Auto-Marlon

Wszystko dla miłośników jedno- i wielo-śladów
cium26
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 16 lutego 2011, 22:19

Auto-Marlon

Post autor: cium26 »

Co sądzicie o tym serwisie?
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Auto-Marlon

Post autor: kamil3 »

polecam profesjonalny serwis fachowa obsługa samochody naprawiają profesjonalnie polecam pozdrawiam!
Andrzej L
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 23 grudnia 2015, 21:35

Re: Auto-Marlon

Post autor: Andrzej L »

Najlepszy Serwis w Jasle fachowa obsługa oraz naprawa polecam !
hao
Guru
Guru
Posty: 183
Rejestracja: 17 maja 2006, 15:57
Lokalizacja: Jasło

Re: Auto-Marlon

Post autor: hao »

Również mam bardzo dobre zdanie.
szlapt
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 29 listopada 2006, 21:56
Lokalizacja: rzeszow

Re: Auto-Marlon

Post autor: szlapt »

A dla mnie kompletna amatorka. Umówiłem się na regulację zawórw w samochodzie. Pan przez telefon dokładnie wypytał co za samochód i podał jaki będzie koszt, że nie ma problemu z regulacją zaworów w tym samochodzie i są w stanie to zrobić. Po przyjeździe na miejsce koleś podszedł do samochodu, spisał sobie VIN, po czym stwierdził że tego nie zrobią i odesłał mnie do Ginalskiego do Krosna. Myślałem że mu chyba przypier... dole tam na miejscu.
Awatar użytkownika
Zynek6
VIP
VIP
Posty: 530
Rejestracja: 19 kwietnia 2013, 21:33

Re: Auto-Marlon

Post autor: Zynek6 »

szlapt pisze: 16 marca 2021, 07:48 A dla mnie kompletna amatorka. Umówiłem się na regulację zawórw w samochodzie. Pan przez telefon dokładnie wypytał co za samochód i podał jaki będzie koszt, że nie ma problemu z regulacją zaworów w tym samochodzie i są w stanie to zrobić. Po przyjeździe na miejsce koleś podszedł do samochodu, spisał sobie VIN, po czym stwierdził że tego nie zrobią i odesłał mnie do Ginalskiego do Krosna. Myślałem że mu chyba przypier... dole tam na miejscu.
cza było trzepnąć gościa z dynki :mur:
Bolek1990
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 5 sierpnia 2021, 07:13

Re: Auto-Marlon

Post autor: Bolek1990 »

kamil3 pisze: 28 grudnia 2018, 15:34 polecam profesjonalny serwis fachowa obsługa samochody naprawiają profesjonalnie polecam pozdrawiam!
To chyba Jaruś z chłopaków do wzięcia ten komentarz pisał. Profesjonalny tego super profesjonalny tego
ODPOWIEDZ