Blacharz samochodowy

Wszystko dla miłośników jedno- i wielo-śladów
dawid1978
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 13 maja 2014, 19:24

Re: Blacharz samochodowy

Post autor: dawid1978 »

cartech pisze:
dawid1978 pisze:
nitro pisze:Witam prosiłbym o polecenie dobrego i niedrogiego blacharza samochodowego, jeśli się ktoś orientuje jaki może być koszt zrobienia nadkola (wstawienie blachy,lakierowanie) to prosze o informacje
Wszędzie szukaj tylko nie w ''Gamracie'' w Focusie za wycięcie i wstawienie nowych progów oczywiście pryśnięcie wziął jedyne Uwaga 2000zł Szok :cisza:
a co cie tak zszokowało?
widzisz - dobrze że napisałeś nowych...
wymiana progu to okolice 200-350pln w focusach nigdy nie kończy się na samym progu bo po jego zdjęciu z reguły nie ma do czego nowego przyspawać stąd koszt raczej w górnej granicy, lakierowanie elementu zaczyna się od 350pln ( mówimy o lakierowaniu w kabinie lakierniczej- wygrzewanie lakieru, filtry i jakieś tam wymagane do "pryśnięcia" umiejętności, nie na polu lub pod wiatą) to już daje 1400 jak dobrze liczę, lakier bazowy powiedzmy 0,3l, bezbarwny 0,3, szpachla + podkład+ środek do konserwacji profili zamkniętych, taśmy , papiery, folie, baranek na progi razem 200? robi się 1600? próg rzucam z głowy 100pln? x 2 jest już 1800pln, razem ze wzmocnieniem podłogi bedzie ze 2000pln chyba że ja liczyć nie umię. Zawsze można taniej , przejedź po okolicy w 1000 się zmieścisz a za rok będziesz płakał że masz to samo. Kolego takie czasy - nie ma czegoś takiego jak tanio i dobrze - masz tam czarno na białym wyliczenia - pokaż co można urwać nie tracąc na jakości... zawsze możesz pianki napchać w progi , obkleić starą gazetą , pędzlem malnąć i bedzie jeszcze taniej, nawet łap tu poradnik https://www.facebook.com/video.php?v=76 ... nref=story
więc nie pajacuj- łatwo powiedzieć wstawienie nowych progów :) a prysnąć to se możesz ogrodzenie pod domem o ile jeszcze będziesz posiadał odpowiedni kompresor filtr olejowy, odwadniacz i pistolet... i na koniec jakąs tam szczątkową wiedzę o posługiwaniu się w/w. Tak poza tematem nie wiem o którym focusie mówisz ale skoro cena nie odpowiadała to skąd on się u mnie wziął na warsztacie, jeśli zielony to zapomniałeś dopisać o drzwiach i błotniku ;)
reasumując wymiana progów to koszt od 1500pln - co ja ci na to poradzę - nie masz kasy - nie robisz albo szukasz kogoś kto zrobi taniej ( znajomy pod domem - brak DG, brak zusów, brak kabiny , brak opłat, brak pracowników... - bedzie taniej a wyjdzie jak wyjdzie ). Jak znam życie to nie twój samochód , podsłyszałeś gdzies info od znajomego że on by to zrobił za pińcet, faktów do końca nie znasz a wodę mącisz... nudzi ci się? Zmień temat i zacznij doradzać w innych dziedzinach o których masz jakieś pojęcie.
Mam chwilę to cie jeszcze uświadomię - koszt wymiany progu wg stawek serwisowych z ostatniego kosztorysu z ubezpieczalni jaki pamiętam (fiat panda próg OE wymiana lakierowanie ) to 3x tyle co podajesz ( i przy tym kosztorys zaniżony przez ubezpieczalnię ) - robota łatwa szybka i przyjemna , żadnej rdzy, uzupełniania... Więc jeśli nadal jesteś zszokowany to się otrząśnij.
Ty paragraf,czytam że bardzo się spieniłeś i podniosłem ci ciśnienie,że masa ludzi zapewne to przeczyta i będziesz miał antyreklame,z wcześniejszych postôw czytam,że ty wiecznie się tłumaczysz,a jak ktoś napisze źle o tobie to odrazu straszysz paragrafami,rób tak dalej to nie długo będziesz musiał zmienić branże. Może galerie otworzysz,sklep z oknami albo apteke :rotfl: przy klimie ci nie wychodzi, kapcia nie umiesz skleić,rozrusznika nie zdiagnozujesz.a w blacharce jesteś drogi.Wiem jedno,mojego auta już nie zobaczysz!
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Blacharz samochodowy

Post autor: borsuk 1.8 »

david ales mu pojechał
Awatar użytkownika
cartech
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 28 lutego 2011, 19:16
Lokalizacja: Jasło

Re: Blacharz samochodowy

Post autor: cartech »

dobra szkoda czasu... za młody i za głupi jesteś przez co rozmowa z tobą nie ma sensu
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Blacharz samochodowy

Post autor: borsuk 1.8 »

A ty takis mądry
jakubek1981
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 30 stycznia 2014, 18:36

Re: Blacharz samochodowy

Post autor: jakubek1981 »

cartech pisze:
darek74 pisze:Przypomnij sobie Audi i ten nieszczęsny rozrusznik który chciałeś na siłę wymienić na nowy,ponieważ nie zgodziłem się na na to,więc kazałes mi płacić za demontaż i montaz 200zł.A heniek pod szopą wymienił mi kabel do statora za dwie dychy :) A gamoń to cię żona na obiad woła!

gamrot startor... nie pamiętam, ale w takim razie tylko się cieszyć że się udało ;)
:hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :super: :super: :super: :super: W końcu ci ktoś dowalił!!!
mateusz2566
Guru
Guru
Posty: 178
Rejestracja: 12 kwietnia 2011, 19:11

Re: Blacharz samochodowy

Post autor: mateusz2566 »

Tak to jest jak człowiek za swoje nic w zyciu nie zrobi tylko na gotowe wparuje:)
Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 462
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 15:20
Lokalizacja: CENTRUM EUROPY

Re: Blacharz samochodowy

Post autor: JURT »

cartech pisze:dobra szkoda czasu... za młody i za głupi jesteś przez co rozmowa z tobą nie ma sensu
Kolego nie nazywaj nikogo głupkiem bo na to też chyba jest paragraf :rotfl: .
jozek z bagien
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 207
Rejestracja: 10 września 2008, 16:30

Re: Blacharz samochodowy

Post autor: jozek z bagien »

ogłoszenie wyroku nastąpi po naradzie.. :cisza: i po zweryfikowaniu paragrafów :cwaniak:
RIKOW
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 24 czerwca 2010, 21:21

Re: Blacharz samochodowy

Post autor: RIKOW »

darek74 pisze:Przypomnij sobie Audi i ten nieszczęsny rozrusznik który chciałeś na siłę wymienić na nowy,ponieważ nie zgodziłem się na na to,więc kazałes mi płacić za demontaż i montaz 200zł.A heniek pod szopą wymienił mi kabel do statora za dwie dychy :) A gamoń to cię żona na obiad woła!
Chodzi o ten zakład w Gamracie za Drukarnią???Jeśli tak to swego czasu podjechałem tam zapytać o zawieszenie i rozrząd do swego wozu,to qrwa marże to ma z kosmosu,w porównaniu ze sklepami na jaśle,oczywiście ten sam producent.A na usługę to bym się nie zdecydował,jak czytam co to za ''Typ''
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Blacharz samochodowy

Post autor: borsuk 1.8 »

RIKOW pisze:
darek74 pisze:Przypomnij sobie Audi i ten nieszczęsny rozrusznik który chciałeś na siłę wymienić na nowy,ponieważ nie zgodziłem się na na to,więc kazałes mi płacić za demontaż i montaz 200zł.A heniek pod szopą wymienił mi kabel do statora za dwie dychy :) A gamoń to cię żona na obiad woła!
Chodzi o ten zakład w Gamracie za Drukarnią???Jeśli tak to swego czasu podjechałem tam zapytać o zawieszenie i rozrząd do swego wozu,to qrwa marże to ma z kosmosu,w porównaniu ze sklepami na jaśle,oczywiście ten sam producent.A na usługę to bym się nie zdecydował,jak czytam co to za ''Typ''
Tak dokładnie o ten
areo1234
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 16 października 2009, 18:56

Re: Blacharz samochodowy

Post autor: areo1234 »

Witam, poszukuje blacharza samochodowego z jak najszybszym wolnym terminem ???

bardzo proszę o pomoc
Jaślanin1987
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 5 marca 2016, 16:15

Re: Blacharz samochodowy

Post autor: Jaślanin1987 »

Osobiście też nie polecam tych Panów z Gamratu cwaniaki jakich mało. Potrafią tylko łapy po kasę wyciągać, ale odwalają fuszerkę byłem tam raz i o raz za dużo. Stanowczo odradzam.
Mars1024
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 20 czerwca 2013, 19:43

Re: Blacharz samochodowy

Post autor: Mars1024 »

POLECAM PANA K. Frączka GOŚĆ GODNY POLECENIA Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM
Tel 88 829 3728 a z terminem to się zawsze można dogadać.
POWODZENIA I NAPISZ JAKI BEDZIE FINAŁ :ok:
stokrotka99
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 23 maja 2013, 08:07

Re: Blacharz samochodowy

Post autor: stokrotka99 »

Jaślanin1987 pisze:Osobiście też nie polecam tych Panów z Gamratu cwaniaki jakich mało. Potrafią tylko łapy po kasę wyciągać, ale odwalają fuszerkę byłem tam raz i o raz za dużo. Stanowczo odradzam.
:)
spokojnie
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 20 listopada 2012, 18:52

Re: Blacharz samochodowy

Post autor: spokojnie »

Panowie. Każdy chwali to tego to tamtego a ktoś inny powie ze ten pierwszy jest zły itd... Szukam dobrego lakiernika który po wykonanej pracy blacharsko lakierniczej wystawia rachunek i po prostu gwarancje na swoja usługę. Może być drogi ale będe miał pewność że przynajmniej sie postara by po miesiącu jeszczee raz tego samego nie robić już w ramach gwarancji która mi wystawi . Jest taki lakiernik w Jaśle i okolicach , czy każdy jest "kaparnikiem" który zrobi na od....ol w nadziei ze klijent bedzie zadowolony . Nauczony doswiadczeniem z paroma pseudo lakiernikami wole dmuchać na zimne i zapłacic wiecej .
ODPOWIEDZ