Jaki akumulator i gdzie kupic ?

Wszystko dla miłośników jedno- i wielo-śladów
Halik
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 27 maja 2018, 15:18

Re: Jaki akumulator i gdzie kupic ?

Post autor: Halik »

Zynek6 pisze: 28 stycznia 2021, 06:57 W poprzednim samochodzie miałem Jenoxa jezdzilem 3 sezony bez zadnych problemów i teraz też zakupilem jenoxa gold i spisuje się bez zarzutów
Mój Szwagier miał kiedyś mały mankament z Jenoxem ale jak sam stwierdził to przez brak wiedzy. Kupił wersję classic ale zapomniał, że auto ma naszpikowane elektroniką - podgrzewane siedzenia, 2 kamery, transmitery, zmieniarkę itp. (pomiary OK) Wymienił na golda i problem rozwiązany. Classica przełożył do innego auta i jeździł do momentu aż go nie sprzedał.
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: Jaki akumulator i gdzie kupic ?

Post autor: asterka »

Mój Szwagier miał kiedyś mały mankament z Jenoxem ale jak sam stwierdził to przez brak wiedzy. Kupił wersję classic ale zapomniał, że auto ma naszpikowane elektroniką - podgrzewane siedzenia, 2 kamery, transmitery, zmieniarkę itp. (pomiary OK) Wymienił na golda i problem rozwiązany. Classica przełożył do innego auta i jeździł do momentu aż go nie sprzedał. co ma akumulator do wyposażenia pojazdu ??? od tego jest alternator !!!
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: Jaki akumulator i gdzie kupic ?

Post autor: asterka »

Halik pisze: 29 stycznia 2021, 13:32
Zynek6 pisze: 28 stycznia 2021, 06:57 W poprzednim samochodzie miałem Jenoxa jezdzilem 3 sezony bez zadnych problemów i teraz też zakupilem jenoxa gold i spisuje się bez zarzutów
Mój Szwagier miał kiedyś mały mankament z Jenoxem ale jak sam stwierdził to przez brak wiedzy. Kupił wersję classic ale zapomniał, że auto ma naszpikowane elektroniką - podgrzewane siedzenia, 2 kamery, transmitery, zmieniarkę itp. (pomiary OK) Wymienił na golda i problem rozwiązany. Classica przełożył do innego auta i jeździł do momentu aż go nie sprzedał.
od elektroniki jest alternator , chyba na postoju nie używał wszystkiego co w aucie . :rotfl:
Halik
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 27 maja 2018, 15:18

Re: Jaki akumulator i gdzie kupic ?

Post autor: Halik »

asterka pisze: 31 stycznia 2021, 14:23
Halik pisze: 29 stycznia 2021, 13:32
Zynek6 pisze: 28 stycznia 2021, 06:57 W poprzednim samochodzie miałem Jenoxa jezdzilem 3 sezony bez zadnych problemów i teraz też zakupilem jenoxa gold i spisuje się bez zarzutów
Mój Szwagier miał kiedyś mały mankament z Jenoxem ale jak sam stwierdził to przez brak wiedzy. Kupił wersję classic ale zapomniał, że auto ma naszpikowane elektroniką - podgrzewane siedzenia, 2 kamery, transmitery, zmieniarkę itp. (pomiary OK) Wymienił na golda i problem rozwiązany. Classica przełożył do innego auta i jeździł do momentu aż go nie sprzedał.
od elektroniki jest alternator , chyba na postoju nie używał wszystkiego co w aucie . :rotfl:
tego nie wiem ;) ale wiem, że GOLD to ogarnął.
Halik
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 27 maja 2018, 15:18

Re: Jaki akumulator i gdzie kupic ?

Post autor: Halik »

Teraz dla zainteresowanych pojawił się nowy jenox gold. Zapowiada się ciekawie bo zbudowany jest w oparciu o elektrody wykonane z wysokocynowych stopów wapniowych,co znacząco poprawia przyjmowanie ładunku elektrycznego. Technologia rządzi! :)
Firan
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 27 stycznia 2022, 16:12

Re: Jaki akumulator i gdzie kupic ?

Post autor: Firan »

Mam od kilku miesięcy tego jenoxa w drugim aucie. Spisuje się bez zarzutów. Wcześniej prawie 10 lat w innym samochodzie miałem classica.
Halik
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 27 maja 2018, 15:18

Re: Jaki akumulator i gdzie kupic ?

Post autor: Halik »

Córce kupiłem przed nowym rokiem jenoxa efb do aut start - stop. W temacie prowadzenia auta bardziej poszła w matkę ;) ale akumulator cały czas trzyma poziom i mam nadzieję, że tak zostanie! :P
Halik
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 27 maja 2018, 15:18

Re: Jaki akumulator i gdzie kupic ?

Post autor: Halik »

Dla zainteresowanych osób - kolejny sezon na Jenoxie więc jak widać polskie produkty również dają radę :)
Awatar użytkownika
Zynek6
VIP
VIP
Posty: 530
Rejestracja: 19 kwietnia 2013, 21:33

Re: Jaki akumulator i gdzie kupic ?

Post autor: Zynek6 »

też polecam jenox mam w trzech samochodach i zero problemów
Halik
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 27 maja 2018, 15:18

Re: Jaki akumulator i gdzie kupic ?

Post autor: Halik »

a jaki masz model tego jenoxa? golda czy inny?
Direv32
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 11 listopada 2019, 15:40

Re: Jaki akumulator i gdzie kupic ?

Post autor: Direv32 »

Moim zdaniem - Varta albo Bosch, to dobre i sprawdzone marki.
ODPOWIEDZ