co otworzyć?

Wydarzenia i komentarze z Jasła
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

co otworzyć?

Post autor: wiolka666 »

jak myslicie co moznaby otorzyć jakis w jaśle jaki biznes sie opłaca żeby miec dla siebie jakies tam dochody a nie zbankrutowac wiele ludzi nie kupuje juz pewnych rzeczy bo ich nie stac jedzą w domu jak juz w lokalu to raz na jakis czas pizze lub inny fastfood a moze lepiej targowisko i sprzedaz ciuszków bezpośrednio jak myslicie? w co warto zainwestowac?
Awatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 418
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: co otworzyć?

Post autor: Messer »

wiolka666 pisze: w co warto zainwestowac?
uważam, że w zakład pogrzebowy.
wojasxxx
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 14 stycznia 2012, 09:42
Lokalizacja: Jasło

Re: co otworzyć?

Post autor: wojasxxx »

Zależy ile masz kasy do zainwestowania.
areo1234
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 16 października 2009, 18:56

Re: co otworzyć?

Post autor: areo1234 »

Najlepiej w coś takiego czego jeszcze nie ma w Jaśle:D bo jakiś fast food czy sklepik to w Jaśle raczej się długo nie utrzyma, tak mi się wydaje:)
Awatar użytkownika
Papuga
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 18 lipca 2011, 20:53

Re: co otworzyć?

Post autor: Papuga »

Miałem rano zakładać dokładnie taki sam temat:D

No własnie, zależy jakim budżetem dysponujesz, ja myślałem o fast foodach ale potrzebny do tego lokal w bardzo dobrym miejscu. Może ktoś wie o jakimś???

a może jakaś współpraca?
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: co otworzyć?

Post autor: wiolka666 »

ja dopiero myśle nad czyms narazie to tak 10 000 zł
areo1234
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 16 października 2009, 18:56

Re: co otworzyć?

Post autor: areo1234 »

Fast food to najlepiej tam gdzie jest dużo ludzi:) Na dworcu PKS widziałem tam dwie budki do wynajęcia:) Lokalizacja dobra i można tam się utrzymać:) zależy jaka będzie jakość jedzenia i ceny:)
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: co otworzyć?

Post autor: oth »

Wg mnie byłby popyt na salon piękności dla kotów.
Henna, farbowanie, strzyżenie, ubranka, jedzonko, odżywki, itd itp.
Jest coś takiego dla piesków, a koty muszą się czuć dyskryminowane. Jawny rasizm.
rabiosa91
Guru
Guru
Posty: 167
Rejestracja: 30 lipca 2011, 12:33

Re: co otworzyć?

Post autor: rabiosa91 »

na przeciwko galerii z obrazami, koło szmateksu na Kazimierza Wielkiego jest fajny lokal co schodzi się schodkami na dół , świetne miejsce jakby połączyć to z fajnym pomyslem mysle ze z powodzeniem mozna by tam otworzyc np. dochodowy pub
scand
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 30 kwietnia 2012, 22:04

Re: co otworzyć?

Post autor: scand »

imprezownia z prawdziwego zdarzenia,z prawdziwym deejay'em i cyklicznymi eventami, lub coś na wzór pub'u z klimatycznym miejscem do tańczenia, i z małym ale konkretnym menu..sklep z odzieżą to pomyłka, wszystko w Jaśle zdechło po otworzeniu zajebistego sklepu chińskiego marketu :mur: sabra w euro już nie wspomnę o wszystkich sklepach z nowej galerii Panorama, przedstawiciele rynku zbierają ekipę i planują strajk przeciwko chinolowi! więc tę branżę szczerze odradzam, pizzeria czy kebabownia to już jest w nadmiarze, jak już coś z gastro to ja bym szedł w stronę tanich obiadów coś a'la żaczek, czy bar mleczny- chadzam tam w porze obiadowej to kolejka jak za komuny świadczy o jednym, ludzie teraz jedzą tam gdzie można za 6 zł zjeść obiad z dwóch dań..


powodzenia 3 mam kciuki:)
beyock
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 7 czerwca 2011, 16:22

Re: co otworzyć?

Post autor: beyock »

A moze MCdonald? dzieciaki zawsze naciagnal rodzicow na jakiegos MCsyfa. Ale otworzenie czegos takiego bedzie sie wiazac z wiekszymi wydatkami i raczej bedzie potrzeba szesc 0 na koncie zeby o tym myslec.... ;]
Twoja_Stara
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 18 sierpnia 2011, 15:55

Re: co otworzyć?

Post autor: Twoja_Stara »

Teraz nic sie nie opłaca. Knajpy, sklepy świecą pustkami. Większe szanse są ze się straci niz się zyska. Lepiej sie gdzies zatrudnic i nie martwic sie ZUSem, Skarówką, wypłatami, płatnościam... itd itp.
Awatar użytkownika
Wojtq
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 23:54

Re: co otworzyć?

Post autor: Wojtq »

Ja odpiszę na samą treść tematu (która powinna mówić o czym jest wątek)

Jedyne co mi się nasuwa co można by otworzyć o tej porze dnia to zimne piweczko :)

Podpisujcie ludzie tematy z głową bo płakać się chce przeglądając to forum...
mila
Guru
Guru
Posty: 183
Rejestracja: 14 sierpnia 2011, 14:54

Re: co otworzyć?

Post autor: mila »

wiolka666 pisze:ja dopiero myśle nad czyms narazie to tak 10 000 zł
Z taka suma to, za przeproszeniem, mozna co najwyzej budke z kurczakiem z rozna postawic... choc i tego nie bylabym pewna:) A tak powaznie, to NIC, bo fakt jest taki, ze nie zarobisz na siebie tylko na wlasciciela miejscowy, ktoremu co miesiac haracze bedziesz placic, a ktory tylko liczy na frajerke, ktora to co roku, coraz to nowsza, jest napalona na jego lokal... z ambicjami, marzeniami itp:) a to tylko JASŁO- UMARŁE MIASTO:(
mała111
VIP
VIP
Posty: 532
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:23

Re: co otworzyć?

Post autor: mała111 »

mila pisze:
wiolka666 pisze:ja dopiero myśle nad czyms narazie to tak 10 000 zł
Z taka suma to, za przeproszeniem, mozna co najwyzej budke z kurczakiem z rozna postawic... choc i tego nie bylabym pewna:) A tak powaznie, to NIC, bo fakt jest taki, ze nie zarobisz na siebie tylko na wlasciciela miejscowy, ktoremu co miesiac haracze bedziesz placic, a ktory tylko liczy na frajerke, ktora to co roku, coraz to nowsza, jest napalona na jego lokal... z ambicjami, marzeniami itp:) a to tylko JASŁO- UMARŁE MIASTO:(
dokładnie budżet zdecydowanie za mały :/
beyock pisze:A moze MCdonald? dzieciaki zawsze naciagnal rodzicow na jakiegos MCsyfa. Ale otworzenie czegos takiego bedzie sie wiazac z wiekszymi wydatkami i raczej bedzie potrzeba szesc 0 na koncie zeby o tym myslec.... ;]
Ty chyba nie bardzo się orientujesz w tym temacie :rotfl: Mc. donald oferuje współprace na zasadzie franczyzy,z czego wymagany kapitał własny to 1,2mln zł ,a nie 10tys :D
ODPOWIEDZ