Merkury Market - opinie

Wydarzenia i komentarze z Jasła
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Merkury Market - opinie

Post autor: T135 »

Co sądzicie o asortymencie, cenach, oraz obsłudze klienta w sklepie Merkury Market?
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: wiolka666 »

ceny ok produkty tez w sumie nie złe ale obsługa czasami zawodzi niestety czasami trzeba sie wyczekac na swoja kolej
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: Laura Diaz »

T135 pisze:Co sądzicie o asortymencie, cenach, oraz obsłudze klienta w sklepie Merkury Market?
Co sądzimy? Chyba najdroższy sklep w Jaśle. Te same rzeczy albo lepsze można znaleźć tańsze gdzie indziej. Do tego nieziemskie problemy, gdy chcesz kupić coś, co jest na wystawce, a nie ma na magazynie - sprowadzanie, zaliczki, zamówienia, korowody że hej, jakby łaskę robili, że uzupełnią swój stan magazynowy. Nawet jeśli chodzi np o deskę klozetową wartą 60 zł - wiem to na swoim przykładzie :mur:
edit
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 5 czerwca 2011, 16:51

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: edit »

Kiedyś kupiłam tam łóżko z materacem, które miałam odebrać na drugi dzień...gdy przyjechałam po nie, okazało się, że łóżko a szególnie stelaż, nie nadaje się pod te materace, które oni sprzedają. Babka mi mówi, że trzeba sobie na własną rękę przybić jeszcze jakieś deski do stelaża...porażka! Dobrze, że się kapnełam, bo w domu położyłabym materac na łóżko i zapadłabym się do środka. Na szczęście zwrócili pieniądze. Także nie polecam kupować tam łóżek.
poszukiwana
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 lipca 2010, 16:53

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: poszukiwana »

Laura Diaz pisze:
T135 pisze:Co sądzicie o asortymencie, cenach, oraz obsłudze klienta w sklepie Merkury Market?
Co sądzimy? Chyba najdroższy sklep w Jaśle. Te same rzeczy albo lepsze można znaleźć tańsze gdzie indziej. Do tego nieziemskie problemy, gdy chcesz kupić coś, co jest na wystawce, a nie ma na magazynie - sprowadzanie, zaliczki, zamówienia, korowody że hej, jakby łaskę robili, że uzupełnią swój stan magazynowy. Nawet jeśli chodzi np o deskę klozetową wartą 60 zł - wiem to na swoim przykładzie :mur:

Najdroższy w Jaśle? No nie wiem. Robiliśmy tam zakupy przez cały remont domu, porównywaliśmy ceny w majstrze aesie i mrówce, w merkurym było najtaniej praktycznie wszystko, od farb, po płytki, więc jeśli możesz to powiedz co jest droższe niż w innych sklepach bo pewnie coś przeoczyliśmy :D .
A co do obsługi, to wporządku tylko faktycznie nieraz trzeba swoje odczekać, na ale to już nie od obsługi jest zależne tylko od kierownictwa chyba że za mało ludzi jest na sklepie.
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: Laura Diaz »

poszukiwana pisze:
Laura Diaz pisze:
T135 pisze:Co sądzicie o asortymencie, cenach, oraz obsłudze klienta w sklepie Merkury Market?
Co sądzimy? Chyba najdroższy sklep w Jaśle. Te same rzeczy albo lepsze można znaleźć tańsze gdzie indziej. Do tego nieziemskie problemy, gdy chcesz kupić coś, co jest na wystawce, a nie ma na magazynie - sprowadzanie, zaliczki, zamówienia, korowody że hej, jakby łaskę robili, że uzupełnią swój stan magazynowy. Nawet jeśli chodzi np o deskę klozetową wartą 60 zł - wiem to na swoim przykładzie :mur:

Najdroższy w Jaśle? No nie wiem. Robiliśmy tam zakupy przez cały remont domu, porównywaliśmy ceny w majstrze aesie i mrówce, w merkurym było najtaniej praktycznie wszystko, od farb, po płytki, więc jeśli możesz to powiedz co jest droższe niż w innych sklepach bo pewnie coś przeoczyliśmy :D .
A co do obsługi, to wporządku tylko faktycznie nieraz trzeba swoje odczekać, na ale to już nie od obsługi jest zależne tylko od kierownictwa chyba że za mało ludzi jest na sklepie.
Dokładnych cyferek nie pamiętam, ale powiem ci tak: robiliśmy remont i szukaliśmy profili pod płyty g/k. W Merkurym nie dość, że były droższe niż gdzie indziej, to czas oczekiwania był 2 tygodnie albo lepiej. No to weź wstrzymaj się z całą robotą i czekaj na głupie profile, które albo ci przyjadą, albo nie. Znaleźliśmy firmę w Warszawie, mąż pojechał, przywiózł autem, obrócił w te i we wte w jeden dzień. Po doliczeniu kosztów paliwa całość wyszła ze 2 razy taniej niż w MM, i od ręki. Tak więc ja o tym sklepie dobrego słowa nie powiem. A ile razy było tak, ze spodobało mi się coś, co było na ekspozycji... nie, tego nie mogę kupić, bo nie ma na stanie, a nie sprowadzą, bo nie, bo zaliczka, bo 3 tygodnie itede. 90% materialów do remontu i wyposażenia zakupiliśmy w Castoramie, Leroyu i Majstrze, wszystko od ręki i taniej. I nie robią problemów, jak np trzeba coś zwrócić, bo został nadmiar niewykorzystany.
poszukiwana
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 lipca 2010, 16:53

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: poszukiwana »

wiadomo, że lepiej i taniej można kupić w sklepach tupu Castorama, tylko u nas ich niestety nie ma jeszcze :/ :/ A co do majstra , to w porownaniu np do aesau czy merkurego maja bardzo wysokie ceny, a obsługa pozostawia wiele do życzenia, duża rotacja pracowników sprawia, że sprzedawcy nie mają pojęcia o towarze który sprzedają. Można wybrać się do OBI za Krosnem, bo mają na prawdę ogromny wybór. Ale ceny bardzo wygórowane i obsługi praktycznie tam nie ma..
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: T135 »

ceny są w miarę przystępne, ale trochę za mało osób tam pracuje bo nieraz trzeba się długo oczekać w kolejce do sprzedawcy.
Jocke
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 412
Rejestracja: 16 września 2009, 12:40

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: Jocke »

czasami sie trzeba oczekać, ale ogólnie obsługa przyjemna i ceny dość konkurencyjne.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: Jozin »

Szczególnie Pan Waldek na górze. Serdecznie pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: Charlie_P »

nev
Guru
Guru
Posty: 107
Rejestracja: 21 stycznia 2013, 22:19

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: nev »

ogólnie pozytywnie, poza niemiłymi Paniami które obsługują na gorze i nigdy na nic nie maja czasu.
Awatar użytkownika
kleszczkleszcz
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 290
Rejestracja: 13 grudnia 2009, 21:56
Lokalizacja: Jasło

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: kleszczkleszcz »

nie ma co się dziwić tam każdy ma stopień niepełnosprawności
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: T135 »

Po pierwsze nie wszyscy tylko 50% kadry...bo nie mogą być wszyscy, a po drugie co to ma za znaczenie? Na górze faktycznie obsługa nie zaciekawa, zwłaszcza na firanach kierowniczka stoiska, ma się za nie wiadomo kogo, a tak na prawdę nie potrafi nawet dobrze doradzić, ani dojść człowiekowi do slowa nie da dojść :mur:
poppy
Mistrz
Mistrz
Posty: 90
Rejestracja: 15 października 2010, 11:26

Re: Merkury Market - opinie

Post autor: poppy »

Może to drobny szczegół ale mnie najbardziej wkurza jak kupuję coś na górze i czeka mnie mały maraton, zwłaszcza jak jest kolejka. Kupuję np. koc na końcu lady i tam muszę odstać w kolejce, potem dostaję karteczkę i muszę z nią pójść na drugi koniec lady i znowu odstać w kolejce po paragon. Z paragonem wracam znowu na koniec lady i stoję w kolejce, żeby dostać swój kocyk :kwasny: Wydaje mi się, że można to jakoś inaczej rozwiązać, dołożyć w tak dużym sklepie jeszcze jedną kasę to chyba nie problem.
ODPOWIEDZ