Projekt domu jednorodzinnego

Wszystko co związane z nowymi technologiami, jak również z wszelkiego rodzaju sprzętem elektronicznym
jammo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 27 czerwca 2011, 14:54

Re: Projekt domu jednorodzinnego

Post autor: jammo »

projektowanie wnętrza chłopcze a projektowanie domu to dwie różne rzeczy i na żadnych kursach tego sie nie nauczysz.Wnętrze mmżesz sobie zaprojektować zaprojektować zmieniając aranżację wystroju i wyposażenia tego wnętrzaale lecz zgodnie z projektem, nie ingerując w żadne zmiany konstrukcyjne , natomiast zmieniając cokolwiek w projekcie, musisz uzyskać stosowne zgody poparte poprawkami, więc nie pisz głupot.
karol83
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 11 stycznia 2014, 21:27

Re: Projekt domu jednorodzinnego

Post autor: karol83 »

Mg Projekt ma ciekawe i niedrogie projekty. Zajrzyj sobie na ich stronę http://www.mgprojekt.com.pl Warto się pospieszyć z wyborem, bo ceny mają wzrosnąć od 1 lutego.
martiiik
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 4 czerwca 2013, 15:20

Re: Projekt domu jednorodzinnego

Post autor: martiiik »

Jeśli chcesz kupić projekt gotowy to w internecie jest ich całe mnóstwo, tylko że każdy taki projekt musisz dostosować do warunków zabudowy bo bez tego dokumentu nie ma sensu wybierać jakiegokolwiek projektu. Ja radziłabym najpierw zasięgnąć opinii architekta w sprawie warunków gruntowych działki, bo twój projekt może nie nadawać się na Twoją działkę. Potem możesz wybierać, z tym że trzeba pamiętać o tym,że każdy gotowy projekt potem i tak trzeba dać do adaptacji u architekta co kosztuje od 2000zł i dodatkowo każda większa zmiana w projekcie też kosztuje. Więc wybierając gotowy projekt trzeba szukać taki, żeby pasował dokładnie do twoich wymagań. Ja robiłam projekt indywidualny, który najpierw mąż sobie wyrysował jako tako :hyhy: na kartce + przyłącza i całość kosztowała 5500zł. Architekt dostał "rysunek na kartce" w styczniu na początku kwietnia projekt był gotowy. To tyle w tym temacie :super:
Happy
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 11 kwietnia 2013, 12:53

Re: Projekt domu jednorodzinnego

Post autor: Happy »

ja kupowałam projekt gotowy i dawałam do adaptacji projektantce z Przysiek, płaciłam ok 1,8tys, razem z paroma drobnymi zmianami. Nawet jesteśmy zdowoleni, dosyć sporo nam doradziła. Najlepiej przed kupnem poradzić sie projektanta, bo inaczej można kupić coś co nie pasuje do działki ups. Nie pamiętam jej numeru ale ma jakąś stronę internetową ampre.com.pl
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Projekt domu jednorodzinnego

Post autor: Jagoda Fioletowa »

Takie domy kojarzą mi się z jakimiś firmami, zakładami. Ale jak ktoś lubi nowoczesność to taki dom jest dla niego. Kwestia gustu. Ja akurat wybrałam tradycyjny domek.
BUDMAX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 24 listopada 2015, 18:45

Re: Projekt domu jednorodzinnego

Post autor: BUDMAX »

Polecam Projekty Archipelag projekty wraz z kosztorysami. :)
Marzenka3476
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 21 kwietnia 2016, 09:54

Re: Projekt domu jednorodzinnego

Post autor: Marzenka3476 »

Witam, powyżej firmy projekty jeszcze nie widziałam, pewnie sprawdzę. Ostatnio patrzyłam projekty na stronie projektybudowlane.com.pl i powiem szczerze, że conieco mnie zainteresowało na tej stronie.. może skrzystam? :)
Kirin
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 1 września 2016, 14:01

Re: Projekt domu jednorodzinnego

Post autor: Kirin »

Bardzo ciekawe macie projekty
ulan37
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 28 września 2016, 17:31

Re: Projekt domu jednorodzinnego

Post autor: ulan37 »

Mojemu koledze za sam indywidualny projekt domu 180mk2, z pokojami i pomieszczeniami, architekt policzył 15 tyś...
baraneck
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 16 lutego 2015, 13:03

Re: Projekt domu jednorodzinnego

Post autor: baraneck »

Indywidualny, do 3 tysięcy złotych, ale trzeb wydać drugie tyle na adaptację i zmiany, ponieważ są one robione masowo bez logiki (beznadziejne rozmieszczenie pomieszczeń, łazienka przy kuchni, pralnia przy sypialni), za indywidualny to od 15 tysięcy w górę.
jammo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 27 czerwca 2011, 14:54

Re: Projekt domu jednorodzinnego

Post autor: jammo »

W okolicach Jasła za 8 tyś masz gotowy projekt indywidualny, 15 tyś to może jakiś duży bliźniak, wiem, bo jestem w temacie, płatność jest w 2 lub 3 etapach a więc rozkłada się trochę w czasie.
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

Re: Projekt domu jednorodzinnego

Post autor: viktoria11 »

my mamy gotowy projekt z archonu koszt 2450 z wszystkimi dodatkami.........zmiany architekt dokonał minimalne np wielkośc okna itp. dom parterowy 113 m pow. użytk bez poddasza użytkowego, nie mamy w środku żadnych schodów, dach 2 spadowy..... bryła prostokąt bardzo prosty.. mamy 2 dzieci i ten dom będzie super ale długo szukaliśmy odpowiedniego........
ODPOWIEDZ