foto tapeta

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Witka
Guru
Guru
Posty: 100
Rejestracja: 7 grudnia 2011, 00:06

foto tapeta

Post autor: Witka »

Witam wszystkich i mam pytanie ,czy w Jaśle można gdzieś zrobić foto tapetę na wymiar np. ze zdjęcia ?
Bardzo proszę o jakieś namiary
Awatar użytkownika
a-tatutek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 289
Rejestracja: 28 czerwca 2010, 15:51

Re: foto tapeta

Post autor: a-tatutek »

Warto poszukać w internecie. Jest sporo dobrych firm specjalizujących się właśnie w fototapetach. Mają o wiele lepszy sprzęt jak np w Jaśle i o wiele większe doświadczenie w tego typu usługach, możesz liczyć na porady z ich strony. Nie trzeba się nigdzie fatygować bo zamówienie składasz przez internet, tapetę doręczą do domu. Poza tym możesz sprawdzić opinię wielu klientów (a nie tylko kilku) zanim wybierzesz konkretną firmę. :)
czekoczekolada
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 9 maja 2012, 22:04

Re: foto tapeta

Post autor: czekoczekolada »

Ja zamawiałam na allegro ;) i przyszła do mnie na drugi dzień piekna fototapeta ;) W Jaśle nie mam pojecia, a jesli było to na pewno drogo jak coś :)
Witka
Guru
Guru
Posty: 100
Rejestracja: 7 grudnia 2011, 00:06

Re: foto tapeta

Post autor: Witka »

A jaki temat foto tapety polecacie na 4 metrową pustą ścianę w kuchni?
Ja mam już pomysł ale może ktoś polecił by mi coś ciekawego.
Awatar użytkownika
a-tatutek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 289
Rejestracja: 28 czerwca 2010, 15:51

Re: foto tapeta

Post autor: a-tatutek »

Głównie zależy to od twojego gustu ;) Przejrzyj wzory i zapewne któryś wpadnie ci w oko i stwierdzisz "tak, to chcę mieć na ścianie, będzie idealnie pasowało!". Możesz również skorzystać z wirtualnej "przymiarki" danego wzoru wrzucając zdjęcie swojej kuchni do kreatora.
antonka87
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 2 stycznia 2012, 13:31

Re: foto tapeta

Post autor: antonka87 »

Ja mam pytanie do posiadaczy fotoapety, czy jak np. dziecko chlapnie czymś na ścianę to czym ją czyścić?
daisyxyz
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 2 sierpnia 2011, 21:37

Re: foto tapeta

Post autor: daisyxyz »

Zna ktos jakiegos fachowca od tapet?
ODPOWIEDZ