vag Jasło

Wszystko dla miłośników jedno- i wielo-śladów
buniumen
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 22 września 2013, 17:29

vag Jasło

Post autor: buniumen »

witam jestem ciekaw jak dużo fajnych vagowych projektów jezdzi po jasielskich drogach? są chętni na wspólne spoty? podzieleniem się wiedza na temat swojego wozidła itp?
https://www.facebook.com/vag.jasloteam narazie podaje założoną fejsbukową stronke przez znajomego mam nadzieje ze będą chetni:)
mateusz2566
Guru
Guru
Posty: 178
Rejestracja: 12 kwietnia 2011, 19:11

Re: vag Jasło

Post autor: mateusz2566 »

Król i książę każdej wsi, Golf i Passat w TDI!!
mati85061
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 15 marca 2009, 22:18

Re: vag Jasło

Post autor: mati85061 »

mateusz2566 pisze:Król i książę każdej wsi, Golf i Passat w TDI!!

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: ale sie usmiałem hasło nr 1 :rotfl: :rotfl: :rotfl:
buniumen
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 22 września 2013, 17:29

Re: vag Jasło

Post autor: buniumen »

spodziewałem sie takiej odpowiedzi nie zwracam jednak uwagi na takie komenty i "wierszyki" wiec nie wiem komu tym chcesz dogryzc... :)pytanie kieruje do powaznie zainteresowanych.
mateusz2566
Guru
Guru
Posty: 178
Rejestracja: 12 kwietnia 2011, 19:11

Re: vag Jasło

Post autor: mateusz2566 »

nikomu:D to moje zdanie na ten temat i tyle
luka29.82
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 12 kwietnia 2013, 19:23

Re: vag Jasło

Post autor: luka29.82 »

śmieszny koleżka od hondy chce pokozać jaką ma fure pewnie za 5lub 6 tysięcy i to ża pożyczkę .też miałem honde accord ale od kiedy zmieniłem na audi A6 19 tdi to niebo a ziemia
mateusz2566
Guru
Guru
Posty: 178
Rejestracja: 12 kwietnia 2011, 19:11

Re: vag Jasło

Post autor: mateusz2566 »

luka29.82 pisze:śmieszny koleżka od hondy chce pokozać jaką ma fure pewnie za 5lub 6 tysięcy i to ża pożyczkę .też miałem honde accord ale od kiedy zmieniłem na audi A6 19 tdi to niebo a ziemia
widzę że w krótkim zdani streściłeś jak kupiłeś swoje auto i w jakich okolicznościach:D nie dziwie sie jak za 6 tys accorda kupiles i sie rozpadl:d a jak moja honda opuszczala salon to ty na truskawki chodziles z drabiną i nie potrzeba mi bylo zadnych pozyczek a co do fury to mozemy sie sprobowac i pokazesz jakich emocji dostarcza silnik 1.9 tdi...
:rotfl:
km_1981
Guru
Guru
Posty: 129
Rejestracja: 28 kwietnia 2011, 17:22

Re: vag Jasło

Post autor: km_1981 »

Pan z logo Hondy troche przesadza, deprecjonując silnik tdi. Każdy ma takie auto na jakie go stać, nie uważam żeby Honda była w czymś lepsza od Vw, i nie dlatego że sam mam silnik 1.9 pod maską.
troche zrozumienia i szacunku a nie [...] szpanowania bo ja mam Honde a ty VW, z Hondy tu sie nikt nie naśmiewa a można byłoby znaleźć sporo mankamentów aut z tejże firmy.
buniumen
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 22 września 2013, 17:29

Re: vag Jasło

Post autor: buniumen »

Obrazek kto chetny moze podjezdzac:)
Awatar użytkownika
Bandit
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 30 listopada 2010, 22:27
Lokalizacja: włączam GPS......

Re: vag Jasło

Post autor: Bandit »

mateusz2566 pisze:Król i książę każdej wsi, Golf i Passat w TDI!!
Zapomniałeś dodać 1.9 TDI . Czyli niezawodne silniki. Ludzie kupują to, co najlepsze :cwaniak:
mateusz2566 pisze:jak moja honda opuszczala salon to ty na truskawki chodziles z drabiną i nie potrzeba mi bylo zadnych pozyczek a co do fury to mozemy sie sprobowac i pokazesz jakich emocji dostarcza silnik 1.9 tdi...
Tekst małolata. Nie wiem czy ty czasem, z tą drabiną na truskawki nie latałeś :hyhy: Są pasjonaci każdej marki, a ty tylko pokazujesz swoje szczeniackie zachowanie. Temat nie dla ciebie, to się nie udzielaj. Załóż swój, a miłośników Hondy też znajdziesz, chyba że to taki trypel, że masz jedną na cały powiat :rotfl:
buniumen
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 22 września 2013, 17:29

Re: vag Jasło

Post autor: buniumen »

Jako że jest coraz większe zainteresowanie naszymi spotami zapraszam na kolejny:)
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=I0Zm4WPk ... e=youtu.be
Mamy nadzieje że i tym razem nas zaskoczycie pozytywnie:) :super:
NEFFAR
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 28 listopada 2011, 18:09

Re: vag Jasło

Post autor: NEFFAR »

Kurde byłem w robocie,tak to pewnie bym podjechał
buniumen
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 22 września 2013, 17:29

Re: vag Jasło

Post autor: buniumen »

Będą następne:) zależy to też od liczby chętnych juz dzisiaj wideorelacja z wczorajszego mini spotu na naszym facebooku :hyhy: :)
Awatar użytkownika
shuffler
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 9 września 2013, 10:42

Re: vag Jasło

Post autor: shuffler »

Też chętnie bym wpadł i pochwalił się moją Ibi - 280k km (benzyniak) i autko nadal śmiga aż miło :cool:
buniumen
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 22 września 2013, 17:29

Re: vag Jasło

Post autor: buniumen »

Jeżeli jesteście chętni na następnego spota to zapraszam na facebooka bedzie wiecej info ale wszystko zależy od Was:) :padam:
ODPOWIEDZ