DERBY CZARNI - Karpaty 29 VIII g.17:00

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: DERBY CZARNI - Karpaty 29 VIII g.17:00

Post autor: kuba1975 »

oby to zamkniecie stadionu do konca rundy byloby falszem
Awatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
Posty: 605
Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
Lokalizacja: Jasło

Re: DERBY CZARNI - Karpaty 29 VIII g.17:00

Post autor: Diego Forlan »

Kuba po Karpatach -nie stadionu a sektora dla kiboli drużyny przyjezdnej. Czyli jeszcze Polonii Przemyśl.
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: DERBY CZARNI - Karpaty 29 VIII g.17:00

Post autor: Tur »

lato pisze:MAŁE PODSUMOWANIE MECZU DERBOWEGO NA FORUM JASŁO 4U


Biało czarne serce-...Tutaj to chodzi pewnie o imprezę masową i o to, ile miejsc organizator zapewnia czyli ten 1000, a raczej 999. Czyżby nie było stać na ochronę nasz Klub?
Wpuściliby więcej osób, to i większa kasa za bilety...

kibic1910...post nr1
Nie osmieszaj sie... napisz, ze was nie stac na przyjecie wszystkich kibicow a nie wciskasz kit...
post nr2
...Niech sie nie zdziwia jak ktoregos dnia zastana puste trybuny... Juz myslalem, ze koncu ktos madry objal stery w Czarnych...
Dokładnie tak... ktos kto przybedzie na mecz w ostatniej chwili moze juz nie wejsc na stadion .. to kpina z kibiców.. daleko tak nie zajedziecie...
post nr3
...Nie da sie po dobroci to sobie kłopotow jeszcze wiecej narobicie....
post nr4
...Chopie a co zwyklego kibica obchodzi co kryje sie pod nazwa
impreza masowa?Kibic chce obejzec mecz i zadaniem zarzadu jest zapewnienie
mu tej mozliwosci. No chyba ze kibicow ma daleko w d....
post nr 5
....Czy was popierdolilo? Jeszcze przedsprzedaz dla mieszkancow Jasla hahaha
Oj bedzie sie jutro dzialo...

mop123...Jak nie zostane wpuszczony to bede dymił z milicja !!...

Procter...Panowie nie róbcie jaj... kazdy kto chce obejrzec ten mecz ma zostac wpuszczony inaczej sami sobie wbijamy gwózdz do trumny...przychodzi potencjalny kibic czy tez sponsor brakło biletów i mowia mu ze pan juz nie wchodzi... i taki człowiek odwraca sie plecami bo jesli mnie nei chca to pchał na sile sie nie bede...MAcie dwa dni do srody lepiej to przemyslcie i zadnych ograniczen nie wprowadzajcie...pojemnosc stadionu jest wieksza wiec tyle trzeba wpuscic a i po stronie huty duzo miejsc stojacych jest..
P.S pamietam jak kiedys zza bramka stała dodatkowa przenosna trybuna...nie można było o tym pomyslec na tak wazny mecz?? i wiecej kibiców by było i wiecej w kasie za bilety...

kuba1975...placza ze brak kasy a tu mozna cos na biletach ugrysc...

kazekjanka post nr1
....jaki duży sponsor ma tu byc jeżeli robią ograniczenia?
jeżeli ktos wykłada kase jako sponsor to chyba chce żeby jak najwiecej ludzi przychodziło bo to jest reklama.
ale jeżeli tak postepuja to sami sobie strzelają w tył głowy !!!!
jeszcze dwa dni żeby zmienić decyzje
ma meczach w innych miastach jezeli zostaje kilkaset osób pod stadionem to ładują się na siłe wiec i może to jest wyjscie .......
post nr2.
w sezonie 2000/2001 przed meczem czarni-jarosław był zrobiony wjazd na stadion siłą bo węgrzyn odwalił numer i nie chciał swoich kibiców
wpuścić . każdy ładował sie którędy tylko mógł
straty prawie żadne a prawie 100 % chłopaków za darmo na stadionie nie chciał po dobroci i za kase więc za darmo i na siłe
a policja niewiedziała co się dzieje jak wszyscy ruszyli i bezradni byli
i niech panowie z zarządu się zastanowią nad tymi ograniczeniami bo to nie policja płaci za bilety tylko kibice jak będą słuchac niebieskich panów to ani kasy ani kibiców i pusty stadion. a jak policja niema wystarczających środków do zabezpieczenia to ich problem i nie kosztem kibiców!!!

Lucyfer 1910...
niech zarząd pomyśli nad tym by każdy mógł przyjść na mecz wkońcu to derby z cyganami. piłka nożna bez policji !!!...
kakub...kakub napisał(a):
pozostaje http://www.youtube.com/watch?v=TPqmRyuDD7g ...

Mąła Miczitanka...Policja się nie zgadza na wejście wszystkich na stadion, to niech się nie zdziwią jak będą się działy cyrki po meczu. Przyjedzie Krosno, które zostanie pod stadionem, nasi tak samo i wtedy będą mieć problem, żeby wszystkich upilnować. Lepiej byłoby wszystkich "zamknąć" na stadionie. Ale skoro się nie myśli, to życzę naszej "kochanej" policji, aby jutro mieli sajgon przez cały dzień....

ACAB---oto mi chodzi caly czas to nie jest zwykly mecz tylko DERBY i wszytscy do okola robia zeby weszli wszyscy ( podalem przyklady krosna, sanoka, czy debicy)a u NAs co pieniedzy niby nie ma? a w debicy sa? wisloka dostaje od jakis burakow V lidze, ale derby beda wszyscy mogli wejsc!!! u Nas jak zwykle cyrki.
ale zaraz ci pojezie jakis fan klubow z zagranicy i bedize Pier.dolił! ze ile to trzeba psa placic, a co ochrona nie bierze wiele mniej a i takim trzeba zaplacic!
teraz slowa " WSZYSCY NA DEBY" powinien byc zmieniony na " stój od 12 pod kasą, może kupisz bilet...

pIETREK 1984....Nikt z policji na stadion nie będzie wchodził i liczył ile osób weszło. Tak więc jeżeli zarząd będzie chciał to jakoś to wszystko jutro zorganizuje. Tak żeby wszyscy byli zadowoleni. Mam nadzieję że tak się stanie bo jest wiele osób nie tylko z Jasła które chcą ten mecz zobaczyć. Nawet nie biorę pod uwagę tego że jutro gdy wziąłem urlop w pracy nie wejdę na mecz!!....

wawek1987...
nie no to s qr.wa jaja jak berety , wiedyialem ze w Polsce jest debilizm ale nie az taki....

adixon...a jak nie to jutro mega rozpierdol ...

Fps... na ostatnich derbach było ponad 1000 osób... a może zarząd nie chce zarobić pieniędzy ze sprzedaży biletów bo na to wszystko wskazuje ^^....


A NA KONIEC POST UŻYTKOWNIKA SPORTOWIEC.

......po dzisiejszym meczu najbardziej szkoda mi Pana Prezesa Bazana:( podczas bójki kibiców wyrazny straach w oczach i pewnie za nie długo dowiemy sie o jego rezygnacji i dymisji... a szkoda bo przeciez tyle dla klubu zroibl a kibice tak sie zachowuja..poleca kary i kto za to bd płacil?? zamkna stadion na pare kolejek i kto za to bd płacił za straty?? mało strat panowie jest w klubie ze jeszcze musimy dodawac kar finansowych???
......
Na dzień dzisiejszy stadion został zamknięty na 2 kolejki u siebie przez PZPN co przyniosło stratę około 14 000 złotych.Dzisiaj nieoficjalnie dowiedziałem sie że Komendant Wojewódzki Policji złożył wniosek o nałożenie na klub Czarni Jasło 15 tysięcy kary i zamkniecie stadionu dla publiczności do końca rundy.(czyli kolejne 4 mecze=28 000)Razem strata na granicy 60 tysięcy złotych.
Reasumując, opowieści i wrażenia jak to fajnie było na meczu do dzisiaj w rozmowach są poruszane ---do posprzątania całego syfu po tym wydarzeniu pozostało kilka osób.
Panie Lato masz 100% racji, tylko teraz uważaj bo Cię będą "prawdziwi kibice" :rotfl: straszyć pobiciem.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: DERBY CZARNI - Karpaty 29 VIII g.17:00

Post autor: lato »

Diego czytaj ze zrozumieniem,napisałem ze stadion ma być na wniosek komendanta zamknięty a nie klatka.
Tur a kogo mam się bać?Powiedz mi?Co jeszcze mogą zrobić Mi albo klubowi Ci prawdziwi kibice? Zeszmacić Mnie na forum bo na żywo każdy się uśmiecha i o zdrowie pyta, pogrozić ze wjadą z bramą jak sie nie wpusci wiecej jak limit przysługuje, przyjść ,,okazyjnie,,na Karpaty w 4 krotnie większej liczbie niż na zwykłe mecze, ukraść pieniądze za bilety zebrane przez kibiców z huty za wejście wykorzystując fakt ze depozyt jest w tej samej budce co kasa, popisać na forum ze trzeba zebrać kaskę w meczu z Łukowem pod stadionem w imię solidarności z klubem w trudnej chwili a potem nagle zamilknąć?Powiedz mi kogo albo którego z nich mam sie bać?takich ludzi to ja sie nie boje i mam ich w dalekim poważaniu.
Awatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
Posty: 605
Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
Lokalizacja: Jasło

Re: DERBY CZARNI - Karpaty 29 VIII g.17:00

Post autor: Diego Forlan »

Wybacz. Nadgorliwość z miłości do Czarnych. To po Karpatach. Teraz przywieźć przynajmniej punkkt z Przeworska -gdzie niestety nie będę
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: DERBY CZARNI - Karpaty 29 VIII g.17:00

Post autor: Tur »

lato pisze:Diego czytaj ze zrozumieniem,napisałem ze stadion ma być na wniosek komendanta zamknięty a nie klatka.
Tur a kogo mam się bać?Powiedz mi?Co jeszcze mogą zrobić Mi albo klubowi Ci prawdziwi kibice? Zeszmacić Mnie na forum bo na żywo każdy się uśmiecha i o zdrowie pyta, pogrozić ze wjadą z bramą jak sie nie wpusci wiecej jak limit przysługuje, przyjść ,,okazyjnie,,na Karpaty w 4 krotnie większej liczbie niż na zwykłe mecze, ukraść pieniądze za bilety zebrane przez kibiców z huty za wejście wykorzystując fakt ze depozyt jest w tej samej budce co kasa, popisać na forum ze trzeba zebrać kaskę w meczu z Łukowem pod stadionem w imię solidarności z klubem w trudnej chwili a potem nagle zamilknąć?Powiedz mi kogo albo którego z nich mam sie bać?takich ludzi to ja sie nie boje i mam ich w dalekim poważaniu.
Lato po tym co tu napisałeś powinniście je.bnąć kwitami i oddać stery w prowadzeniu klubu "prawdziwym kibicom", którzy dzisiaj nie dość , że nie pomagają to jeszcze przeszkadzają.A najgorsze jest to że zdecydowana większość użytkowników na tym forum nabrała wody w usta i nie ma jaj aby im wytknąć działania na szkodę klubu CZARNYCH JASŁO.
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: DERBY CZARNI - Karpaty 29 VIII g.17:00

Post autor: juve_fan »

lato pisze:ukraść pieniądze za bilety zebrane przez kibiców z huty za wejście wykorzystując fakt ze depozyt jest w tej samej budce co kasa
Dziękuję, dobranoc :szok: :szok: :szok:
Winetou
VIP
VIP
Posty: 672
Rejestracja: 3 czerwca 2012, 13:40

Re: DERBY CZARNI - Karpaty 29 VIII g.17:00

Post autor: Winetou »

lato pisze:Diego czytaj ze zrozumieniem,napisałem ze stadion ma być na wniosek komendanta zamknięty a nie klatka.
Tur a kogo mam się bać?Powiedz mi?Co jeszcze mogą zrobić Mi albo klubowi Ci prawdziwi kibice? Zeszmacić Mnie na forum bo na żywo każdy się uśmiecha i o zdrowie pyta, pogrozić ze wjadą z bramą jak sie nie wpusci wiecej jak limit przysługuje, przyjść ,,okazyjnie,,na Karpaty w 4 krotnie większej liczbie niż na zwykłe mecze, ukraść pieniądze za bilety zebrane przez kibiców z huty za wejście wykorzystując fakt ze depozyt jest w tej samej budce co kasa, popisać na forum ze trzeba zebrać kaskę w meczu z Łukowem pod stadionem w imię solidarności z klubem w trudnej chwili a potem nagle zamilknąć?Powiedz mi kogo albo którego z nich mam sie bać?takich ludzi to ja sie nie boje i mam ich w dalekim poważaniu.
Powiem krótko : D :wsciekly: R :mur: A :krzeslem: M :rozpacz: A :szok: T ,że takich mamy kibiców.
Mat
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 10 maja 2012, 08:47

Re: DERBY CZARNI - Karpaty 29 VIII g.17:00

Post autor: Mat »

Powie tylko tyle że za dobrze to nie wygląda, a nawet więcej nigdy nie wyglądało ci niby kibice którzy są na dobre i złe z klubem niestety są tylko na złe bo jeśli narobili syfu nie po raz pierwszy z resztą powinni poczuwać się do winy i w jakiś kolwiek sposób powinni pomóc klubowi.
Tylko co można się po nich spodziewać ?
Może pan Osuch który "ogarniał" to towarzystwo coś zaradzi ?
A do Pana Lato trzeba było dopiero stanąć po drugiej stronie aby trafnie przekonać się co warte jest słowo "kib(ol) i nie mam zamiaru obrażać tu prawdziwych kibiców, a myślę że i wiele innych spraw wygląda zupełnie inaczej niż wszystkim mogło by się wydawać.
III LIGA
Guru
Guru
Posty: 125
Rejestracja: 12 czerwca 2012, 13:42

Re: DERBY CZARNI - Karpaty 29 VIII g.17:00

Post autor: III LIGA »

Ci co wtargneli w przerwie powini zaplacic za wszystkie straty poniesione przez klub i dozywotni zakaz wejscia na mecze Czarnych.Zero litosci dla szkodnikow.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: DERBY CZARNI - Karpaty 29 VIII g.17:00

Post autor: lato »

Mat żebym został dobrze do końca zrozumiany.Kibole starli sie pod klatką i palili barwy co jest zabronione i za co zostaliśmy MIN.ukarani,ale -to nie kibole nawoływali do wejścia z tzw.bramą.To nie kibole przywłaszczyli puszkę z kasa za cześć biletów.To nie kibole grozili i obrażali na forum i nie tylko ludzi zarządzających klubem.Jak zobrazowałem w wcześniejszym poście to normalni oddani podobno sercem kibice nie związani z jasielskim ruchem kibicowski. Chodziło mi ogólnie o jasielskich kibiców,tych spod Huty i tych tzw. ,,normalnych,,.Do Nich wszystkich skierowane były moje słowa.
Awatar użytkownika
OBCY
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 413
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 18:27
Lokalizacja: JASEŁKO

Re: DERBY CZARNI - Karpaty 29 VIII g.17:00

Post autor: OBCY »

A wy dalej o tych derbach !! Derby byly 29.08. a teraz mamy 11.09 !! TEMAT DO ZAMKNIECA !!!!!!!
Seba Kotlina
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 291
Rejestracja: 11 lipca 2006, 16:43
Lokalizacja: Jasło

Re: DERBY CZARNI - Karpaty 29 VIII g.17:00

Post autor: Seba Kotlina »

Dokładnie Panowie kłania się czytanie ze zrozumieniem. Kibole elegancko się zorganizowali i każdy odpowiednio wcześniej zadbał o bilety. Zebrali pieniądze za siebie i za zgody w jednej puszce, którą "prawdziwi kibice" podprowadzili (to jest dramat). Oczywiście pieniądze wróciły spowrotem do klubu (ukłony dla laty). Nie wspomnę kto nawoływał do wjazdu z bramą itp. chorych akcji.

Nikt spod huty nie jest święty i nigdy nie próbujemy się wybielać. Doszło do drobnego incydentu, rozdmuchanego przez media w szczególności portal jaslo4u (bodajże Pani Ilona Czarnecka - znawca tematyki kicowskiej). Każdy kto widział jak się to małe zamieszanie rozpoczęło widział że to karpaty biegły w stronę 1,5 metrowego murka. Oczywiście można mówić że niepotrzebne to było i w ogólę no ale cóż stało się i trzeba z tym żyć. Osobnym tematem jest ochrona i jej skandaliczne zachowanie w tym momencie a raczej brak jakiegokolwiek zachowania.

Co do "prawdziwych kibiców" to szacunek za doping i tych paru osób, które rozruszały towarzystwo ale podczas przerwy to oni prowokowali krośniaków rzucając kamieniami, napojami plując itp. Byłem widziałem i interweniowałem. Tych prawdziwych kibiców też było multum pod urzędem aby walczyć o pieniądze dla klubu (ja widziałem może z 5 osób). Na wyjazdy za piłkarzami też wszyscy "prawdziwi" jeżdżą ale chyba siedzą w innych sektorach bo kibolstwo było wszędzie i nikogo nie widziało. "Prawdziwi" też są cały czas z klubem a to że płaczą że na derby nie ma biletów a na inne mecze chodzi po 700 osób (w IV lidze 300) to wina wyłącznie sezonu urlopowego i od września na każdym meczu powinno być 2000 osób. "Prawdziwi" też pewnie pomagali by przy kasach, wpuszczaniu gości, noszach itp tylko kibolstwo się wepchało i im nie pozwala :)

Szacunek dla tych, którym leży nasz klub na sercu.
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: DERBY CZARNI - Karpaty 29 VIII g.17:00

Post autor: juve_fan »

Tak to już niestety jest, że jeden incydent rozdmuchano i zrobiono aferę, a kilkanaście/kilkadziesiąt chlubnych akcji, które chłopaki robili wcześniej przeszło bez echa. Niejeden gość, który tutaj teraz najeżdża na "kiboli" wcześniej spazmował się, że zrobili świetną atmosferę na meczu (doping na dwie strony itp.).

Nie zmienia to jednak faktu, że tą akcją daliście ciała i trzeba przyjąć na klatę konsekwencje.

Proponowałbym, żeby pomysł "puszki" przed bramą zrealizować na następnym meczu domowym. Nie raz już były takie sytuacje, że pomimo zakazu dla publiczności "kibole" gromadzili się przed stadionem. Przecież z ulicy też można śpiewać i nie widzę w tym problemu. Patrząc jednak na frekwencję "podbramową" na meczu z Orlętami to może być problem.
mop123
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 8 sierpnia 2011, 19:32

Re: DERBY CZARNI - Karpaty 29 VIII g.17:00

Post autor: mop123 »

No dokładnie podejsc z puszka, napewno ludzie cos wrzuca..
ODPOWIEDZ