Gdzie kupiC dobry sprzęt AGD??

Wszystko co związane z nowymi technologiami, jak również z wszelkiego rodzaju sprzętem elektronicznym
medvedik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 grudnia 2010, 08:13

Re: Gdzie kupiC dobry sprzęt AGD??

Post autor: medvedik »

Zgadzam się z yarpen, że przez internet można taniej. Z drugiej strony są też osoby, które się nie znają i wolą w tradycyjny sposób kupić w sklepie. Yarpen nie każdy sklep posiada taki sprzęt co Ty szukałeś dlatego też normalną rzeczą jest, że szuka gdzieś i dodaje swoją marżę. Ty chyba też byś tak postąpił. A co do sklepów w jaśle odradzam sklep Victoria ze względu na gburowatego kierownika K..bę, który się uważa za nie wiem kogo. Polecam sklep Media Expert przed Galerią. Kupiłem już sporo sprzętu i odpukać wszystko gra. Z ceną zawsze można niewiele negocjować. Co do sklepu w Media Expert w Galerii mają wyższe ceny myślę, że ze względu że to w Galerii.
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: Gdzie kupiC dobry sprzęt AGD??

Post autor: julia1978 »

grzesiek15 pisze:no raczej! przede wszystkim największy wybór a poza tym to wytrzymałe rzeczy tam mają
grzesiek15 pisze:no raczej! przede wszystkim największy wybór a poza tym to wytrzymałe rzeczy tam mają
Wytrzymałość sprzętu to chyba raczej zasługa producenta, a nie sklepu, nie sądzisz? Wątpię, żeby sprzedawcy czy właściciele sklepów mieli jakikolwiek wpływ na jakość sprzedawanego sprzętu. A ceny faktycznie są różne, zależnie od promocji. Dlatego warto troche pospacerować po sklepach przed zakupem. Czasem w promocjach można kupić sprzęt w cenach takich jak internetowe. Szukałam PSP na prezent i w Media Expert mają po 380zł!
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: Gdzie kupiC dobry sprzęt AGD??

Post autor: obiektywnyObserwator »

Tylko i wyłącznie przez internet. Jasielskie sklepy służą mi do oglądania sprzętu i jego testowania. Przykładowo jestem teraz na etapie kupowania odkurzacza. Chodzę po jasielskich sklepach, porównuje gabaryty i parametry. W końcu znajduje taki jak chcę. Zapisuje jego model i cenę po czym wracam do domu. Wklepuje jego nazwę w porównywarkę cen i już mam najtańszy. Taki co w sklepie kosztował (o ile dobrze pamiętam) 450zł w necie znalazłem za 319zł.
Jedyne co trzeba zrobić to zalogować się w takim sklepie i już kupujesz. Mam jednego maila zrobionego tylko i wyłącznie do takich zakupów, żeby nie zaśmiecać normalnej skrzynki i jestem zadowolony.
Tak samo kupiłem mini wieże. W sklepie przetestowałem, chcieli za niecały tysiąc
a w necie kupiłem za 600zł.
Wiadomo trochę trzeba się znać na kompie, dla starych może być gorzej ale wnuczek może babci pomóc lub syn rodzicom i już są oszczędności, które można na coś innego wydać a nie sponsorować marżę sklepu ;)
poppy
Mistrz
Mistrz
Posty: 90
Rejestracja: 15 października 2010, 11:26

Re: Gdzie kupiC dobry sprzęt AGD??

Post autor: poppy »

Internet i porównywarka cen. Za pralkę, która w sklepie w Jaśle kosztuje 1399 zł, zapłaciłam w sklepie internetowym 1030 zł z dostawą do domu :)
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: Gdzie kupiC dobry sprzęt AGD??

Post autor: mija »

Zdecydowanie internet kupujemy wszystko od sprzętu po ciuchy :)
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Gdzie kupiC dobry sprzęt AGD??

Post autor: Jagoda Fioletowa »

mija pisze:Zdecydowanie internet kupujemy wszystko od sprzętu po ciuchy :)

Zdecydowanie, ponieważ w cenę zakupu wliczona jest też cena za czynsz lokalu (który np. w Galerii Jasło czynsz jest kolosalny!!!)
insanity
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 11 października 2013, 06:22

Re: Gdzie kupiC dobry sprzęt AGD??

Post autor: insanity »

Można wybrać sobie 2-3 modele konkretnego sprzętu w necie, a później zapytać w tradycyjnym sklepie za ile oni mogą ściągnąć.
danielo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 1 kwietnia 2011, 14:15

Re: Gdzie kupiC dobry sprzęt AGD??

Post autor: danielo »

proste, wszystko jest na internecie , nie trzeba nawet z domu wychodzić jeśli wiesz jak sprawnie wykorzystać przeglądarkę, tradycyjne sklepy to tylko kwestia czasu...
Jaślanka11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 stycznia 2010, 22:14

Re: Gdzie kupiC dobry sprzęt AGD??

Post autor: Jaślanka11 »

A ja polecam sklep internetowy ole ole. Kupiłam tam już pralkę, suszarkę, lodówkę i kilka sztuk drobnego AGD. Dostawa w cenie sprzętu, z wniesieniem nie było problemu, a i cenowo dużo korzystniej niż w sklepie stacjonarnym. Warto zaglądnąć.
Jaślanka11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 stycznia 2010, 22:14

Re: Gdzie kupiC dobry sprzęt AGD??

Post autor: Jaślanka11 »

[quote="Aciatur"]Takie produkty jak lodówka,czy pralka powinny być kupowane face to face ;) Jestem przekonany do Media Markt i tam kupiłem zmywarkę-obejrzałem na miejscu i wszystko git-w ogóle to MM jest jednym z lepszych sklepów jeśli chodzi o AGD.
A to niby czemu :rotfl: ?????/. Prosta piłka= w sklepie internetowym wybieram model, idę do sklepu- oglądam, dotykam, sprawdzam i kupuje w necie, za dużo, dużo taniej. Cały sprzed AGD i RTV od lat kupuję w sklepach internetowych, czy to za gotówkę, czy w systemie ratalnym i zawsze w kieszeni zostaje mi pare stówek :D, Jeszcze nie miałam jakichkolwiek problemów z transportem czy reklamacją . Często po porównaniu cen kupuję w sklepie "Ole ole". Zwłaszcza jak np. trafi się na promocję z dostawą gratis- nie widzę lepiej :D .
Co do Media Markt, to radzę porównać ceny, a wtedy ich szablonowe hasło " MM nie dla idiotów" nabiera innego wymiaru. I nie wysilam się tu bynajmniej na złośliwości. Zarówno asortyment, jak i ceny niestety odbiegają od możliwości oferowanych przez innych, bardziej elastycznych sprzedawców.
Awatar użytkownika
Zynek6
VIP
VIP
Posty: 530
Rejestracja: 19 kwietnia 2013, 21:33

Re: Gdzie kupiC dobry sprzęt AGD??

Post autor: Zynek6 »

Co ty masz z tym szybkim przelewem, co post to szybki przelew reklamuj to gdzie indziej a nie tu bo to naprawdę staje się już nudne :cisza:
Konkluzja25
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 26 kwietnia 2015, 20:18

Re: Gdzie kupiC dobry sprzęt AGD??

Post autor: Konkluzja25 »

Jeśli kupujecie przez internet to polecam electro.pl . Dobry wybór, poza tym nowości na rynku, do kuchni czy dla dziecka. Lubie tam zaglądać bo przez allegro dużo osób prywatnych wystawia i opis jest cudowny, wręcz idealny sprzęt co działa, gada i może jeszcze lata. A jak dostaniemy to wychodzi że drobne ma usterki, zwrot na koszt klienta itd... Zresztą co się będę rozpisywać, każdy wie jak się zdarza. Już wole konkretny zakup od firmy i gwarancje a poza tym firma dba o renomę więc dba o klienta :)
cqma
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 18 listopada 2014, 09:00

Re: Gdzie kupiC dobry sprzęt AGD??

Post autor: cqma »

A ja korzystam ze strony electro.pl ceny niższe niż w sklepach że względu na to że towar sprowadzany jest prosto z fabryki i nie muszą utrzymywać pracowników l. Zakupiłem tam już pralkę zmywarkę, a teraz kupuję lodówkę. Dwa dni i towar w domu. Bezpłatna dostawa.
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: Gdzie kupiC dobry sprzęt AGD??

Post autor: krolik »

Tylko nie kupuj AGD firmy Amika. Ja mam i nie polecam.
Kotletowy
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 12 maja 2015, 11:08

Re: Gdzie kupiC dobry sprzęt AGD??

Post autor: Kotletowy »

Uważajcie na AGito.pl - od jakeigoś czasu nie realizują zamówień :/
ODPOWIEDZ