NEW TREND! SKANDAL

Dział w którym znajdują się usunięte tematy. Tematy i posty umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu, w wyszukiwarce, oraz nie zwiększają licznika postów.

Moderator: paul_proteus

ODPOWIEDZ
nieznajoma009
Początkujący
Początkujący

NEW TREND! SKANDAL

Post autor: nieznajoma009 » 1 lipca 2013, 21:28

DZIEWCZYNY,JESTEM BLISKA ROZPACZY,BYŁAM W NEW TRENDZIE FARBOWAC WŁOSY. MIAŁAM DLUGOŚCI DO PASA.
PO TYGODNIU, WŁOSY ZACZĘLY MI WYPADAĆ W NIEZMIRNIE DUZEJ ILOŚCI, PROBIŁY MI SIE PLACE NA GŁOWIE.
POSZŁAM DO NICH,MÓWIE O ZAISTANIAŁEJ SYTUACJI , A PANI MI POWIEDZIAŁA ZE WŁOSY WYPADŁY MI DLATEGO,ŻE CHODZIŁAM W WARKOCZU,
SCIEŁY MI WLOSY GRATIS, WLOSY MAM TERAZ KRÓTKIEJ DŁUGOSCI...
JAK TO JEST MOZLIWE, ZE OD CHODZENIA OD CZASU DO CZASU W WARKOCZU,MOGA WYPASC WLOSY I POROBIC SIE PLACE?
MIAŁA JUZ TAK KTORAS Z WAS? :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem:

Awatar użytkownika
Motór
Obyty
Obyty

Re: NEW TREND! SKANDAL

Post autor: Motór » 1 lipca 2013, 22:07

Po chemii tak wypadają :P

kasiag11
Weteran
Weteran

Post autor: kasiag11 » 2 lipca 2013, 06:48

no raczej wątpie żeby od chodzenia w warkoczu wypadały włosy, prędzej od tej farby którą zastosowały

Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Kontakt:

Post autor: antykieckowy » 2 lipca 2013, 08:59

Fryzjerzy w Jaśle są w ogóle specyficzni. Kilka lat temu gdy miałem włosy poniżej łokci wpadłem na głupi pomysł by podciąć sobie końcówki u fryzjera. Poszedłem do zakładu tam koło przychodni na Mieckiewicza (ten zakład już chyba nie istnieje) i wyszedłem z włosami po ramiona.

:/

adu28
Mistrz
Mistrz

Post autor: adu28 » 2 lipca 2013, 09:19

:szok:
nieznajoma009 pisze:DZIEWCZYNY,JESTEM BLISKA ROZPACZY,BYŁAM W NEW TRENDZIE FARBOWAC WŁOSY. MIAŁAM DLUGOŚCI DO PASA.
PO TYGODNIU, WŁOSY ZACZĘLY MI WYPADAĆ W NIEZMIRNIE DUZEJ ILOŚCI, PROBIŁY MI SIE PLACE NA GŁOWIE.
POSZŁAM DO NICH,MÓWIE O ZAISTANIAŁEJ SYTUACJI , A PANI MI POWIEDZIAŁA ZE WŁOSY WYPADŁY MI DLATEGO,ŻE CHODZIŁAM W WARKOCZU,
SCIEŁY MI WLOSY GRATIS, WLOSY MAM TERAZ KRÓTKIEJ DŁUGOSCI...
JAK TO JEST MOZLIWE, ZE OD CHODZENIA OD CZASU DO CZASU W WARKOCZU,MOGA WYPASC WLOSY I POROBIC SIE PLACE?
MIAŁA JUZ TAK KTORAS Z WAS? :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem:
:szok: dziwne ,a moze jestes z konkurencji :dobani:

Awatar użytkownika
jędza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: jędza » 2 lipca 2013, 09:44

polecam wizytę u dermatologa
bo przyczyna wcale może nie tkwić w farbie, a z pewnością nie w noszeniu warkocza,
być może jakies hormonalne zaburzenia sie pojawiły.

nieznajoma009
Początkujący
Początkujący

Post autor: nieznajoma009 » 2 lipca 2013, 12:59

nie jestem z konkurencji!

rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: rkoh » 2 lipca 2013, 20:40

weź się opamiętaj, w każdym temacie o włosach piszesz to samo, nie wystarczy raz? na 100% jesteś z konkurencji!!! przestań ćpać, to ci nie będą wypadały

jarilitmanen
Debiutant
Debiutant
Kontakt:

Post autor: jarilitmanen » 19 grudnia 2013, 22:36

ODPOWIEDZ