Krav Maga w Jaśle

wszystkie inne sporty, Rugby, Siatkówka, Baseball, Tenis, Judo, Karate
12345
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 23 września 2011, 17:46

Re: Krav Maga w Jaśle

Post autor: 12345 »

Mam parę pytań. Po pierwsze czy trzeba się wcześniej zapisać czy można we wtorek przyjść na pierwszy trening nie zapisanym i się dopiero wtedy zapisać. Po drugie czy trzeba mieć od razu ochraniacze czy można je kupić dopiero po paru treningach. No i o której godzinie będzie trening.
kubatron
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 27 listopada 2010, 23:00

Re: Krav Maga w Jaśle

Post autor: kubatron »

Na pierwszy trening wystarczy Ci strój sportowy, butelka wody, obuwie zamienne oraz kondycja heh :) co do ochroniaczy to na pierwszy trening Ci nie bedzie potrzebny, wszystko trener powie na pierwszym treningu :) ale spokojnie przyjdz i sie nei boj :)
12345
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 23 września 2011, 17:46

Re: Krav Maga w Jaśle

Post autor: 12345 »

dzięki ale czy trzeba się wcześniej gdzieś zapisać czy można sobie tak po prostu przyjść
kubatron
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 27 listopada 2010, 23:00

Re: Krav Maga w Jaśle

Post autor: kubatron »

mozna poprostu przyjsc :) zapisy beda na trenigu osob ktore beda chodzic :)
natalijka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 351
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:27

Re: Krav Maga w Jaśle

Post autor: natalijka »

Polecam kravkę całym sercem, również kobietom ;)
To, że jesteśmy na treningach mniejszością to fakt, ale to w niczym nie przeszkadza. Trzeba próbować swoich sił, uczyć się naprawdę skutecznej samoobrony, poprawiać swoją kondycję. I nie ma co się bać faceta jako sparingpartnera. Dziewczyny do dzieła! ;)
xmachild
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 29 kwietnia 2009, 15:53

Re: Krav Maga w Jaśle

Post autor: xmachild »

do lukas24091987:
MAsz racje że trening raz w tygodniu to za mało, ale tylko dla kogoś kto trenuje wylącznie na zajęciach. Jeśli nie pracujesz sam, to nie mozesz liczyc że co kolwiek uda ci się z kravki przyswoić. Techniki owszem na treningach są powtarzane ale to nie wystarcza. Z biegiem czasu dochodzi ich coraz więcej i wśród klientów którzy trenują tylko na zajęciach widać wiekszy regress niż progress. Często zapominają niektórych roziwazań, a przecież chodzi o to by wszystko robić odruchowo.
12345
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 23 września 2011, 17:46

Re: Krav Maga w Jaśle

Post autor: 12345 »

w jaki dzień będą treningi? Mi najbardziej odpowiada sobota albo niedziela bo w środku tygodnia było by ciężko
jasiu1910
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 7 września 2006, 09:56
Lokalizacja: Jasło

Re: Krav Maga w Jaśle

Post autor: jasiu1910 »

wtorek 17:30. Później dzień lub godzina może ulec zmianie. Zależy to od ilości osób oraz porozumienia z instruktorem. Zachęcam do przyjścia we wtorek.
Nikt nie musi się deklarować od razu że będzie chodził. Przyjdziecie, zobaczycie, zadecydujecie ;)
lukas24091987
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, 22:27

Re: Krav Maga w Jaśle

Post autor: lukas24091987 »

Wg. mnie najlepszy dzien-jesli ma to byc 1 raz w tyg. bylby w srode poniewaz daje to mozliwosc chodzenia na Krav-Mage chlopakom z boksu,jui-jitsu,a wiadomo ze wieksza czesc chodzi na to jak i na tamto(czyli pon.,wtor.,czwar.,piat.) pozostaje sroda i weekend, ale w sobote czy niedziele wiekszosc wolalaby na pewno odpoczac po calym tygodniu pracy/treningach itp. Takze wszystko zalezy od instruktora i od was samych.
12345
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 23 września 2011, 17:46

Re: Krav Maga w Jaśle

Post autor: 12345 »

ja bym chciał w weekendy bo w środku tygodnia musze iść do pracy tylko sobote i niedziele mam wolną
kubatron
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 27 listopada 2010, 23:00

Re: Krav Maga w Jaśle

Post autor: kubatron »

bardzo podobała mi sie frekwencja heh :) i nawet kobiety były :)
dla zainteresowanych co zamierzają dalej chodzić to strona -> http://kravmaga-podkarpacie.pl/ -> zakładka: Warunki Uczestnictwa - i tam mozna pobrac potrzebne dokumenty do udziału w treningu :)
oraz dla tych co zamierzaja chodzic to takze proponuje sledzic i zapisac sie na forum nk -> http://nk.pl/#forum/15/5987/1?page=33
reszta na priv pytania :) chetnie odpowiem :)

p.s. prosze sledzic strone na nk lub głowna strone Krav Maga gdyz jest mozliwe ze godzina zostanie zmieniona na 17.00 z 17.30, ale to nic pewnego dlatego prosze patrzec :)
lukas24091987
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, 22:27

Re: Krav Maga w Jaśle

Post autor: lukas24091987 »

Witam!
Czy jest mozliwosc placenia np. za miesiac treningow lub pojedynczy trening(a nie za 3 miesiace) dla ludzi ktorzy nie beda mogli z roznych przyczyn przychodzic we wtorki na ta godzine lub osob ktore czasem chcialyby wpasc od czasu do czasu pocwiczyc??????
ciapek125
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 2 października 2011, 01:07
Lokalizacja: Jasło

Re: Krav Maga w Jaśle

Post autor: ciapek125 »

cześć mam pytanie jeżeli ktoś nie był na 1 treningu to może się jeszcze zapisać?? proszę o kontakt to moje gg 23853632
ciapek125
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 2 października 2011, 01:07
Lokalizacja: Jasło

Re: Krav Maga w Jaśle

Post autor: ciapek125 »

lukas24091987 podaj gg , chodzisz na Krav Mage ??
xmachild
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 29 kwietnia 2009, 15:53

Re: Krav Maga w Jaśle

Post autor: xmachild »

tak, Po prostu masz zpłacić kurs w ciągu jego trwania. Więc bez problemu rozbij sobie to na dowolne raty.
ODPOWIEDZ