Blacharz samochodowy

Wszystko dla miłośników jedno- i wielo-śladów
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Blacharz samochodowy

Post autor: nitro »

Witam prosiłbym o polecenie dobrego i niedrogiego blacharza samochodowego, jeśli się ktoś orientuje jaki może być koszt zrobienia nadkola (wstawienie blachy,lakierowanie) to prosze o informacje
mateusz2566
Guru
Guru
Posty: 178
Rejestracja: 12 kwietnia 2011, 19:11

Re: Blacharz samochodowy

Post autor: mateusz2566 »

kolego jaki samochód? i jakbyś mógł to podeślij mi zdjęcia na pocztę :)
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: Blacharz samochodowy

Post autor: nitro »

Masz wiadomość na priv
szybki5151
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 253
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 14:59

Re: Blacharz samochodowy

Post autor: szybki5151 »

A ile kosztowała by naprawa takiego uszkodzenia ?
Obrazek
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Blacharz samochodowy

Post autor: T135 »

200-300zł chyba, że całe elementy do malowania to dużo więcej.
szybki5151
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 253
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 14:59

Re: Blacharz samochodowy

Post autor: szybki5151 »

do malowania to raczej tylko tam gdzie będzie zaszpachlowane , bo tak to lakier jest dobry i nie trzeba całego elementu malować .
Awatar użytkownika
Jacek1986
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 415
Rejestracja: 5 sierpnia 2008, 20:46
Lokalizacja: Jasło

Re: Blacharz samochodowy

Post autor: Jacek1986 »

Jeśli ma być to dobrze zrobione to w 300 pln. będzie się ciężko zmieścić. Wgniecenie na nadkolu jest dość mocno zagięte więc i wnękę blacharz też ruszy a żeby nie było widać to będzie musiał zacieniować na większym odcinku (i przede wszystkim dobrać idealnie kolor lakieru). Zapytaj na Gamracie za drukarnią jest zakład blacharsko lakierniczy. Jak miałem auto do roboty to powiedzieli dobrą cenę- a miałem do roboty cały bok.
szybki5151
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 253
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 14:59

Re: Blacharz samochodowy

Post autor: szybki5151 »

Pytałem kiedyś przy okazji (zgubiona rejestracja) i Pan z Hankówki który ją znalazł jest blacharzem i powiedział ,że zrobił by to za 500 pln , ale jakoś nie byłem do niego przekonany . Gdzie polecacie dorabiać lakier ? słyszałem ,że najlepiej w jakiejś Krośnieńskiej mieszalni.
Awatar użytkownika
Jacek1986
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 415
Rejestracja: 5 sierpnia 2008, 20:46
Lokalizacja: Jasło

Re: Blacharz samochodowy

Post autor: Jacek1986 »

Jeśli nie pomyliłem ulic to na W.Pola jest mieszalnia i dobrze dobierają kolor- trzeba im tylko element zostawić (np. klapkę wlewu paliwa)
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Blacharz samochodowy

Post autor: T135 »

ja polecam blacharza na ul. Krakowskiej, za goleszem, na prawdę dobrze robi i ceny bardzo konkurencyjne. Malowałem tam cały przedni błotnik po stłuczce, u innych blacharzy w Jaśle słyszałem ceny od 300zł w górę, a tam zapłaciłem 180zł a jest zrobione wzorowo, idealnie dobrany lakier. Polecił mi go Pan który sprzedaje lakiery, z ul. Żeromskiego i faktycznie, nie zawiodłem się.
Awatar użytkownika
Kamyk
Guru
Guru
Posty: 153
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 17:50
Lokalizacja: Jasło

Re: Blacharz samochodowy

Post autor: Kamyk »

Jacek1986 pisze:Jeśli nie pomyliłem ulic to na W.Pola jest mieszalnia i dobrze dobierają kolor- trzeba im tylko element zostawić (np. klapkę wlewu paliwa)

Dokładnie. Na Wincentego Pola (naprzeciwko SP nr 4) świetnie lakier dobierają ;)
Awatar użytkownika
cartech
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 28 lutego 2011, 19:16
Lokalizacja: Jasło

Re: Blacharz samochodowy

Post autor: cartech »

za 200-300 pln żaden profesjonalny warsztat się tego nie podejmie ponieważ to są koszty materiałów. Do lakierowania są 2 elementy + cieniowanie przednich drzwi, do naprawy blacharskiej próg oraz drzwi. Zapraszam - adres jak wyżej kolega napisał - Gamrat ul.Mickiewicza 108 obok Drukarni. Chyba że nie lubisz swojego samochodu to też zapraszam - wskażę Ci kilka miejsc gdzie zrobią to tanio - pojedziesz - zaszpachlują/pomalują ( bo lakierowaniem bym tego nie nazwał ) a potem wrócisz do nas na poprawki i każdy będzie zadowolony :D
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: Blacharz samochodowy

Post autor: nitro »

Dobra to napisz jaki koszt nadkola... wspawanie kawałka blachy i "polakierowanie" tego a ile szpachlowanie i malowanie? :)
Awatar użytkownika
PERSPEKTYWA...
Guru
Guru
Posty: 137
Rejestracja: 26 listopada 2009, 08:38

Re: Blacharz samochodowy

Post autor: PERSPEKTYWA... »

Ja swój samochód bardzo lubię i dbam o niego... też potrzebowałem dobrego i taniego blacharza-lakiernika no i taki został mi polecony :| odstawiłem samochód, co prawda to prawda nawet szybko się z tym uwinęli i wyglądało to całkiem fajnie jak by nie to że lakier został źle dobrany ( prawdopodobnie wina mieszalni ) zupełnie inny odcień a żeby było ciekawiej to po 2 miesiącach wyszło wszystko z powrotem na wierzch :dontgetit: nie będę reklamował tych fachowców ani tej mieszalni, :krzeslem: ale ponoć mam oddać samochód jeszcze raz, to poprawią :dobani: i dlatego z własnego doświadczenia stwierdzam że jeżeli chodzi o elementy blacharskie swojego blaszanego pupila to nie ma co żałować i oszczędzać, chyba że ktoś chce tylko "chwilówkę" no to ok :ok: ( Co jest tanie to jest drogie! :D )
Awatar użytkownika
cartech
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 28 lutego 2011, 19:16
Lokalizacja: Jasło

Re: Blacharz samochodowy

Post autor: cartech »

nitro pisze:Dobra to napisz jaki koszt nadkola... wspawanie kawałka blachy i "polakierowanie" tego a ile szpachlowanie i malowanie? :)
spawanie? te blachy można wyciągnąć przy pomocy specjalnych urządzeń bez cięcia/spawania/równania kilogramem szpachli; w sprawie cen zapraszam poniedziałek -piątek 8-16
ODPOWIEDZ