100zł ... Nie ma opcji!! POZA TYM ZNANE MARK NIE ROBIĄ POJEMNOŚCI 20ml, MOŻESZ KUPIĆ ZAZWYCZAJ 30,50,100 ML NIE 20 czy 33 !! Odnośnie tych perfumetek 20ml znam dużo lepsze zapachy zbliżone do oryginałów, ba znam zapachy wzorowane na oryginałach które w swej trwałości biją na głowę oryginał a kosztują 15-30zł za 100ml(!!)... ale to już chyba na osobny temat, pozatym nie będę robił nikomu reklamy kto wie ten wie ... :)
kris7
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 19 listopada 2012, 20:05

Re: markowe perfumy

Post autor: kris7 »

co za perfumy wzprowane na orginalnych ktore sa lepsze od orginalow
rabiosa91
Guru
Guru
Posty: 167
Rejestracja: 30 lipca 2011, 12:33

Re: markowe perfumy

Post autor: rabiosa91 »

Czytanie ze zrozumieniem Koleżko ... Nie są lepsze bo dla wytrawnego nosa pachną podobnie do oryginału, są jedynie a trwalsze :) Powiem tylko tyle są to perfumy które nazywają się zupełnie inaczej niż zapachy markowe (mają swoja nazwę) więc nie są podróbkami lecz odpowiednikami w przeciwieństwie do chamskich podróbek 20ml i 33ml i można nabyć je w jedynym z marketów ... Sam nie używam odpowiedników ale poleciłem je kilku znajomym i są bardzo zadowoleni. Mniej zamożnym polecam również zapachy marki Cuba - niezłe odpowiedniki, duże lepsze niż te podróby 20 ml i 33 ml ...
Awatar użytkownika
Aganieszka
Guru
Guru
Posty: 109
Rejestracja: 4 stycznia 2010, 19:10
Lokalizacja: Dżasełko

Re: markowe perfumy

Post autor: Aganieszka »

Jeżeli kupuję perfumy to Kalvina Cleina - Contradiction, a ostatnio zakupiłam tester (nieużywany) Halle Berry - Reveal - w sam raz na lato! Najczęściej kupuję na internecie, bo w Jaśle są niebotyczne ceny. Poza tym staram się wyszukiwać testerów, z doświadczenia wiem, że zapach utrzymuje się znacznie dłużej.
ODPOWIEDZ