Kolarstwo szosowe

wszystkie inne sporty, Rugby, Siatkówka, Baseball, Tenis, Judo, Karate
Awatar użytkownika
szosa88
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 2 lipca 2010, 10:19

Re: Kolarstwo szosowe

Post autor: szosa88 »

Witam po przerwie zimowej :) Sezon powoli rusza, więc od razu apeluję o wpisy dotyczące tematu; czyli propozycje ciekawych tras,wspólnych wypadów itd. Może w tym sezonie uda się stworzyć jakąś grupę do wspólnego spędzenia czasu robiąc, to co lubimy :hyhy: :D

pozdrawiam ;)
rama
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 6 marca 2012, 17:19

Re: Kolarstwo szosowe

Post autor: rama »

Siemka, jakieś plany na niedziele??;p możnaby jakąś rundkę zrobić hehe
kamikaze

Re: Kolarstwo szosowe

Post autor: kamikaze »

Jeździmy co niedzielę o 10.00 z jasielskiego rynku. Cały czas szosą. Ostatnio było nas ponad 10 osób. W tą niedzielę zrobiliśmy ponad 70 km.
Trasa na Jodłową później na Joniny. Odbiliśmy w stronę Szerzyn i przez Czermną do Jasła.
Zapraszamy wszystkich co chcą potrenować na szosie.
JSC Jasło.
malinek10
Guru
Guru
Posty: 132
Rejestracja: 2 lutego 2010, 20:30

Re: Kolarstwo szosowe

Post autor: malinek10 »

A można wiedzieć w jakim przedziale wiekowym jest grupa ??
Awatar użytkownika
szosa88
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 2 lipca 2010, 10:19

Re: Kolarstwo szosowe

Post autor: szosa88 »

kamikaze widzę, że już ostro jeździcie, niestety dla mnie to 70 km jest w tym etapie nieosiągalne (w niedziele zaliczyłem inauguracje sezonu dopiero), ale z czasem pewno się dołącze ;)
kamikaze

Re: Kolarstwo szosowe

Post autor: kamikaze »

malinek10 pisze:A można wiedzieć w jakim przedziale wiekowym jest grupa ??
Na rynku były osoby w wieku 14 i wzwyż czyli do ludzi grubo powyżej trzydziestki.
Część młodych pojechała osobno, część wróciła się po 20 km - także nie wszyscy musza jechać od razu na 60 czy 70km.
szosa88 pisze:kamikaze widzę, że już ostro jeździcie, niestety dla mnie to 70 km jest w tym etapie nieosiągalne (w niedziele zaliczyłem inauguracje sezonu dopiero), ale z czasem pewno się dołącze ;)
Sezon kolarski trwa caly rok ;) Aby mieć kondychę ;) trzeba cały czas kręcić. :hyhy: i nie tylko w niedziele.
Awatar użytkownika
szosa88
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 2 lipca 2010, 10:19

Re: Kolarstwo szosowe

Post autor: szosa88 »

W zimie były inne sporty : narty, tenis stołowy :]

Wyszło na to, ze jestem "niedzielnym kolarzem" haha.. Ta niedziela, to zbieg okoliczności, gdyż pogoda była zachęcająca :) Jeżdżę, gdy tylko mam czas ;)
kamikaze

Re: Kolarstwo szosowe

Post autor: kamikaze »

szosa88 pisze:W zimie były inne sporty : narty, tenis stołowy :]

Wyszło na to, ze jestem "niedzielnym kolarzem" haha.. Ta niedziela, to zbieg okoliczności, gdyż pogoda była zachęcająca :) Jeżdżę, gdy tylko mam czas ;)
Oczywiście ze inne sporty również w zimie musza być wprowadzone. Ale jak juz zauważyleś pogoda zaczyna zachęcac do pedałowania :)
Niezależnie czy tylko w niedzielę czy na co dzień. :hurra:
rama
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 6 marca 2012, 17:19

Re: Kolarstwo szosowe

Post autor: rama »

kamikaze, ostre tempo dyktujecie, jaka Wam średnia wyszła;d??
kamikaze

Re: Kolarstwo szosowe

Post autor: kamikaze »

rama pisze:kamikaze, ostre tempo dyktujecie, jaka Wam średnia wyszła;d??
Dlaczego ostre? średnia ok 25km/h to nie jest ostre tempo ....
73 km w niecałe 3 godzinki. (teren górzysty)
rama
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 6 marca 2012, 17:19

Re: Kolarstwo szosowe

Post autor: rama »

No to w sumie tempo takie przyjemne, będziecie w niedziele też jakąś trasę robić?? Może bym się z Wami wybrał, jeśli oczywiście mogę:)
kamikaze

Re: Kolarstwo szosowe

Post autor: kamikaze »

Napewno gdzieś jedziemy na trening. Wszystko ustalamy na rynku. Przyjedź - każdy jest mile widziany na starcie :)
rondo
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 210
Rejestracja: 28 maja 2011, 14:41

Re: Kolarstwo szosowe

Post autor: rondo »

Nasz ziomal Bartek Warchoł z TKK Pacific Toruń dwunasty w prologu młodzieżowego TdF czyli Tour de l’Avenir . Oby na kolejnych etapach szło mu równie dobrze a za rok dwa może kontrakt z grupą Pro Tourową i będzie go mozna ogladać w Eurosporcie ;)
paul_proteus
Mistrz
Mistrz
Posty: 95
Rejestracja: 22 maja 2013, 09:26

Re: Kolarstwo szosowe

Post autor: paul_proteus »

Temat widzę od dawna nie odświeżany.

Dzisiaj Bartek Warchoł z Academy Cycling Team rozpocznie walkę na trasach wyścigu w USA. Ostatnimi czasy niewiele się ścigał, ciekawe na co będzie go obecnie stać? Na piątym etapie jest czasówka. Może tam powalczy? Fajnie, że będzie można go oglądać na Eurosporcie 2.
ODPOWIEDZ