Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Wydarzenia i komentarze z Jasła
ziarnowski
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 18 marca 2012, 19:19

Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: ziarnowski »

Który Kantor Wymiany Walut w Jaśle uważacie za najlepszy i który ma najkorzystniejsze ceny
wodnocki
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 18 marca 2012, 19:36

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: wodnocki »

Najlepszy kantor na ul. Igielnej
Awatar użytkownika
Blanka
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 11 lutego 2012, 18:48

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: Blanka »

jak dla mnie to jest kantor kurcze nie wiem jaka tam ulica przebiega jest on jak wyjdziemy z gold stone na lewo ta uliczka taki dośc młody chłopak zawsze da mi najwięcej- polecam!
onomatopeja
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 8 lutego 2012, 22:10

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: onomatopeja »

tak właśnie ta mała uliczka od rynku do placu żwirki.. Tam najlepsze ceny robią!!!
edward
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 12 marca 2012, 08:35

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: edward »

wszystko zależy ile będziesz wymieniał jak ja wymieniałem w grudniu 8 tyś euro to w każdym kantorze dawali mi po 4,50 - 4,52 więc w czym problem, jak wymieniasz 500 euro to kokosów nie gostaniesz nigdzie
Awatar użytkownika
Dziadek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 209
Rejestracja: 25 stycznia 2012, 12:47

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: Dziadek »

edward pisze:wszystko zależy ile będziesz wymieniał jak ja wymieniałem w grudniu 8 tyś euro to w każdym kantorze dawali mi po 4,50 - 4,52 więc w czym problem, jak wymieniasz 500 euro to kokosów nie gostaniesz nigdzie
Z taką kwotą warto już jechać gdzieś dalej ,chociażby Rzeszów .Ceny skupu zawsze 5 groszy więcej niż w Jaśle :ok: Różnica między skup-sprzedaż to tylko 3-4 grosze ,a w Jaśle nieraz 10-12 groszy :dobani:
edward
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 12 marca 2012, 08:35

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: edward »

do dziadek: obeznzny się znalazł jak nigdy takiej gotówki nie wymieniałeś to nie gadaj bo pytałem mam znajomych po całej polsce którzy ze mną pracują i z krzkowa i z rzeszowa i z katowic to uwierz mi że się takimi informacjami dzielimy i wszędzie dają taką samą kasę więc lub 0,01pln różnicy więc bajek niepisz :mur:
Awatar użytkownika
Dziadek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 209
Rejestracja: 25 stycznia 2012, 12:47

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: Dziadek »

edward pisze:do dziadek: obeznzny się znalazł jak nigdy takiej gotówki nie wymieniałeś to nie gadaj bo pytałem mam znajomych po całej polsce którzy ze mną pracują i z krzkowa i z rzeszowa i z katowic to uwierz mi że się takimi informacjami dzielimy i wszędzie dają taką samą kasę więc lub 0,01pln różnicy więc bajek niepisz :mur:
Żal mi Cię :P
masakra
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 7 grudnia 2011, 13:15

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: masakra »

Ja zawsze wymieniam na Igielnej,bo kiedyś chodziłam i sprawdzałam ceny w innych kantorach ,ale nie ma sensu tracić czasu ponieważ wszędzie podobnie płacą a do innego miasta nie ma sensu jechać bo cudów się nie dostanie- już to wszystko przerabiałam
edward
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 12 marca 2012, 08:35

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: edward »

dziadek mi ciebie też a pozatym to jak wymieniam kupe kasy to potem po co mam się stresować że wioze ją długie km
Awatar użytkownika
Bandit
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 30 listopada 2010, 22:27
Lokalizacja: włączam GPS......

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: Bandit »

edward pisze:dziadek mi ciebie też a pozatym to jak wymieniam kupe kasy to potem po co mam się stresować że wioze ją długie km
Chwalisz się, czy się żalisz? Dukasz na to cały rok, i jeszcze wyskakujesz jakbyś nie wiem jaki majątek wymieniał :rotfl:
Wracając do tematu, chociaż już stary, to na Koralewskiego można było negocjować ceny. Nie wiem czy jeszcze ten kantor jest, ale przy większej wymianie, dopłacał zawsze więcej niż realnie skupował.
edward
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 12 marca 2012, 08:35

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: edward »

do bandit skoro dla ciebie 8 tyś eurusiów to mało to załatw mi pracę za lepszą kasę na legalu to pogadamy :)
Arek10
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 19 marca 2012, 14:31

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: Arek10 »

Dla mnie najuczciwsze ceny ma kantor w samym Rynku (idąc w stronę ul. Mostowej lub Zus-u między aptekami)
Piotr22
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 19 marca 2012, 13:17

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: Piotr22 »

Ja wymieniam IGielna sprawdzony kantor i o ile wiem najstarszy w miescie jeszcze mi się tam podoba to ze mozna tam sie czuc w miare bezpiecznie jest tam spokojnie nie przewala sie zbyt wielu przypadkowych przechodniow a kantor raczej dba zeby inni ludzie za mna nie wchodzili mi na głowe
jolkaa
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 20 marca 2012, 10:56

Re: Najlepszy Kantor Wymiany Walut w Jaśle

Post autor: jolkaa »

a czy próbował ktoś wymieniać waluty online, np. w kantorze internetowym fritz exchange? ja tam kiedyś wymieniłam euro na złotówki i całkiem dobrze na tym wyszłam
ODPOWIEDZ