Jakie auto do 4 tys zł?

Wszystko dla miłośników jedno- i wielo-śladów
Versal
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 243
Rejestracja: 1 marca 2012, 15:00

Re: Jakie auto do 4 tys zł?

Post autor: Versal »

mazzda xedos 6
Versal
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 243
Rejestracja: 1 marca 2012, 15:00

Re: Jakie auto do 4 tys zł?

Post autor: Versal »

xedos 6 działa na zwykłej instalacji pali około 10 l gazu i jest niezawodny
Awatar użytkownika
darroman
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 3 września 2009, 11:54

Re: Jakie auto do 4 tys zł?

Post autor: darroman »

Bierz Micre jak znajdziesz. Blachę nadrobisz, a silnik nie do zdarcia. Solidne auteczko. Do dziś po nim płaczę :rozpacz:
Alladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 29 maja 2014, 18:42

Re: Jakie auto do 4 tys zł?

Post autor: Alladyn »

Polecam 323 F 1.5 niezawodne i przy 88 koniach przy swojej niewielkiej wadze ma naprawdę kopa....
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Jakie auto do 4 tys zł?

Post autor: kociamberek »

w miarę "świeży" w tych pieniądzach będzie lanos dobre wygodne autko, nubira też fajna ale masakrą jest zawieszenie i ręczny na tarczobębnach
Awatar użytkownika
irek28061988
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 23 grudnia 2008, 17:19

Re: Jakie auto do 4 tys zł?

Post autor: irek28061988 »

fiat bravo z silnikiem 1.6 16V, tylko nie z polski tylko sprowadzony z Niemiec bo lepiej wyposażony
Awatar użytkownika
Kulfon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 280
Rejestracja: 10 sierpnia 2014, 13:10

Re: Jakie auto do 4 tys zł?

Post autor: Kulfon »

Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić tego że niemiec z prawdziwego zdarzenia chciałby w swoim życiu posiadać Fiata i to jeszcze Bravę.
maverik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 9 lutego 2010, 19:50

Re: Jakie auto do 4 tys zł?

Post autor: maverik »

Honda Civic V gen 1.5 105km lub 1.6vtec 125km tylko za za 4 tys zl to blacharka do roboty slaby punkt Hondy ale daje radosc z jazdy :D
Awatar użytkownika
irek28061988
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 23 grudnia 2008, 17:19

Re: Jakie auto do 4 tys zł?

Post autor: irek28061988 »

Kulfon pisze:Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić tego że niemiec z prawdziwego zdarzenia chciałby w swoim życiu posiadać Fiata i to jeszcze Bravę.
Drogi Kulfonie nie wiem czy rozróżniasz ale fiat bravo a fiat brava to tak samo nie wyglądają. Wujek google ci ten temat wyjaśni. A co do twoich wyobrażeń no to powiem ci że fakt fiat to nie mercedes, ale bez jaj auto to auto a jak się o nie dba to i pojeździ i dodam jeszcze tyle ze niemcy zwykle o auta dbają a jak przyjdzie coś wymienić to stać ich na oryginalne części. Problem zaczyna się jak auto zostanie sprowadzone do Polski i zacznie się oszczędzanie na częściach. wtedy to i mercedes jest porównywalny ze złomem.
No ale temat nie jest o tym jakie auto lepsze tylko jakie auto można kupić do 4 tysięcy. Ja poleciłem fiata Bravo, sam mam i jest ok, a i gaz dobrze przyjmuje.
Lyba
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 226
Rejestracja: 10 sierpnia 2010, 21:21

Re: Jakie auto do 4 tys zł?

Post autor: Lyba »

Ja mam do sprzedania a klasę z sekwencją BRC. 1.6 102 km przy tych gabarytach naprawdę daje radę. 2 komplety opon klima, auto doinwestowane. Za 6300 zł oddam.
Awatar użytkownika
Kulfon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 280
Rejestracja: 10 sierpnia 2014, 13:10

Re: Jakie auto do 4 tys zł?

Post autor: Kulfon »

Drogi Irku, musisz mieć super zadbany egzemplarz. Bo wystarczy pogadać z mechaniorami i popytać dlaczego nie lubią robić przy Fiatach a w szczególności tych skorodowanych sprzed 2000 roku, gdzie żeby odkręcić byle śrubę trzeba poświęcić sporo czasu na to żeby się nie urwała, chociaż na końcu śrubka ta i tak się urwie a wtedy zaczyna się dodatkowa zabawa.
Co do oryginalnych części Fiata, pracowałem w sklepie motoryzacyjnym i stwierdzam że ich jakość to nic specjalnego, a tanie są i owszem.
Gdzie ci niemcy z tamtych lat. Teraz to jak niemiec ma okazję to serwisuje w Polsce bo ma taniej. Znam kilku takich co rok w rok jak są na wakacjach to robią większy serwis tutaj. A wiadomo że częściej robią to ci którzy mieszkają bliżej polskiej granicy.
Jak już brał pod uwagę solidnego Pastucha B4 to niech dozbiera kasy i weźmie pod uwagę jakże solidne Audi 80 B4 w benzynie. Najlepiej 2.0
cup
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 24 września 2012, 11:39

Re: Jakie auto do 4 tys zł?

Post autor: cup »

Moze mazda 626? Znajomy sprzedaje, za 4 tys. Jest obecnie bez gazu,ale dobrze w gazie chodza. Full opcje, klima, zamontowane jest w aucie nawet webasto. Polecam.
Awatar użytkownika
Kulfon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 280
Rejestracja: 10 sierpnia 2014, 13:10

Re: Jakie auto do 4 tys zł?

Post autor: Kulfon »

erosek pisze:Stawiałbym raczej na takie samochody jak:

- Mazda 323f BA - opinie użytkowników: http://moto.money.pl/opinie/opinie,pods ... d,210.html
- Golf III - opinie użytkowników: http://moto.money.pl/opinie/opinie,pods ... d,755.html

Pierwsza jeżeli jest dobrze utrzymywana to właściwie jest niezawodna, drugie auto jest już chyba kultowe - na rynku można spotkać niesamowitą ich ilość. Znają ją mechanicy, części nie są drogie. Krótko mówiąc będzie tanie w eksploatacji.

Gdybym miał wybierać auta w takim budżecie to byłoby to mniej więcej to co wymieniłem wyżej.
No to powodzenia w szukaniu tego niezawodnego egzemplarza. Na POlskim rynku faktycznie widać niesamowitą ilość trupów które ledwo się toczą. Oczywiście ceny dedykowanych części pójdą nagle o 80% w dół bo to przecież stare roczniki i tam eksploatacja jest super ultra tania.
mikas15
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 4 sierpnia 2011, 18:06

Re: Jakie auto do 4 tys zł?

Post autor: mikas15 »

[quote="nosleep"]Ja mam daweo matiza

matiz to nie samochód. piszmy tu proszę o samochodach..
Awatar użytkownika
Kulfon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 280
Rejestracja: 10 sierpnia 2014, 13:10

Re: Jakie auto do 4 tys zł?

Post autor: Kulfon »

Matiz potrafi być mniej zardzewiały od Forda z roczników 2003-2007 więc po co przepłacać xD
ODPOWIEDZ