Zabytkowe auta z Jasła i okolic.

Wszystko dla miłośników jedno- i wielo-śladów
pepe50
Guru
Guru
Posty: 116
Rejestracja: 1 lutego 2011, 14:52

Re: Zabytkowe auta z Jasła i okolic.

Post autor: pepe50 »

Witam ma ktoś namiary na rzeczoznawcę podobno gdzieś ze strzyżowa ktoś robi białą książkę i jakie są koszta zrobienia auta na zabytek czyli rzeczoznawca, przeglad, paiery, taklice itp? najlepiej żeby ktoś napisał po kolei co i gdzie trzeba załatwić i za ile?
.Adam
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 14 lutego 2012, 17:11

Re: Zabytkowe auta z Jasła i okolic.

Post autor: .Adam »

Witam. Krzysi1991ek w taki razie rezerwuje, mam przednią ale strasznie porysowaną i raczej tej nie będę zakładał. Napisz tylko jaka cena i gdzie można Cię szukać. Kolego pepe50 rejestracja na żółte tablice to dość kosztowny i mozolny proces. Rzeczoznawca jest z Babicy ( podobno jedyny na Podkarpaciu ) zrobienie oceny technicznej, 3 białych kart i skierowania na badanie techniczne w przypadku maluchów kosztowało 600zł. a w przypadku mirafiorki 650zł. Później ze wszystkimi papierami udajesz się do wojewódzkiego urzędu ochrony zabytków w Krośnie. Na odp. z Krosna czekasz około tygodnia. Następnie udajesz się na przegląd do Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów koszt ok. 150zł. Kolejnym krokiem jest udanie się ze wszystkimi papierami do Wydziału Komunikacji w celu zamówienia tablic. Na tablice czekamy ok. 2 tygodni. Koszt blach wraz z dowodem 180,50 zł. I to by było tyle koszt wszystkiego to ok. 1000zł.
.Adam
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 14 lutego 2012, 17:11

Re: Zabytkowe auta z Jasła i okolic.

Post autor: .Adam »

Kolego soowa1990 czy masz jeszcze tą syrenke? Jak masz to podeślij foty na forum. Jak ty jesteś z Prusa to wygląda na to, że jesteśmy sąsiadami bo ja jestem z Sienkiewicza. Pozdrawiam
pepe50
Guru
Guru
Posty: 116
Rejestracja: 1 lutego 2011, 14:52

Re: Zabytkowe auta z Jasła i okolic.

Post autor: pepe50 »

.Adam pisze:Witam. Krzysi1991ek w taki razie rezerwuje, mam przednią ale strasznie porysowaną i raczej tej nie będę zakładał. Napisz tylko jaka cena i gdzie można Cię szukać. Kolego pepe50 rejestracja na żółte tablice to dość kosztowny i mozolny proces. Rzeczoznawca jest z Babicy ( podobno jedyny na Podkarpaciu ) zrobienie oceny technicznej, 3 białych kart i skierowania na badanie techniczne w przypadku maluchów kosztowało 600zł. a w przypadku mirafiorki 650zł. Później ze wszystkimi papierami udajesz się do wojewódzkiego urzędu ochrony zabytków w Krośnie. Na odp. z Krosna czekasz około tygodnia. Następnie udajesz się na przegląd do Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów koszt ok. 150zł. Kolejnym krokiem jest udanie się ze wszystkimi papierami do Wydziału Komunikacji w celu zamówienia tablic. Na tablice czekamy ok. 2 tygodni. Koszt blach wraz z dowodem 180,50 zł. I to by było tyle koszt wszystkiego to ok. 1000zł.
dzięki za odpowiedź a masz jakiś namiar na tego rzeczoznawcę, adres lub nr telefonu? Dodam tylko że na jaśle niedługo pokaże się stary weteran szos błękitny w123
marcinliput
Weteran
Weteran
Posty: 76
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 21:05

Re: Zabytkowe auta z Jasła i okolic.

Post autor: marcinliput »

Pan Marian Kołek
607922990
Awatar użytkownika
krzysi1991ek
Guru
Guru
Posty: 178
Rejestracja: 9 stycznia 2010, 20:12

Re: Zabytkowe auta z Jasła i okolic.

Post autor: krzysi1991ek »

Przednią też mam :) w sumie też Ci ją mogę sprzedać.
Jakub Krzanowski
Guru
Guru
Posty: 124
Rejestracja: 16 sierpnia 2011, 14:34

Re: Zabytkowe auta z Jasła i okolic.

Post autor: Jakub Krzanowski »

Witam. Kolego pepe50 jeśli masz autko zarejestrowane na białych blachach i masz ważny przegląd a chcesz dać autko na żółte blachy to nie musisz przechodzić jeszcze raz badania technicznego ( przynejmniej ja tak miałem nie wiem jak inni) co do kosztów mi za Mercedesa W123 200D wyszło łącznie 1200zł.

Co do Wołgi fajnie będzie oglądać na żywo po remoncie na naszych zlotach. Fajny okaz :ok:

pepe50 czy błekitny w123 jest Twój????? jak tak to witam szczęśliwego posiadacza :cool:

Obrazek
pepe50
Guru
Guru
Posty: 116
Rejestracja: 1 lutego 2011, 14:52

Re: Zabytkowe auta z Jasła i okolic.

Post autor: pepe50 »

Jakub Krzanowski pisze:Witam. Kolego pepe50 jeśli masz autko zarejestrowane na białych blachach i masz ważny przegląd a chcesz dać autko na żółte blachy to nie musisz przechodzić jeszcze raz badania technicznego ( przynejmniej ja tak miałem nie wiem jak inni) co do kosztów mi za Mercedesa W123 200D wyszło łącznie 1200zł.

Co do Wołgi fajnie będzie oglądać na żywo po remoncie na naszych zlotach. Fajny okaz :ok:

pepe50 czy błekitny w123 jest Twój????? jak tak to witam szczęśliwego posiadacza :cool:
[/url]
auto przegladu nie ma od kilku lat(stało troche czasu) a jest na starych czarnych tablicach
Awatar użytkownika
sooowa1990
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 17 lutego 2012, 09:36

Re: Zabytkowe auta z Jasła i okolic.

Post autor: sooowa1990 »

.Adam pisze:Kolego soowa1990 czy masz jeszcze tą syrenke? Jak masz to podeślij foty na forum. Jak ty jesteś z Prusa to wygląda na to, że jesteśmy sąsiadami bo ja jestem z Sienkiewicza. Pozdrawiam
Jeżeli już to koleżanko:P syrenka nie jest moja, ma ją sąsiad ale schował, więc zdjęć robić nie będę:P Jedynie Wołga jest moja:)
.Adam
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 14 lutego 2012, 17:11

Re: Zabytkowe auta z Jasła i okolic.

Post autor: .Adam »

W takim razie witam koleżankę. Dwie fotki maluszka 79r. niestety opuścił już jasło.
Załączniki
Zdjęcie019.jpg
Zdjęcie018.jpg
Awatar użytkownika
sooowa1990
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 17 lutego 2012, 09:36

Re: Zabytkowe auta z Jasła i okolic.

Post autor: sooowa1990 »

Witam... Mam prośbę dotyczącą wyżej wspomnianej Wołgi m21 1964, jeżeli ma ktoś namiary na dawcę części, bądz inne zabawki do tego oldtimera to proszę o cynk...
Aktivist- 7989800 GG... Ps koleżanka SOWA tj moja Pani odpowiada za szczegóły estetyczno-wyglądowe :p
marcinliput
Weteran
Weteran
Posty: 76
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 21:05

Re: Zabytkowe auta z Jasła i okolic.

Post autor: marcinliput »

Koleżanko ja posiadam dwie łądne oponki do wołgi!!! i dwa dekle koła:)
Awatar użytkownika
sooowa1990
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 17 lutego 2012, 09:36

Re: Zabytkowe auta z Jasła i okolic.

Post autor: sooowa1990 »

proszę o cenę i ewentualny namiar na [email protected] lub na forum
marcinliput
Weteran
Weteran
Posty: 76
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 21:05

Re: Zabytkowe auta z Jasła i okolic.

Post autor: marcinliput »

moje gg 7416570
.Adam
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 14 lutego 2012, 17:11

Re: Zabytkowe auta z Jasła i okolic.

Post autor: .Adam »

Krzysi1991ek bardzo proszę o kontakt w sprawie szyb. Mój nr. tel. 792512637
ODPOWIEDZ