Instalacja LPG

Wszystko dla miłośników jedno- i wielo-śladów
dawid100a
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 26 marca 2011, 20:05

Re: Instalacja LPG

Post autor: dawid100a »

Bo Pan Marcin zamiast stroić, jak coś jest nie tak, każe wymienić pół silnika.
oszolom221
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 1 grudnia 2011, 20:11

Re: Instalacja LPG

Post autor: oszolom221 »

bo jak wada jest z winy silnika to poco lpg stroić ???? jakoś mam od niego lpg i nie narzekam zawsze ktoś się czegoś czepia jak jesteście tacy cwani to se załóżcie lpg a serwisie i będziecie zadowoleni wtedy . wiadomo ze czasem coś może się dziać ale wystarczy przyjechać do niego i naprawi to . no chyba ze mnie inaczej traktuje choć go nie znam
dawid100a
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 26 marca 2011, 20:05

Re: Instalacja LPG

Post autor: dawid100a »

Ja u niego zakładałem w 2 autkach, i powiem że tragedia,ostatnio zakładałem w krośnie ( clasic ) i świetnie chodzi.
ritkos
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 15 listopada 2011, 13:46

Re: Instalacja LPG

Post autor: ritkos »

Do poprzednika. Skoro taka tragedia to po co zakładałeś ponownie u niego????? Zazwyczaj, gdy jest się niezadowolonym z usług firmy to raczej się do niej nie wraca.
Ja montowałem gaz w Jareniówce już w 5 samochodach i wszystkie chodzą bez zarzutu. A jak się ma jakieś wątpliwości to trzeba zapytać a nie narzekać na forum, bo anonimowo to każdy mądry.
Awatar użytkownika
Czoper
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 454
Rejestracja: 6 lipca 2006, 21:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Instalacja LPG

Post autor: Czoper »

ritkos pisze: Ja montowałem gaz w Jareniówce już w 5 samochodach i wszystkie chodzą bez zarzutu.
Jako pomocnik majstra ?? :D
dawid100a
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 26 marca 2011, 20:05

Re: Instalacja LPG

Post autor: dawid100a »

Zakładałem drugi raz bo to mój znajomy,a i tak wyszło do niczego, jak komuś pasuje u niego zakładać, to niech sobie zakłada ja na pewno z jego usług nie skorzystam, dla mnie jest za drogi i nie solidny.
Math
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 24 stycznia 2013, 18:03

Re: Instalacja LPG

Post autor: Math »

dawid100a pisze:Zakładałem drugi raz bo to mój znajomy,a i tak wyszło do niczego, jak komuś pasuje u niego zakładać, to niech sobie zakłada ja na pewno z jego usług nie skorzystam, dla mnie jest za drogi i nie solidny.
Zastanów się co piszesz. ... za drogi i nie solidny.
To ty chyba nie spotkałeś się z drogimi instalatorami. Popytaj trochę to się dowiesz ile zdzierają.
Chyba nie masz pojęcia ile kosztują elementy składowe instalacji i ile sobie do nich doliczają inni instalatorzy.
Czy tak trudno pojeździć i popytać ile będzie kosztowała instalacja i jakie części składowe zawiera.
Potem proste sprawdzenie w sklepach internetowych i masz porównanie.
Pan Marcin części ma w cenach hurtowych, a to co liczy za naprawdę profesjonalny montaż jest śmieszną ceną.
I montuje naprawdę na sprawdzonych i najlepszych na rynku częściach.
Zawsze służy fachowa poradą (pokażcie mi w naszej okolicy warsztat, który zamontował tyle instalacji co on).
I jeżeli macie swoje preferencje i przemyślenia co do instalacji, na pewno poradzi i dostosuje się. W granicach rozsądku oczywiście ;)
Co do kosztów to powiem jeszcze tylko jedno. Nie powinno się oszczędzać na elementach instalacji.
Im lepsze, ale niestety droższe, tym potem mniej problemu i tym więcej kilometrów zrobi się na tej instalacji.

A co do solidności to gwarantuję, że jest to naprawdę solidny instalator. Osobiście miałem kontakt i styczność z różnymi warsztatami LPG. To co w nich wyprawiają i jakie cuda montują to się w głowie nie mieści.
Naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić Auto-Gaz Jareniówka.

Osobiście przez ostatnie kilkanaście lat zagazowałem tam już 4 samochody. Oczywiście instalacje były z wyższej półki.
Auta oczywiście różnej marki i o różnej pojemności.
I poza wymianą filtrów i przeglądami okresowymi nic się nie dzieje. Wszystkie auta sprawują się perfekcyjnie.
Tankowanie wyłącznie na "dobrych" stacjach i gwarantuję, że będzie OK.
Ostatnio zmieniony 24 stycznia 2013, 18:55 przez Math, łącznie zmieniany 1 raz.
Math
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 24 stycznia 2013, 18:03

Re: Instalacja LPG

Post autor: Math »

Po przeczytaniu całego tematu muszę dopisać jeszcze parę słów.

Wszyscy moi znajomi z okolic Jasła, Krosna i nawet dalszych, którzy skorzystali z mojego polecenia i montowali gaz w Jareniówce są super zadowoleni.
Wcześniej szukali i pytali po innych stacjach montażu LPG, ale "jakimś cudem" po wizycie u Pana Marcina zawsze decydowali się zamontować u niego.
Myślę, że nie jest to przypadek. I chwalą sobie do dzisiejszego dnia.

Ponadto osobiście znam przypadki osób, które montowały instalacje w innych tzw. "profesjonalnych" zakładach, a potem i tak przyjeżdżali do Jareniówki na poprawki.
W Jareniówce naprawdę będziecie mieli wykonany montaż fachowo i tanio.
I nie jest to kryptoreklama.
Szkoda mi co niektórych niezadowolonych osób z tego forum, które nie miały nigdy styczności z innym zakładem.

A jeżeli, ktoś już chce porównywać zakłady montażu LPG to powinien porównywać takie same, a najlepiej identyczne instalacje LPG zamontowane w różnych zakładach.
Dopiero wówczas będzie można z czystym sumieniem napisać, że ten zakład montuje taniej, a drugi drożej. Czy, że montuje lepiej lub gorzej.

Pan Marcin zagazował już tyle aut, że tylko czapki z głów. I ten promil niezadowolonych to jest śmiech. :)
Awatar użytkownika
Czoper
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 454
Rejestracja: 6 lipca 2006, 21:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Instalacja LPG

Post autor: Czoper »

Math trudno jest uznać Twoje wypowiedzi za wiarygodne, jak dla mnie to pisał "Pan Marcin" :hyhy:
Math
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 24 stycznia 2013, 18:03

Re: Instalacja LPG

Post autor: Math »

Czoper pisze:Math trudno jest uznać Twoje wypowiedzi za wiarygodne, jak dla mnie to pisał "Pan Marcin" :hyhy:
Nigdy nie miałem na imię Marcin. Ani na drugie, ani nawet na trzecie.

Nie rozumiem z czego wysuwasz taki wniosek? Że chwalę zakład, który na to zasługuje?
Innym wolno ganić bez specjalnego powodu, a mnie, zadowolonemu z usług Auto-Gaz Jareniówka nie wolno napisać pochwały, na którą ten zakład zasługuje?
To się mylisz i to bardzo.
Dopiero dzisiaj natrafiłem na to forum. I po przeczytaniu postów w nim zawartych nie mogłem się zgodzić ze stwierdzeniami w nim zawartymi.

Zresztą dlaczego mam coś udowadniać i się tłumaczyć, że Pan Marcin i ja to 2 różne osoby.
Jak to mówią niewinny się nie tłumaczy.
Można sobie samemu sprawdzić, kto jest kim. A jak? Troszkę inwencji wystarczy.

Łatwo jest rzucać oskarżeniami bez pokrycia.
dawid100a
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 26 marca 2011, 20:05

Re: Instalacja LPG

Post autor: dawid100a »

To jak nie Pan Marcin to może jego szwagier :hyhy:
dawid100a
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 26 marca 2011, 20:05

Re: Instalacja LPG

Post autor: dawid100a »

A tak apropo to pytałem w różnych miejscach, co i ile kosztuje i tak jak tu kolega pisze o hurtowych cenach, ja tam takich nie widziałem.
ritkos
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 15 listopada 2011, 13:46

Re: Instalacja LPG

Post autor: ritkos »

Na to wychodzi , ze jak ktoś założył gaz już w kilku samochodach w Jareniówce to albo kłamie albo z rodziny, albo sam właściciel to pisze. A nie zastanawialiście się, że te wypowiedzi świadczą o tym,że klient jest zadowolony i tyle. Wydaje mi się, że przez niektóre tutaj osoby przemawia zawiść. Stąd te głupie i puste komentarze.
Awatar użytkownika
Czoper
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 454
Rejestracja: 6 lipca 2006, 21:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Instalacja LPG

Post autor: Czoper »

Ja tutaj nie neguję że dobrze zakłada instalacje, tylko to jest bujda że ktoś zakłada w 5 samochodach gaz, i co po założeniu sprzedaje go?? Jaki to ma sens, gaz to jest inwestycja i mało nie kosztuje, nieraz połowę samochodu.
ritkos
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 15 listopada 2011, 13:46

Re: Instalacja LPG

Post autor: ritkos »

Chodzi mi o założenie gazu na przestrzeni kilkunastu lat. Przecież ta firma nie istnieje od roku ani dwóch, więc trochę samochodów się uzbierało.
ODPOWIEDZ