Gdzie największy wybór smartfonów??

Wszystko co związane z nowymi technologiami, jak również z wszelkiego rodzaju sprzętem elektronicznym
lusio
Weteran
Weteran
Posty: 76
Rejestracja: 14 stycznia 2013, 00:30

Re: Gdzie największy wybór smartfonów??

Post autor: lusio »

A, czyli mają dual sim, tak? Długo trzymająca bateria też mnie przekonuje do BlackBerry, bo w tym momencie mój telefon jest podpięty pod ładowanie trzy razy dziennie. Muszę jeszcze ten miesiąc z nim współpracować, ale później chętnie wymienię na lepszy model ;)
cytrionka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 6 lutego 2018, 14:13

Re: Gdzie największy wybór smartfonów??

Post autor: cytrionka »

tak, ten model o którym piszesz ma dual sim, to chyba jedne z nielicznych aktualnie telefonów z dobrą baterią, szkoda, ze producenci o tym zapominają i czasami to tak jak piszesz nawet po 3 razy dziennie trzeba je ładować, ja mam ciągle włączony net, dużo wysyłam maili i muszę wszedzi ez ładowarka chodzić
muaha
Obyty
Obyty
Posty: 51
Rejestracja: 10 stycznia 2017, 16:17

Re: Gdzie największy wybór smartfonów??

Post autor: muaha »

Jaki jest system w tych telefonach? Czy one mają androida czy coś innego?
cytrionka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 6 lutego 2018, 14:13

Re: Gdzie największy wybór smartfonów??

Post autor: cytrionka »

muaha pisze: 31 października 2019, 08:37 Jaki jest system w tych telefonach? Czy one mają androida czy coś innego?
mają androida :) więc obsługa bezproblemowa i używa się rówie dobrze jak innych telefonów z androidem, też jestem do tego interfejsu przyzwyczajona
muaha
Obyty
Obyty
Posty: 51
Rejestracja: 10 stycznia 2017, 16:17

Re: Gdzie największy wybór smartfonów??

Post autor: muaha »

I nic się nie wiesza przy pracy? Bo ja i dzwonie i pisze i odbieram maile i uczestniczę w telekonferencjach, więc nie każdy telefon to udźwignie.
Gimona
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 20 listopada 2019, 16:02

Re: Gdzie największy wybór smartfonów??

Post autor: Gimona »

A jak w tym BlackBerry z wytrzymałością baterii? Piszecie, że trzeyma długo a ja czytałam, że nawet 3 dni i chciałabym się upenić jak to u Was jest:)
Awatar użytkownika
Vladik5
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 13 czerwca 2020, 04:07

Re: Gdzie największy wybór smartfonów??

Post autor: Vladik5 »

Smartfony i komunikatory to telefony komórkowe z funkcjami komputera osobistego. Wyposażone w pełnoprawne systemy operacyjne i potężny sprzęt umożliwiają instalację tysięcy różnych aplikacji do każdego zadania.
ODPOWIEDZ