Gdzie kupiC dobry sprzęt AGD??

Wszystko co związane z nowymi technologiami, jak również z wszelkiego rodzaju sprzętem elektronicznym
karoluch25
Guru
Guru
Posty: 109
Rejestracja: 15 czerwca 2012, 16:21

Re: Gdzie kupiC dobry sprzęt AGD??

Post autor: karoluch25 »

Kupić tam gdzie taniej i według mnie nie patrzeć na markę bo wszystko jest tej samej jakości i robione tak aby zepsuć się zaraz po gwarancji( obserwacje na podstawie własnego doświadczenia, wszystko co mogło psuło się w praktycznie tym samym okresie od zakupu).
kamel222
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 22 czerwca 2015, 23:07

Re: Gdzie kupiC dobry sprzęt AGD??

Post autor: kamel222 »

miałeś pecha ;p kupując od producentów to tak jest że dzień po gwarancji pada część której wymieniać szkoda pieniędzy...ja kupowałem na avans.pl i uwierz można dokupić tam gwarancje, jest ok kupowałem lodówkę i zmywarkę jak wyposażałem chatke rodzinną :)
nutkaz
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 17 czerwca 2015, 22:19

Re: Gdzie kupiC dobry sprzęt AGD??

Post autor: nutkaz »

Zawsze gdy chcę kupić jakiś dobry sprzęt agd to razem z mężem chodzimy po sklepach porównując pomiędzy dana marka ta rzecz i często też zamawiamy z internetu ponieważ jest nierzadko dużo taniej, gwarancja wbrew pozorom chętniej jest przyjmowana i rozpatrywana niż w zwykłym sklepie....
adamos70
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 27 stycznia 2014, 22:29
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie kupiC dobry sprzęt AGD??

Post autor: adamos70 »

jak ktoś chce obejrzeć dobry sprzęt to niech szuka sprzętu electroluxa. Jest sprzedawany w dużych sieciach z elektroniką i AGD typu Media Markt, Saturn, Media Expert, NeoNet etc.
adamos70
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 27 stycznia 2014, 22:29
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie kupiC dobry sprzęt AGD??

Post autor: adamos70 »

W sumie to w obecnych czasach nie ważne gdzie (bo wszędzie podobne ceny) ale co... Nadal są dobre marki sprzętu AGD które można kupić na lata bez obawy o usterki i dodatkowe naprawy.
adamos70
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 27 stycznia 2014, 22:29
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie kupiC dobry sprzęt AGD??

Post autor: adamos70 »

carmena7 pisze:
adamos70 pisze:W sumie to w obecnych czasach nie ważne gdzie (bo wszędzie podobne ceny) ale co... Nadal są dobre marki sprzętu AGD które można kupić na lata bez obawy o usterki i dodatkowe naprawy.
Tak naprawdę nie ma znaczenia też marka, ponieważ żywotność obecnych sprzętów, to jakieś 5-7 lat.
no czy ja wiem, bardziej technologia tak szybko się zmienia że ludzie sami z siebie będą wymieniać. W domu moich rodziców już 7 lat mają zestaw płyta + piekarnik electrolux i wszystko jest ok, więc nie sądzę że sprzęt jest tak projektowany. Nie ma też żadnych śladów zużycia. Każdy ma tak, jak dba. :)
maleki00
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 3 lipca 2015, 13:23

Re: Gdzie kupiC dobry sprzęt AGD??

Post autor: maleki00 »

Najlpesze sklepy to rtv euro agd i avans. Oprócz tego można szukać tańszego sprzętu w internecie.
Awatar użytkownika
PanTadeusz
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 26 maja 2015, 11:58

Re: Gdzie kupiC dobry sprzęt AGD??

Post autor: PanTadeusz »

Ceneo.pl :D polecam :D
adamos70
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 27 stycznia 2014, 22:29
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie kupiC dobry sprzęt AGD??

Post autor: adamos70 »

PanTadeusz pisze:Ceneo.pl :D polecam :D
z reguły się sprawdza, aczkolwiek spotkałem się z tym że ceny w necie i w sklepach stacjonarnych wyrównały się mocno. Zawsze warto pomacać trochę w sklepie.
Awatar użytkownika
PiOtreCk
Ekspert
Ekspert
Posty: 83
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 18:02
Lokalizacja: z podświadomości

Re: Gdzie kupiC dobry sprzęt AGD??

Post autor: PiOtreCk »

maleki00 pisze:Najlpesze sklepy to rtv euro agd i avans. Oprócz tego można szukać tańszego sprzętu w internecie.
Avans już nie istnieje.
ODPOWIEDZ