Siłownie zewnętrzne w Jaśle

wszystkie inne sporty, Rugby, Siatkówka, Baseball, Tenis, Judo, Karate
granti28
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 5 lutego 2013, 13:41

Siłownie zewnętrzne w Jaśle

Post autor: granti28 »

hejka,

nie spotkałem się jeszcze z żadnymi siłowniami plenerowymi w naszej okolicy. Ostatnio byłem w Katowicach i miałem okazje pobawić się na takich urządzeniach. Całkiem fajny pomysł :-) Maja na to nawet swoje określenie - place krzepy (albo jak mówi mój kumpel z kato erfit czy erfity) . Możnaby i u nas o czymś takim pomyśleć, zwłaszcza, że jest dużoooo fajnych miejsc gdzie można by zainstalować siłownie zewnętrzną. Samorządowcy mogliby zainteresować się tematem, bo bez sensu jest ładowanie kupy kasy w kolejne boiska (jasne, one też są ważne, ale człowiek w podeszłym wieku nie będzie przecież grał w piłkę) a wszystkim nam zalezy, żeby mieszkańcy byli zadowoleni ;)

Co o tym myślicie? Macie jakieś sugestie co do miejsca? może koło biblioteki nr.2?
Procter
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 441
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 12:45

Re: Siłownie zewnętrzne w Jaśle

Post autor: Procter »

w takim razie przejdz sie na Ogródek Jordanowski...tam kolo skate parku jest siłownia plenerowa jak to nazwałes
granti28
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 5 lutego 2013, 13:41

Re: Siłownie zewnętrzne w Jaśle

Post autor: granti28 »

Byłem, ale za dużo urządzeń tam nie ma, poza tym mieszkam w okolicach polnej, a to drugi koniec miasta. Katowice wiadomo, sa nieporuwnywalnie wieksze niz Jasło, ale tam siłownie zewnętrzne są logicznie rozlozone - w kazdej wiekszej czesci miasta. jestem po prostu pod wrazeniem, ze niektore samorzady inwestują w tak znaczacym stopniu w obiekty sportowe. Myslę, że w Jaśle też możnaby kilka nowych postawić ;)
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Siłownie zewnętrzne w Jaśle

Post autor: grzeh »

Niesamowite zdolności
http://www.youtube.com/watch?v=PNjc_p94YvQ

gościa można znaleźć w lepszej rozdziałce np tu:
http://www.youtube.com/results?search_q ... 11.youtube.

IMHO, takie siłownie zewnętrzne to rewelacyjna sprawa
Mieszko_1985
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 232
Rejestracja: 29 lutego 2012, 19:55

Re: Siłownie zewnętrzne w Jaśle

Post autor: Mieszko_1985 »

granti28 pisze:Byłem, ale za dużo urządzeń tam nie ma, poza tym mieszkam w okolicach polnej, a to drugi koniec miasta. Katowice wiadomo, sa nieporuwnywalnie wieksze niz Jasło, ale tam siłownie zewnętrzne są logicznie rozlozone - w kazdej wiekszej czesci miasta. jestem po prostu pod wrazeniem, ze niektore samorzady inwestują w tak znaczacym stopniu w obiekty sportowe. Myslę, że w Jaśle też możnaby kilka nowych postawić ;)
rzuć kilka nazw ulic na których w kato są takie siłownie
Dżon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 10 marca 2009, 16:25

Re: Siłownie zewnętrzne w Jaśle

Post autor: Dżon »

granti28 pisze: poza tym mieszkam w okolicach polnej, a to drugi koniec miasta.
Przecież przez ulice Kolejową i "bokiem klasztornej" koło lokomotywy, to będzie ze 2 kilometry... przebiegłbyś się spokojnie w ramach rozgrzewki :)
benyBek
Weteran
Weteran
Posty: 79
Rejestracja: 26 marca 2015, 12:05
Lokalizacja: Polska

Nowy na forum pomóżcie

Post autor: benyBek »

Jak tak czytam te wszystkie wypowiedzi, to zastanawiam się czy to Wy mieszkacie na innej planecie, czy ja. Skąd takie podejście?
francesssca
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 17 lipca 2015, 12:47

Re: Siłownie zewnętrzne w Jaśle

Post autor: francesssca »

Siłownie plenerowe chwalę ja i chwalą sobie moi znajomi. Spędzamy tak aktywnie czas i oszczędzamy nasze pieniążki.
Na stronie silownieplenerowe.pl można dowiedzieć się ciekawych rzeczy. Piszą o tym, że nawet i niepelnosprawni mogą ćwiczyć. Ostatnio bedąc w jednym punkcie, nie moglam wyjść z podziwu ile radości to
sprawia dzieciom.
Awatar użytkownika
Kulfon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 280
Rejestracja: 10 sierpnia 2014, 13:10

Re: Nowy na forum pomóżcie

Post autor: Kulfon »

benyBek pisze:Jak tak czytam te wszystkie wypowiedzi, to zastanawiam się czy to Wy mieszkacie na innej planecie, czy ja. Skąd takie podejście?
Matka wie że ćpiesz?
ODPOWIEDZ