Najlepsza Apteka

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
jestem z Jasła
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 21 kwietnia 2012, 21:49

Najlepsza Apteka

Post autor: jestem z Jasła »

Witam, ponieważ ostatnio często muszę kupować leki mam pytanie: w której aptece jest najtaniej i najlepsza obsługa? Napiszcie proszę gdzie można dostać jakiś rabat za większe zakupy...Dzięki za odpowiedzi.
Szeherezada
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 15 lipca 2011, 15:05

Re: Najlepsza Apteka

Post autor: Szeherezada »

jestem z Jasła pisze:Witam, ponieważ ostatnio często muszę kupować leki mam pytanie: w której aptece jest najtaniej i najlepsza obsługa? Napiszcie proszę gdzie można dostać jakiś rabat za większe zakupy...Dzięki za odpowiedzi.
Ja polecam aptekę Alba Bis. Jedna jest na osiedlu Gamrat a druga na ulicy Szkolnej. Obsługa na wysokim poziomie a ceny naprawdę dobre.
dragon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 202
Rejestracja: 19 lutego 2010, 22:29

Re: Najlepsza Apteka

Post autor: dragon »

Najtaniej w Albie!
mati85061
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 15 marca 2009, 22:18

Re: Najlepsza Apteka

Post autor: mati85061 »

Szeherezada pisze:
jestem z Jasła pisze:Witam, ponieważ ostatnio często muszę kupować leki mam pytanie: w której aptece jest najtaniej i najlepsza obsługa? Napiszcie proszę gdzie można dostać jakiś rabat za większe zakupy...Dzięki za odpowiedzi.
Ja polecam aptekę Alba Bis. Jedna jest na osiedlu Gamrat a druga na ulicy Szkolnej. Obsługa na wysokim poziomie a ceny naprawdę dobre.
W albiena szkolnej co do obsługi na poziomie to bardzo jestem odmiennego zdania ile razy tam byłem to obsługa taka jakby mi łaske robili ze mi cos sprzedają :cenzura: :wsciekly:
Szeherezada
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 15 lipca 2011, 15:05

Re: Najlepsza Apteka

Post autor: Szeherezada »

mati85061 pisze:
Szeherezada pisze:
jestem z Jasła pisze:Witam, ponieważ ostatnio często muszę kupować leki mam pytanie: w której aptece jest najtaniej i najlepsza obsługa? Napiszcie proszę gdzie można dostać jakiś rabat za większe zakupy...Dzięki za odpowiedzi.
Ja polecam aptekę Alba Bis. Jedna jest na osiedlu Gamrat a druga na ulicy Szkolnej. Obsługa na wysokim poziomie a ceny naprawdę dobre.
W albiena szkolnej co do obsługi na poziomie to bardzo jestem odmiennego zdania ile razy tam byłem to obsługa taka jakby mi łaske robili ze mi cos sprzedają :cenzura: :wsciekly:
Chodziło mi o obsługę na osiedlu Gamrat:)
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Najlepsza Apteka

Post autor: ananasek »

Alba na Szkolnej.
jestem z Jasła
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 21 kwietnia 2012, 21:49

Re: Najlepsza Apteka

Post autor: jestem z Jasła »

Słyszałam, że w Albie jest tanio, ale niestety słyszałam też, że obsługa pozostawia wiele do życzenia, a poza tym podobno wciskają tam jakieś zamienniki tego, co jest na recepcie, nie informując nawet, że dają zamiennik...
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Najlepsza Apteka

Post autor: ananasek »

jestem z Jasła pisze:Słyszałam, że w Albie jest tanio, ale niestety słyszałam też, że obsługa pozostawia wiele do życzenia, a poza tym podobno wciskają tam jakieś zamienniki tego, co jest na recepcie, nie informując nawet, że dają zamiennik...

Często kupuje lekarstwa w Albie na Szkolnej i nigdy mnie coś takiego nie spotkało. Miła obsługa, a czy chce zamiennik zawsze pytają.
dragon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 202
Rejestracja: 19 lutego 2010, 22:29

Re: Najlepsza Apteka

Post autor: dragon »

Kupuję leki prawie wyłącznie w Albie na ul. Szkolnej i to wcale nie rzadko. I zawsze obsługa jest bardzo miła, kompetentna i odpowiada na wszelkie zadane pytania. Oskarżenia dotyczące braku uprzejmości są nie na miejscu. Czasem warto zadać sobie odrobinę trudu i podając receptę zacząć od prostego "dzień dobry" i serdecznego uśmiechu. I dotyczy to nie tylko zakupów gdziekolwiek, ale wszystkich sfer życia, gdzie spotyka się człowiek z człowiekiem. Czasem bycie właśnie człowiekiem wystarcza, aby ktoś drugi - pomimo zmęczenia,choroby, czy wielu trosk noszonych w sercu - spojrzał na życie i otaczający świat inaczej. Przecież to takie proste ...
Zmiany najlepiej zacząć od siebie, a dopiero potem stawiać wymagania innym i szarpać opinie na publicznym forum.
luty
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 61
Rejestracja: 4 sierpnia 2011, 13:40

Re: Najlepsza Apteka

Post autor: luty »

co do uprzejmości w aptece Alba nie mam zastrzeżeń natomiast nie jest to już tania apteka jak niektórzy myślą dam konkretny przykład zamawiałam ostatnio lek w Albie i w sklepie zielarskim na Igielnej (zaznaczam ze w tym samym czasie więc nic nie mogło podrożeć )i sprawdziłam cenę w zielarskim 30 zł a o zgrozo w Albie 40 zł rozumiem że może być różnica na jednym leku np.2-3 zł no ale nie 10zł a jak ktoś kupuje więcej opakowań i to różnych leków dlatego apeluje do wszystkich kupujących leki szczególnie te bez recepty nie dajcie się oskubać sprawdzajcie ceny u konkurencji :zdegustowany:
johny3050
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 05:24

Re: Najlepsza Apteka

Post autor: johny3050 »

Jeśli chodzi o uprzejmość personelu, to się nie wypowiem, ale w sprawie cen można powiedzieć że "Alba" NIE jest najtańszą apteką. Była taką, kiedy leki były po 1 grosz. Dlatego może wśród ludzi chodzi opinia że jest najtańsza ze względu na wcześniej wyrobioną markę (z okresu przed wejściem nowej ustawy).
jestem z Jasła
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 21 kwietnia 2012, 21:49

Re: Najlepsza Apteka

Post autor: jestem z Jasła »

Dziękuję za wypowiedzi, sprawdzę więc ceny w Albie, ponieważ widzę, że większość poleca tę aptekę. Szkoda, że nie ma wypowiedzi na temat innych aptek ( w sumie to dziwne, bo tyle ich w Jaśle jest...)
toszi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 21 lipca 2007, 11:37
Lokalizacja: Jasło

Re: Najlepsza Apteka

Post autor: toszi »

Ja ostatnio robiłam większe zakupy i z ciekawości porównałam ceny pomiędzy Albą na Szkolnej a ta nową apteką Lubelską na Lwowskiej i np. na opakowaniu węgla cena różniła się o ponad 2 zł. tj. Alba 6 zł. z groszami, a w Lubelskiej płaciłam 4,95 zł. Ja za wiele po aptekach nie chodzę , ale moje obeznane koleżanki twierdzą, że Alba już nie jest wcale najtańsza i że teraz opłaca się kupować w tej Lubelskiej. Tylko ta lokalizacja taka trochę " nie po drodze".
Awatar użytkownika
yarpen
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 7 października 2010, 09:26

Re: Najlepsza Apteka

Post autor: yarpen »

Na Jana Pawła II, apteka przy Media Expercie ma w każdą niedziele 15% zniżki na cały asortyment. Przy większych zakupach również cenowo wychodzi bardzo korzystnie. Taniej jak w Albie. Co do Lubelskiej to się nie wypowiem, bo byłem tam może dwa razy ale kupowałem zupełnie "nowe" dla mnie rzeczy, więc nie mam porównania.
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Najlepsza Apteka

Post autor: ananasek »

Nie polecam tej nowej apteki na Szkolnej (naprzeciwko Biedronki). Byłam tam 2 razy i 2 razy wyszłam niezadowolona. Obsługiwała mnie młoda dziewczyna, troszkę grubsza i ja nie wiem jak ona studia skończyła. Dała mi rzekomy zamiennik, a jak się później okazało był to całkiem inny lek! (i nie, to nie moje zdanie, tylko lekarza).
ODPOWIEDZ