Poród w szpitalu jasielskim???

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
nisenira
Mistrz
Mistrz
Posty: 98
Rejestracja: 25 czerwca 2012, 00:19

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: nisenira »

krzeszus pisze:co do lewatywy to na miejscu robią i jest się samemu tam z pielęgniarką, ja rodziłam i nie musiałam mieć ani ubranek ani pameprsów, kremów dla synka czy chusteczek. Jedynie przy wyjściu syn miał swoje ubranka i becik :) Co do personelu bez zastrzeżeń, wszystko ładnie i przyjemnie każdy pomagał.

a kiedy rodzilas?

ja musialam miec wszystko swoje. w ostatnim czasie byla masakra w szpitalu. dziewczyny lezaly na trakcie, sale przepelnione lozka dostawiane.. panie dosc mile ;)
jaślanka85
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 29 sierpnia 2011, 23:00

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: jaślanka85 »

Hej dziewczyny, niedługo rodzę czy ktoś mi może powiedzieć jak teraz porodówka? co trzeba aktualnie mieć ze sobą i w ogóle jakieś wskazówki przed??
Awatar użytkownika
paulo06
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 373
Rejestracja: 4 października 2012, 13:54

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: paulo06 »

jesli bd bardzo duzo dzieci to dobrzezebys miala ze soba swoj becik i swoje ciuszki dla dziecka:) plus chusteczki i pampersy bo tego nie daja:)
NaFazie2k
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 20 października 2012, 19:09

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: NaFazie2k »

Myślę że lepiej w jaślę w szpitalu niż na sianie w stodole.Chodziaż...
petione
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 6 lipca 2009, 17:59

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: petione »

A ja chciałem w imieniu swoim,żony i synka bardzo podziękować całemu personelowi "porodówki", którzy sprowadzili na tą stronę świata 1 dnia grudnia 2012 o 20:05 naszego cudownego synka Kacperka. Opieka, profesjonalizm, podejście do pacjenta po prostu pierwsza klasa. :ok:



:hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: DZIĘKUJEMY !!!!! :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra:
SZCZERAprawda
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 29 października 2012, 22:03

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: SZCZERAprawda »

chusteczki i pampersy trzeba miec swoje
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: Jagoda Fioletowa »

Obiło mi się o uszy, że ok. 14 grudnia oddział ma być dezynfekowany, a w związku z tym zamknięty. Czy ktoś ma jakieś dokładniejsze informacje na ten temat?
Maja321
Guru
Guru
Posty: 179
Rejestracja: 29 sierpnia 2012, 22:16

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: Maja321 »

jak kiedyś tam przy remoncie było to i teraz pewnie znów odsyłać będą do Gorlic
adgam1
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 11 grudnia 2012, 12:29

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: adgam1 »

ODDZIAŁ POŁOŻNICZY W JAŚLE MA BYĆ OD 15 GRUDNIA ZAMKNIĘTY, Z POWODU DEZYNFEKCJI :( Nie wiem do kiedy ma to trwać i gdzie nas będą odsyłać, jeśli ktoś wie to bardzo proszę o odpowiedź.
Flowerekk
Guru
Guru
Posty: 158
Rejestracja: 21 maja 2009, 18:00

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: Flowerekk »

Odsyłać pewnie będą do Krosna lub Gorlic. W kwietniu z powodu dezynfekcji oddział był zamknięty przez tydzień.
Awatar użytkownika
paulo06
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 373
Rejestracja: 4 października 2012, 13:54

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: paulo06 »

dezynfekcja trwa do ok 4 dni
sabcia45
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 13 grudnia 2012, 12:55

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: sabcia45 »

Dzwoniłam do szpitala. Porodówka jest zamknięta tydzień od 13-20 grudnia włącznie. W razie czego Gorlice lub Krosno. Tylko gdzie lepiej :(
Awatar użytkownika
Nasti
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 19 listopada 2006, 17:58
Lokalizacja: jasło

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: Nasti »

Ja też jestem bardzo zadowolona z podejścia personelu podczas porodu. Cały poród dzięki Paniom położnym przebiegał szybko i sprawnie, bardzo miłe i sympatyczne Panie, wiedzą co robią! :) Pozdrawiam Panią Bożenkę i Panią Monikę :) Gorzej było za to na oddziale po porodzie, zależy na jaką zmianę się trafi. Dobrze, że w ostatnim dniu Pani pielęgniarka z noworodków, prawidłowo przystawiła mi dzidziusia do piersi, poświęciła 5 min, polewała pierś mlekiem i w końcu mały się złapał, mogłam odstawić laktator i karmić...A poprzednie dwa dni były całe w nerwach i stresie! Po prostu brak pomocy, głupie odpowiedzi, tak jakby człowiek który jest z 1szym dzieckiem miał wszystko wiedzieć! Jedna mądrzejsza od drugiej! Po za tym, wszystko do przeżycia i jest Ok!
Maxmaks
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 23 listopada 2009, 23:53

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: Maxmaks »

Witam i zapraszam na walentynkową promocję. Wiecej szczegółów pod numerem tel i pod adresem [email protected]
Załączniki
14.jpg
ona-1986
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 14 listopada 2012, 20:39

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: ona-1986 »

dobra reklama:), szkoda ze moj bobas ma juz ponad 6 miesiecy
ODPOWIEDZ