Hurtownia garniturów ASTRO - garniak ślubny

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Hackenbush
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 1 kwietnia 2012, 20:57

Hurtownia garniturów ASTRO - garniak ślubny

Post autor: Hackenbush »

Witam,
jak w temacie, czy warto pojechać, bo szukam garnituru ślub i ciekawi mnie czy mają tam duży wybór. :D
niebieski listek
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 30 marca 2012, 14:31

Re: Hurtownia garniturów ASTRO - garniak ślubny

Post autor: niebieski listek »

Byłam tam z narzeczonym jakieś 3 m-ce temu. Wybór nie jest tak duży jak niektórzy nasi znajomi twierdzili i nic się nam nie spodobało.
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: Hurtownia garniturów ASTRO - garniak ślubny

Post autor: _WHISKEY_ »

Na ślub to się kupuje GARNITUR, a nie imitację garnituru za cztery stówki + podły fular rekomendowany przez jednooką sprzedawczynię, która poleca panu młodemu piękną białą koszulkę z .... krótkim rękawkiem.
W Jaśle raczej niczego porządnego nie kupicie.
Rzeszów, polecam Vistulę na Rejtana lub w Grafice. Oprócz "garniaka" kupicie porządną koszulę (na mankiety i z długim rękawem !!) i krawat lub muchę.

Pisząc o złych manierach jasielskich sprzedawców nie miałem na myśli hurtowni wymienionej w tytule. Ogólnie faceci w Jaśle mają pod górkę, zwłaszcza ci którzy wiedzą, że do garnituru i krawata nie zakłada się koszuli z krótkim rękawem i którzy mają więcej niż 180 cm wzrostu.
mila
Guru
Guru
Posty: 183
Rejestracja: 14 sierpnia 2011, 14:54

Re: Hurtownia garniturów ASTRO - garniak ślubny

Post autor: mila »

_WHISKEY_ pisze:Na ślub to się kupuje GARNITUR, a nie imitację garnituru za cztery stówki + podły fular rekomendowany przez jednooką sprzedawczynię, która poleca panu młodemu piękną białą koszulkę z .... krótkim rękawkiem.
W Jaśle raczej niczego porządnego nie kupicie.
Rzeszów, polecam Vistulę na Rejtana lub w Grafice. Oprócz "garniaka" kupicie porządną koszulę (na mankiety i z długim rękawem !!) i krawat lub muchę.

Pisząc o złych manierach jasielskich sprzedawców nie miałem na myśli hurtowni wymienionej w tytule. Ogólnie faceci w Jaśle mają pod górkę, zwłaszcza ci którzy wiedzą, że do garnituru i krawata nie zakłada się koszuli z krótkim rękawem i którzy mają więcej niż 180 cm wzrostu.
:super:
scand
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 30 kwietnia 2012, 22:04

Re: Hurtownia garniturów ASTRO - garniak ślubny

Post autor: scand »

i był "se" fular;p


ja polecam "NEW MEN STYLE" w Nowym Sączu galeria Europa II lub ul. Witosa ;)

co do Jasielskich sklepów to tak jak kolega wyżej napisał szkoda czasu
shadow
Ekspert
Ekspert
Posty: 83
Rejestracja: 28 marca 2011, 14:51

Re: Hurtownia garniturów ASTRO - garniak ślubny

Post autor: shadow »

garniak na ślub? ok, to nie żadne sklepy, tylko porządny krawiec/krawcowa, i szycie na wymiar, suknia ślubna to samo, żadne sklepy.Jak się bawisz w ślub to na 100% a nie 90, takie jest moje zdanie, i zgadzajcie się lub nie :) Zaraz się odezwą głosy ze kasy na takie sprawy nie ma. Jak nie masz kasy to nie rób ślubu, proste. Nie zaglądam nikomu do portfela ale w tym kraju większość ślubów robione jest za kredyt, który spłacany jest później latami, albo jeszcze lepiej, po rozwodzie rozdzielany na dwie osoby :P trochę odbiegłem od tematu, ale jak już jesteśmy przy ślubach :P
scand
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 30 kwietnia 2012, 22:04

Re: Hurtownia garniturów ASTRO - garniak ślubny

Post autor: scand »

laski uważam szyć mogą jak mają koncepcje i ogólny zamysł artystyczny sukni ale co do kolesi to uważam, coś z geja trzeba mieć i być mega zadufanym w sobie, żeby szyć sobie garniak na miare..



nie wiem kiedy brałeś ślub ale teraz są takie czasy, że idziesz do porządnego sklepu, mierzysz 10 garniaków, profesjonalna obsługa ubiera cię od stóp do głów, przy tym krawcowa "pracuję" nad twoim wizerunkiem, płacisz za garniak i wychodzisz z pustymi rękoma..

a za 2 tyg. przyjeżdża kurier z elegancko zapakowanym, przerobionym i dopasowanym, dopieszczonym ubrankiem specjalnie do ciebie pod wskazany adres. :cwaniak: to się nazywa obsługa..tak brat kupił garniak w Giacomo Contiw Krk.

ja natomiast, zakupiłem garniak w sklepie wymienionym wyżej New Men Style w Sączu, i na 3 tyg przed ślubem, ruszam na "dopasowanie garniaka do mojej sylwetki" bezpłatnie w cenie i też będzie to robić u nich na miejscu ich krawcowa, i garniak przyjedzie przerobiony kurierem za kilka dni z powrotem..

pzdr
lukas9314
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 30 listopada 2013, 07:41

Re: Hurtownia garniturów ASTRO - garniak ślubny

Post autor: lukas9314 »

Ile taki garniak na ślub w takiej hurtowni kosztuje ?
Zgymunti
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 25 marca 2020, 19:06

Re: Hurtownia garniturów ASTRO - garniak ślubny

Post autor: Zgymunti »

Ja sobie nie wyobrażam pójść do ołtarza w garniturze ze sklepu, ale może dlatego, że jestem slim-fat i ciężko mi jest dobrać odpowiedni garnitur. Tak więc nie miałem innego wyjścia jak zainwestować w garnitur szyty na miarę. Skorzystałem z polecenia kolegi z usług atelier Vratelli. Pierwszy raz w życiu wyglądam super w garniaku. Także takie rozwiązanie polecam ;)
michalpodroznik
Guru
Guru
Posty: 114
Rejestracja: 6 lipca 2013, 20:40

Re: Hurtownia garniturów ASTRO - garniak ślubny

Post autor: michalpodroznik »

Proszę pana - do ślubu nie idzie się w tandetnym wyrobie garnituropodobnym, wykonanym z poliestru. Secundo - rekomendowana tam koszula z krótkim rękawem, także poliestrowa, to rownież nie jest dobry wybór.
Reasumując - HURTOWNIA garniturów to nie jest dobre miejsce na zakupy ubrań.
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: Hurtownia garniturów ASTRO - garniak ślubny

Post autor: asterka »

w tej hurtowni to wiocha i nic więcej.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hurtownia garniturów ASTRO - garniak ślubny

Post autor: Mosznicki »

A Tobie co z butów wychodzi?
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: Hurtownia garniturów ASTRO - garniak ślubny

Post autor: asterka »

Mosznicki pisze: 5 kwietnia 2020, 22:15 A Tobie co z butów wychodzi?
mi ,Mosznicki. :D
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18360
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Hurtownia garniturów ASTRO - garniak ślubny

Post autor: dragoness »

Faktycznie, jakość związku uzależniona od jakości garnituru. Niezły żart. Kup gdzie chcesz, bylebyś był szczęśliwy.
ODPOWIEDZ