Jaka wiertarka udarowa do prac domowych?

Wszystko co związane z nowymi technologiami, jak również z wszelkiego rodzaju sprzętem elektronicznym
makymillian
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 12 października 2013, 17:32

Re: Jaka wiertarka udarowa do prac domowych?

Post autor: makymillian »

tatar pisze:Szukam jakieś dobrej wiertarki która będzie użytkowana do drewna, metalu, betonu. Szukam czegoś sprawdzonego aby mi trochę posłużyła - wszelkie hipermarketowe wynalazki odpadają. Na co zwracać uwagę przy jej zakupie?
Lepiej od razu daj spokój sobie z wiertarkami, oglądaj młotowiertarki. Ja mam taką w domu i pracuje mi się super na niej (szczególnie praca w betonie jest komfortowa z udarem).
makymillian
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 12 października 2013, 17:32

Re: Jaka wiertarka udarowa do prac domowych?

Post autor: makymillian »

tatar pisze:Szukam jakieś dobrej wiertarki która będzie użytkowana do drewna, metalu, betonu. Szukam czegoś sprawdzonego aby mi trochę posłużyła - wszelkie hipermarketowe wynalazki odpadają. Na co zwracać uwagę przy jej zakupie?
Lepiej od razu daj spokój sobie z wiertarkami, oglądaj młotowiertarki. Ja mam taką w domu i pracuje mi się super na niej (szczególnie praca w betonie jest komfortowa z udarem).

http://www.narzedziak.pl/tryton-mlotowi ... 10533.html
mechanik
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 8 maja 2015, 08:20

Re: Jaka wiertarka udarowa do prac domowych?

Post autor: mechanik »

jeżeli ma być tanio to einhla i nie ma nic lepszego a jak drogo to dowolni wybór ogromny.
Joziiin
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 7 maja 2015, 12:44

Re: Jaka wiertarka udarowa do prac domowych?

Post autor: Joziiin »

mechanik pisze:jeżeli ma być tanio to einhla i nie ma nic lepszego a jak drogo to dowolni wybór ogromny.
Chyba sobie żartujesz. Einhel nie przeżył u mnie przeprowadzki. Kupilem potem DeWalta, made in Germany, i śmiga już ok 10 lat i nigdy mnie nie zawiódł.....
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Jaka wiertarka udarowa do prac domowych?

Post autor: luc »

Co jest tanie to jest drogie.A firmę DeWalt nawet ja nie będąc budowlańcem kojarzę, podobnie jak Hilti (to 2 chyba duuuużo droższe i raczej nie na kieszeń pytającego). Dobra firma i tyle. Ale do szerokich zastosowań to trzeba dobrze dobrać narzędzie.
dracula666
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 23 stycznia 2012, 20:31

Re: Jaka wiertarka udarowa do prac domowych?

Post autor: dracula666 »

Ja mam parę elektronarzędzi z firmy Einhel i nigdy nie miałem z nimi problemów a mają już z 5 lat. Ja wybieram z czerwonej serii często są troszkę droższe ale słyszałem że są wytrzymalsze a z niebieskiej lekko gorsze
Joziiin
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 7 maja 2015, 12:44

Re: Jaka wiertarka udarowa do prac domowych?

Post autor: Joziiin »

dracula666 pisze:Ja mam parę elektronarzędzi z firmy Einhel i nigdy nie miałem z nimi problemów a mają już z 5 lat. Ja wybieram z czerwonej serii często są troszkę droższe ale słyszałem że są wytrzymalsze a z niebieskiej lekko gorsze
Powiadasz, że czerwony plastik jest wytrzymalszy :hyhy:
dracula666
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 23 stycznia 2012, 20:31

Re: Jaka wiertarka udarowa do prac domowych?

Post autor: dracula666 »

Może nie chodzi że czerwony plastik jest mocniejszy ale wiele firm które produkują klucze, elektronarzędzia itp. produkuje pod jedną nazwą lecz całkiem w innych fabrykach i maja różne standardy i właśnie różnią one się kolorami
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: Jaka wiertarka udarowa do prac domowych?

Post autor: asterka »

celma wystarczy, unikaj black-deckera jak ognia lepszy juz topex
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Jaka wiertarka udarowa do prac domowych?

Post autor: kamil3 »

MAKITA DE WALT oraz inne profesjonalne sprzęta są od tego polecam pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Jakubka
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 25 kwietnia 2019, 18:10
Lokalizacja: Gajków

Re: Jaka wiertarka udarowa do prac domowych?

Post autor: Jakubka »

Czy znacie sklepy, gdzie mogłabym kupić taką wiertarkę?
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Re: Jaka wiertarka udarowa do prac domowych?

Post autor: clashtorny »

Polecam Centralę Techniczną na ulicy Żeromskiego zaraz za sklepem z blachami. Często dostaję tam rabaty nawet nic nie wspominając o nich. Sprzęt z każdej półki cenowej. A jeśli chodzi o firmę to Hitachi lub metabo i oczywiście Makita ale to już duży koszt ;)
kielka7
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 26 listopada 2019, 20:16

Re: Jaka wiertarka udarowa do prac domowych?

Post autor: kielka7 »

jeśli potrzebujesz dobrej wiertarki do użytku domowego, to sprawdź sobie urządzenia ryobi, one są bardzo dobrej jakości i mocy, a przy tym sa w dobrej cenie. Ja mam wiertarkę u siebie w domu i jest nie do zdarcia, wierci dobrze i w betonie i w drewnie.
ODPOWIEDZ