Jaki wideorejestrator?

Wszystko co związane z nowymi technologiami, jak również z wszelkiego rodzaju sprzętem elektronicznym
calina
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 9 kwietnia 2018, 14:36

Re: Jaki wideorejestrator?

Post autor: calina »

munka pisze:
maliczka pisze:w Teletorium są fajne modele :)
Też mam stamtąd rejestrator, mam konkretniej Xblitza i jestem zadowolona
I do tego to bardzo przydatny gadżet, nieraz się przydaje w samochodzie.
bognaa
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 2 stycznia 2018, 18:58

Re: Jaki wideorejestrator?

Post autor: bognaa »

Dla mnie ten Xblitz Dual Core jest niezastapiony- to jednocześnie dwie kamery w jednym urządzenia, druga pełni funkcję kamery cofania. Jakośc nagrywania super. Mam , uzywam i zadowolona jestem , czuję się dzięki niej po prostu bezpieczniej
Nara
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 6 stycznia 2009, 16:57

Re: Jaki wideorejestrator?

Post autor: Nara »

Najlepsza kamerka to viofo a119 v2 lub a119s v2 (lepsza jakość nocą). Rozpoznaj temat - cena od 270 w promocji do 400-450. Trzeba poszukać. Mam wersję z GPS, czujnikiem zbytniego zbliżenia do pojazdu poprzedzającego (nie radzi sobie - za duże opóźnienie), trybem parkingowym i czujnikiem zmiany pasa ruchu(tu też opóźnienia i przekłamania). Obsługuje karty max 64 (lub nawet 128GB). Bez wbudowanego akumulatora, wymaga stałego zasilania. Jakość nagrań bardzo dobra, blachy można odczytywać bez większych problemów. Przy zakupie warto zastanowić się nad filtrem polaryzacyjnym.
PS. proponuję zerknąć na portal dashcamtalk.com, a także pooglądać na youtube filmiki z różnych kamer przed zakupem
JanuszC
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 5 listopada 2018, 20:54

Re: Jaki wideorejestrator?

Post autor: JanuszC »

U mnie siedzi od paru miesięcy Mikavi PQ1 z GPS. Dobra rozdzielczość Super Full HD, szeroki kąt nagrywania 170 stopni, dobry procesor i matryca. Nagrania są bardzo dobrej jakości, sporo widać przed maską.
JanuszC
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 5 listopada 2018, 20:54

Re: Jaki wideorejestrator?

Post autor: JanuszC »

Taniej:D, tylko nigdy nie wiadomo co Ci przyjdzie to raz, a dwa jak będziesz miała pecha i dorzucą podatek na tej sortowni pod Lublinem to nie wiem czy wyjdzie taniej.
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Jaki wideorejestrator?

Post autor: T135 »

ja posiadałem dwa rejestratory z firmy MIO i jestem bardzo zadowolony.
cytrionka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 6 lutego 2018, 14:13

Re: Jaki wideorejestrator?

Post autor: cytrionka »

Dokładnie, można się nieźle przejechać, ja jednak tego typu sprzęt wolę kupować w Polsce niż potem się martwić że się nie dogadam z majfrendem i bedzie lipa, a jednak na rejestrator parę stówek trzeba wydać. Warto sobie też na yt sprawdzić filmiki z danego rejestratora, jak to wygląda, mie właśnie coś takiego przekonało do zakupu mikvi pq2
ODPOWIEDZ