Gdzie największy wybór smartfonów??

Wszystko co związane z nowymi technologiami, jak również z wszelkiego rodzaju sprzętem elektronicznym
Mars1024
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 20 czerwca 2013, 19:43

Re: Gdzie największy wybór smartfonów??

Post autor: Mars1024 »

Ja kupiłem w BOGUMILE 2 SZT SPRAWDZONE PRZETESTOWANE Przez >>>Pana. PIOTRA >>>W KARTONIKACH nie śmigane z GWARANCJIĄ >>>>TANIEJ JAK W SALONIE I JESTEM ZADOWOLONY , A CO DO CENY ZAWSZE MOŻNA SIĘ DOGADAĆ >>>>>>>TAKIE CZASY :cwaniak:
Awatar użytkownika
wiliams
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 1 czerwca 2016, 20:50

Re: Gdzie największy wybór smartfonów??

Post autor: wiliams »

W internecie zawsze taniej, w dodatku porównując ceny przez ceneo to można zaoszczedzic trochę grosza :)
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Gdzie największy wybór smartfonów??

Post autor: kamil3 »

Ziomuś z telefonów biznesowych to masz dobry telefon typu Nokia e52 dobrze bateria trzyma a ze smartfonów do firmy to tylko IPHONE od 4s do 8 wątpię ze w jaśle gdzieś kupisz dobry telefon smartfon czy coś chyba ze w galeri w jasle tam maja dobre dobrzę też w miare naprawiają polecam :) teraz wyszedł nowy iPhone 8 już w sprzedaży w ORANGE POZDRAWIAM. :)
Włos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 358
Rejestracja: 12 czerwca 2015, 09:00

Re: Gdzie największy wybór smartfonów??

Post autor: Włos »

Mi w Bogumile wcisną jakiś złom a później nie chciał oddać kasy :mad:
Ania_870
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 10 stycznia 2018, 15:46

Re: Gdzie największy wybór smartfonów??

Post autor: Ania_870 »

ja zawsze robię tak, ze sobie porównuje ofertę rożnych sklepów i wybieram. Zawsze jest tak, że w jednym sklepie dany model jest sporo tańszy niż inny, bo akurat jakaś promocja go objęła. A w indywidualnym abonamencie, to raczej się nie opłaca smartfona brać.
Awatar użytkownika
smerfetka03
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 26 listopada 2018, 11:47
Lokalizacja: Warzyce

Re: Gdzie największy wybór smartfonów??

Post autor: smerfetka03 »

Na allegro, albo na porównywarkach cenowych jak ceneo znajdziesz najwięcej smartphonów
eleniii
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 29 czerwca 2019, 21:02

Re: Gdzie największy wybór smartfonów??

Post autor: eleniii »

W bestcena jest duży wybór smartfonów, najlepsze marki ale znacznie taniej , wysyłka szybka, ja u nich zamawiałam
Awatar użytkownika
pablo3111
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 29 czerwca 2019, 09:29

Re: Gdzie największy wybór smartfonów??

Post autor: pablo3111 »

Kiedyś bałem się kupować smartfony na allegro i kupowałem w dużych sieciówkach przepłacając. Dzisiaj tylko allegro :D
Fiorella
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 16 lipca 2019, 20:01

Re: Gdzie największy wybór smartfonów??

Post autor: Fiorella »

Ja kupuje na Ali. :)
lusio
Weteran
Weteran
Posty: 76
Rejestracja: 14 stycznia 2013, 00:30

Re: Gdzie największy wybór smartfonów??

Post autor: lusio »

Słuchajcie, a używa ktoś z Was tych nowych modeli telefonów od BlackBerry? Zastanawiam się nad zakupem, bo piszę (ze względu na pracę) sporo maili, więc klasyczna klawiatura znacznie ułatwiłaby mi tę sprawę.
Awatar użytkownika
esmera11
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 20 sierpnia 2019, 15:30

Re: Gdzie największy wybór smartfonów??

Post autor: esmera11 »

Niezmiennie Ali. Można ściągnąć nawet za połowę ceny niż w sieciówkach u nas. Zamawiając z Allegro po niskiej cenie, też się spodziewać, że są pośrednikami ;)
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: Gdzie największy wybór smartfonów??

Post autor: asterka »

esmera11 pisze: 20 sierpnia 2019, 15:47 Niezmiennie Ali. Można ściągnąć nawet za połowę ceny niż w sieciówkach u nas. Zamawiając z Allegro po niskiej cenie, też się spodziewać, że są pośrednikami ;)
przestań z tym ali,nie dość że chinole to jeszcze podrabiane. i 2 miesiące czekania .
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: Gdzie największy wybór smartfonów??

Post autor: asterka »

kupuje się w takich sklepach jak X-kom itp. drożej jak u innych ale masz 100% pewny towar !! jak kupujesz telefon za 2000 tyś. to warto oszczędzać +/- 200 złotych i kupić coś niepewnego.
muaha
Obyty
Obyty
Posty: 51
Rejestracja: 10 stycznia 2017, 16:17

Re: Gdzie największy wybór smartfonów??

Post autor: muaha »

lusio pisze: 18 sierpnia 2019, 13:18 Słuchajcie, a używa ktoś z Was tych nowych modeli telefonów od BlackBerry? Zastanawiam się nad zakupem, bo piszę (ze względu na pracę) sporo maili, więc klasyczna klawiatura znacznie ułatwiłaby mi tę sprawę.
Skąd ja to znam, ile ja literówek robię na tych dotykowych ekranach. Ale w sumie nie wiedziałam, że BB jeszcze istnieją. Jaki one mają system?
KarolinaM
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 31 sierpnia 2019, 21:34

Re: Gdzie największy wybór smartfonów??

Post autor: KarolinaM »

Ja mam tego BB nowego, dostałam jako firmowy, ale mam też swoją kartę bo dużo lepiej mi się z niego korzystało niż z mojego starego. Bateria spokojnie trzyma 2 dni, do tego jest bardzo szybki i się nie wiesza a ma normalnie adnroida :)
ODPOWIEDZ