Ortodonta Jasło

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
xizx
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 12 lutego 2013, 19:12

Ortodonta Jasło

Post autor: xizx »

Co myślicie o P. Kik ? Leczył sie ktoś u niej ? Mam dużą wadę, którą leczyłam w dziecinstwie w krosnie, lecz nie podobaly mi sie wykonywane tam uslugi i zrezygnowalam. Chciałabym teraz podjąć leczenie w Jaśle i słyszałam właśnie o tej pani.Ile wynosi teraz przybliżona cena aparatu ?
czekoczekolada
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 9 maja 2012, 22:04

Re: Ortodonta Jasło

Post autor: czekoczekolada »

1500 zł normalny, 1700 zł kosmetyczny :)
Inflorescentia
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 9 marca 2012, 13:03
Lokalizacja: RJS

Re: Ortodonta Jasło

Post autor: Inflorescentia »

Ja powiem tak. Leczylam się u tej pani około 10 lat temu. Aparat sciagnelam po 4 latach od założenia, choć wydaje mi się to i tak długo zważając na to że wada nie była tak duza . Po ściągnięcie okazało się że pani K. Nie ma pomysłu co zrobić z zębami aby utrzymać je w tej formie co powinny być. Zeby wracają do stanu sprzed aparatu. Radzę zasięgnąć opinii u kilku ortodontow i dentysty bo nie sztuka jest założyć aparat, wydać mnóstwo pieniędzy a za kilka lat żałować że wybrało się nie ta osobę co trzeba. Jako człowiek pani K. Jest super ciepła osoba ale jako lekarza nie polecam.
The Nun

Re: Ortodonta Jasło

Post autor: The Nun »

Inflorescentia pisze:Ja powiem tak. Leczylam się u tej pani około 10 lat temu. Aparat sciagnelam po 4 latach od założenia, choć wydaje mi się to i tak długo zważając na to że wada nie była tak duza . Po ściągnięcie okazało się że pani K. Nie ma pomysłu co zrobić z zębami aby utrzymać je w tej formie co powinny być. Zeby wracają do stanu sprzed aparatu. Radzę zasięgnąć opinii u kilku ortodontow i dentysty bo nie sztuka jest założyć aparat, wydać mnóstwo pieniędzy a za kilka lat żałować że wybrało się nie ta osobę co trzeba. Jako człowiek pani K. Jest super ciepła osoba ale jako lekarza nie polecam.
Zgadzam się. Kasa poszła w błoto.
Awatar użytkownika
LookingForAngels
Guru
Guru
Posty: 114
Rejestracja: 2 kwietnia 2010, 15:01

Re: Ortodonta Jasło

Post autor: LookingForAngels »

Ja osobiście z tą kobietą do czynienia nie miałam, ale słyszałam sporo niepochlebnych opinii o niej - min. właśnie o "braku pomysłu, co dalej", wyrywaniu zęba już np. po 1.5 roku leczenia, stale odklejających się zamkach, etc, ale - podkreślam, te opinie słyszałam od osób, które tam się leczyły, sama nie byłam jej pacjentką, więc dobrze by było, żeby wypowiedział się jeszcze ktoś, kogo leczyła w.w.

Od siebie samej, z czystym sumieniem mogę za to polecić Langmed w Krośnie - leczenie przebiegało dość długo, bo około 5 lat, ale za to obyło się bez wyrywania zębów, wszystko powolutku "samo" się prostowało. Dziś, 4 lata po zdjęciu aparatu, na 3 noce w tygodniu zakładam aparat retencyjny i nic nie wraca do poprzedniego stanu, efekt jest taki sam, jak w dniu zdjęcia aparatu.
ODPOWIEDZ