Zespół muzyczny 'Benett'

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
jarkor2013
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 sierpnia 2009, 15:39

Zespół muzyczny 'Benett'

Post autor: jarkor2013 »

Chciałabym dowiedzieć się co uważacie o zespole Benett z Jasła, jaką muzykę grają na weselach? Polecacie, czy nie?
amaro87
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 26 marca 2012, 12:01

Re: Zespół muzyczny 'Benett'

Post autor: amaro87 »

To zupełna czołówka zespołów na podkarpaciu. Polecam 100% zadowolenia. Bzuła the best z Krzychem
Roel_1910
Guru
Guru
Posty: 187
Rejestracja: 1 sierpnia 2007, 19:53
Lokalizacja: Jasełko

Re: Zespół muzyczny 'Benett'

Post autor: Roel_1910 »

Rowniez polecam, grali u mnie na weselu kilka lat temu, bylismy mega zadowoleni, nie koniecznie podoba sie starszym osoba bo graja fajna nowoczesna muzyke.
mila
Guru
Guru
Posty: 183
Rejestracja: 14 sierpnia 2011, 14:54

Re: Zespół muzyczny 'Benett'

Post autor: mila »

Jako "obsluga" wesel rowniez polecam. Profesjonalisci warci swej ceny. Swietnie zagraja i zaspiewaja, a do tego prezentuja wysoki poziom kultury osobistej. I do tego mozna oko nacieszyc patrzac na ladniutka wokalistke:)

http://www.olgakrajewska.pl
wilhelm
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 278
Rejestracja: 16 lipca 2012, 20:00

Re: Zespół muzyczny 'Benett'

Post autor: wilhelm »

Bylem na weselu gdzie grali u kuzynki. Owszem laska ktora tam spiewa bardzo ladna kobita z punktu widzenia faceta ale mama pani mlodej i reszta rodziny byly troche rozczarowane pamietam ze zbyt wyzywajaco sie ubiera i chce przebic najwazniejsza kobiete wieczoru czyli pania mloda :hyhy: ze probuje skupic cala uwage na sobie. Cos w tym bylo ale nie mnie to oceniac :)))) a grali naprawde dobrze wlasnie tak pod mlodych ludzi.
jarkor2013
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 sierpnia 2009, 15:39

Re: Zespół muzyczny 'Benett'

Post autor: jarkor2013 »

Piszecie że grają nowoczesną muzykę, pod młodych ludzi ale co to konkretnie znaczy? Grają dużo zagranicznych starych hiciorów czy polskie disco polo typu "weekend" ??
Awatar użytkownika
viola
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 12 stycznia 2009, 08:00

Re: Zespół muzyczny 'Benett'

Post autor: viola »

U mnie na weselu grali bardzo różnorodnie. Starsi i młodsi byli zadowoleni. Grali zarówno zagraniczne jak i polskie hity, w tym disco-polo, robili tez biesiadę przy stolach i inne fajne zabawy. Być może nowocześnie odnosiło się do tego, że grają pod nogę i oprócz starych hitów weselnych wykonują polskie i zagraniczne nowości. Wokalistka to bardzo miła i elegancka dziewczyna, do tego świetnie śpiewa. Moim zdaniem ten zespół potrafi rozkręcić każdą imprezę.
Polecam z czystym sumieniem :ok:
ona-1986
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 14 listopada 2012, 20:39

Re: Zespół muzyczny 'Benett'

Post autor: ona-1986 »

wilhelm pisze:Bylem na weselu gdzie grali u kuzynki. Owszem laska ktora tam spiewa bardzo ladna kobita z punktu widzenia faceta ale mama pani mlodej i reszta rodziny byly troche rozczarowane pamietam ze zbyt wyzywajaco sie ubiera i chce przebic najwazniejsza kobiete wieczoru czyli pania mloda :hyhy: ze probuje skupic cala uwage na sobie. Cos w tym bylo ale nie mnie to oceniac :)))) a grali naprawde dobrze wlasnie tak pod mlodych ludzi.

Coś w tym jest. Byłem na weselu gdzie grał ów zespół ale byłem też na wielu innych imprezach gdzie grały inne zespoły i szczerze mówiąc to nie widze sensu przepłacać. Z tego co się orientuję to za 1 dzień grania biorą więcej niż inne zespoły z jasła za 2 dni grania (wesele + poprawiny).
Awatar użytkownika
viola
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 12 stycznia 2009, 08:00

Re: Zespół muzyczny 'Benett'

Post autor: viola »

ona-1986 pisze:Coś w tym jest. Byłem na weselu gdzie grał ów zespół ale byłem też na wielu innych imprezach gdzie grały inne zespoły i szczerze mówiąc to nie widze sensu przepłacać. Z tego co się orientuję to za 1 dzień grania biorą więcej niż inne zespoły z jasła za 2 dni grania (wesele + poprawiny).
Benett to zespół dla wymagających klientów. Ja wolałam zapłacić troszkę więcej i mieć pewność, że impreza będzie udana, a nasi goście zadowoleni. Według mnie akurat na zespole nie ma co oszczędzać.
mirinda
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 12 stycznia 2013, 22:10

Re: Zespół muzyczny 'Benett'

Post autor: mirinda »

Gorąco polecam zespół Benett :ok:
Jestem świeżo po załatwieniu wszelkich formalności, bardzo miły kontakt ;) Strasznie się ciszę, że udało się zgrać restaurację z ich wolnym terminem.
W ubiegłym roku grali u mojej kuzynki i wszyscy byli bardzo zadowoleni. Kuzynka jest ogromnie wymagająca i wiem, że wymyślała różności, ale miała wszystko tak, jak sobie wymarzyła. Krzysiu potrafi poprowadzić imprezę w taki sposób, że wszyscy są zadowoleni. O pięknym głosie Bożenki pisano już na tym forum niejednokrotnie, więc ja się tylko przyłączę, kilka razy miałam ciary jak śpiewała. Dziewczyna naprawdę ma power, dodatkowo sympatyczna, uśmiechnięta, nie kaleczy angielskiego(co należy do rzadkości wśród zespołów weselnych). Podobało mi się, że grali "pod nogę"(wiem, że kuzynka tak chciała). W mojej rodzinie dobrze się również przyjęła biesiada przy stołach, goście z zagranicy byli zachwyceni. Napiszę więcej po swoim weselu, jak do tej pory najlepsze imprezy mieliśmy właśnie z zespołem Benett.
ważna
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 29 sierpnia 2012, 14:08

Re: Zespół muzyczny 'Benett'

Post autor: ważna »

Bo Bożenka to anglistka :-) Benett będzie mi towarzyszył w moim najważniejszym dniu w życiu już początkiem jesieni. Serdecznie pozdrawiam Bożenkę i Krzycha :) :) :)
Awatar użytkownika
wolf
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 5 grudnia 2009, 19:03

Re: Zespół muzyczny 'Benett'

Post autor: wolf »

ważna pisze:Bo Bożenka to anglistka :-) Benett będzie mi towarzyszył w moim najważniejszym dniu w życiu już początkiem jesieni. Serdecznie pozdrawiam Bożenkę i Krzycha :) :)
Faktycznie Pani Bozenka jest doskonalym nauczycielem i ma swietne podejscie do dzieciakow. Nasz synek ja wrecz uwielbial gdy go uczyla.
Bardzo fajnie laczy nauke jezyka angielskiego z muzyka. Mlody nie raz nas zaskakiwal spiewajac coraz to nowe anglojezyczne piosenki.
Jesli chodzi o BENETT to faktycznie wymiatają :super: (i to w 100% na zywca). Tego zespolu slucha się z duza przyjemnoscia.
W moim rankingu sa zdecydowanie nr 1 w naszym terenie. Znam sie troche na muzyce wiec wiem co pisze.
Slyszałem kilka razy opinie typu „ide na wesele - bedzie gral zespol Benett wiec na pewno bedzie dobra impreza”. Ja tez sie pod tym podpisuje.
Pozdrowienia dla calego zespolu - szczegolnie dla naszej Pani Bozenki!
Awatar użytkownika
GCN
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 30 lipca 2008, 18:39

Re: Zespół muzyczny 'Benett'

Post autor: GCN »

Bardzo dobry zespół oraz wspaniali ludzie !!! Polecam !!!
jaślanka85
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 29 sierpnia 2011, 23:00

Re: Zespół muzyczny 'Benett'

Post autor: jaślanka85 »

u mnie również grali sĄ rewelacyjni!!!! I dają czadu Oczywiście POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!
jackobson
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 28 czerwca 2013, 22:21

Re: Zespół muzyczny 'Benett'

Post autor: jackobson »

Witam, czytam tu bardzo dobre opinie, ale czy ktoś dysponuje nagraniem z "próbką" w wykonaniu zespołu Benett?
Proszę o pomoc :)
ODPOWIEDZ