Mecze KADRY

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Mecze KADRY

Post autor: lato »

Wyjazd z gatunku tych fajniutkich.Moja ekipa samochodowa mimo braku w organizmie% spisała sie na medal.Doping pomimo słabszej postawy piłkarzy jak dla mnie bardzo dobry.Widoczna mocna ekipa połączonych sił mielecko-kieleckich.Od nas 1 osoba pozostaje za brama ze względu na agresje i obłęd w oczach :hyhy: .Szkoda ale pomimo wielu prob nie udaje sie przekonać ochrony ze on nie jest taki zły na jakiego wygląda.Flagi z całej niemal Polski a także Poloni Kanadyjskiej. Stadionik na polskie warunki rewelacja,płyta boiska faktycznie zaorana ale wkurzające było ze po każdym niecelnym zagraniu naszych piłkarzy ci patrzyli w ziemie kiwając głowami.Mały minus takze za stoiska z jedzeniem.2 na cały stadion to zdecydowanie za mało jak na mecz gdzie sporo osób to przyjezdni. Byłem przekonany ze nie uda sie nam wywiesić NP ale nie miałem racji. Fana Czarnych zawisła dopiero w 2 połowie gdyż w 1 zaginął Risto :) .W tym miejscu jeszcze raz ponawiam propozycje wykonania nowej DUUUŻEJ I CZYTELNEJ flagi naszej ekipy na repre.I jeszcze jedna rzecz.Podziękowania dla Kamienia za zorganizowanie biletów :super: ale myślę ze na mecz z Belgia jeśli będzie gdzies w miare blisko musimy pojechać poza obecnymi wczoraj,, Mocniejsza " zdecydowanie ekipą.Pozdrowienia dla wszystkich wczoraj obecnych !
KTO NIE SKACZE TEN Z ARMENI HEJ HEJ!I nie skakał tylko KANIA :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Ostatnio zmieniony 29 marca 2007, 17:35 przez lato, łącznie zmieniany 1 raz.
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: Mecze KADRY

Post autor: N_ »

POLSKA - Armenia 29 marca

bramka na 1:0
http://www.youtube.com/watch?v=iRL8hJq7 ... ed&search=
Gibon_
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 11 września 2006, 22:24
Lokalizacja: urodzony w Krośnie

Re: Mecze KADRY

Post autor: Gibon_ »

bramka => http://www.youtube.com/watch?v=tMki3IjbN0Q

Polska pokonała w meczu eliminacyjnym mistrzostw Europy 2008 rozegranym w Kielcach reprezentację Armenii 1-0 (1-0). Jedynego gola w tym spotkaniu zdobył w 26. minucie Maciej Żurawski, który ostatni raz bramkę w reprezentacji strzelił 7 września 2005 roku. Polscy piłkarze do końca meczu stworzyli sobie jeszcze kilka dogodnych sytuacji podbramkowych, jednak nie potrafili ich wykorzystać.

28 marca 2007, 20:30 - Kielce
Polska 1-0 Armenia
Maciej Żurawski 26

Polska: 1. Artur Boruc - 13. Marcin Wasilewski, 2. Dariusz Dudka, 6. Jacek Bąk, 14. Michał Żewłakow - 17. Jakub Błaszczykowski, 18. Mariusz Lewandowski, 16. Przemysław Kaźmierczak (61, 20. Radosław Sobolewski), 19. Łukasz Garguła, 8. Jacek Krzynówek (83, 7. Ireneusz Jeleń) - 9. Maciej Żurawski.

Armenia: 1. Roman Berezowski - 4. Sargis Howsepjan, 5. Robert Arzumanjan, 3. Karen Dochojan, 2. Egisze Melikjan - 16. Lewon Paczadżjan, 6. Romik Chaczatrjan, 8. Rafajel Nazarjan (46, 15. Edgar Manuczarjan), 10. Armen Szahgeldjan (75, 9. Hamlet Mchitarjan), 13. Artawazd Karamjan (69, 14. Samwel Melkonjan) - 18. Robert Zebeljan.

żółte kartki: Melikjan, Paczadżjan, Dochojan, Chaczatrjan.

sędziował: Alberto Undiano Mallenco (Hiszpania).
widzów: 15.500.


Tabela grupy A:

1. Polska 7 16 12-5
2. Portugalia 6 11 13-4
3. Serbia 6 11 8-4
4. Finlandia 6 11 7-3
5. Belgia 6 7 4-6
6. Kazachstan 6 5 3-8
7. Azerbejdżan 6 4 2-13
8. Armenia 5 1 0-6
Ostatnio zmieniony 30 marca 2007, 19:14 przez Gibon_, łącznie zmieniany 2 razy.
tomcio ; )
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 4 lipca 2006, 22:05
Lokalizacja: Jasło

Re: Mecze KADRY

Post autor: tomcio ; ) »

KAKI
Mistrz
Mistrz
Posty: 90
Rejestracja: 29 sierpnia 2006, 22:00
Lokalizacja: Lublin-Jasło

Re: Mecze KADRY

Post autor: KAKI »

Flagę NIEPOPRAWNYCH zauważyłem w 6 min meczu, ale się zajebiście ucieszyłem :padam:
risto
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 430
Rejestracja: 4 lipca 2006, 23:36
Lokalizacja: Jasło

Re: Mecze KADRY

Post autor: risto »

Hehe wyjazd dlugi i meczacy, pod znakiem spoznienia i gubienia sie :rotfl: Najpierw marsz z Poznania na obwodnice 3 km, przy remontowanej drodze nie jest to wesola sprawa, szczegolnie, ze ludzie patrzyli jak na debili, pozniej 3 h opoznienie w wyjezdzie i docieramy dopiero o 19:30 pod stadion, umilajac sobie droge %. Wejscie na stadion to jedna wielka tragednia, co sie skonczylo jak juz Lato wspomnial, zgubieniem przeze mnie :hyhy: Odnajduje sie dopiero w przerwie, a raczej zostaje odnaleziony 2 sektory dalej niz powinienem ;) Moja wina, ze flaga tak pozno zawisla, ale mam nadzieje, ze wybaczycie :rotfl: Ogolnie doping bardzo dobry, a nawet super w porownaniu z tym co w Wwa. Droga powrotna mija dlugo... Sebastian pada jak dlugi i spi cala droge, a ja z kierowca nie majac pojecia jak mamy jechac kombinujemy :hyhy: Ostatecznie w Poznaniu jestesmy po 9 rano :cool: Pozdro dla obecnych w CK :]
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: Mecze KADRY

Post autor: N_ »

risto pisze: 40 zł - trybuna dolna sektory D
50 zł - trybuna górna sektory D
60 zł - trybuna dolna sektory C
70 zł - trybuna górna sektory C
90 zł - trybuna dolna sektory B
100 zł - trybuna górna sektory B
110 zł - trybuna dolna sektory A
120 zł - trybuna górna sektory A
Troszkę zakombinować i nawet bez biletu można było wejść na stadion. Nikt danych nie sprawdzał z biletów i na każdy sektor można było sie dostać nawet na VIP-owski wystarczyło sie troszkę postarać.
lato pisze:Byłem przekonany ze nie uda sie nam wywiesić NP ale nie miałem racji.
Tym razem szanowny kolego ja miałem racje :P

p.s viewtopic.php?t=918
Gibon_
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 11 września 2006, 22:24
Lokalizacja: urodzony w Krośnie

Re: Mecze KADRY

Post autor: Gibon_ »

Filmik z oprawy

http://www.youtube.com/watch?v=FSKXaFlj ... ed&search=

Panie N_ czekamy na filmik :cisza:

Ponad 50 fotek z różnych for oraz serwisów 8mb
http://rapidshare.com/files/23353641/Polska.rar

Liczby innych ekip z Polski z Kielc:

ok.30 fanów Naprzodu Jędrzejów wraz z flaga "Jędrzejów"
22 Stomilowców
20 osób z Avii z flaga "Świdnik"
16 Siarkowców
14 kibiców Odry w Kielcach z flagą WODZISŁAW ŚLĄSKI.
10 kibiców Stali Rzeszów (5 na stadionie, 5 pod)na meczu Polska - Armenia w Kielcach.
9 osób z Górnika Konin z jedna flaga.
7 osób z Niska z flagą (jedna przedstawicielka płci pięknej;-)
7 osób z Czuwaju z flagą
5 osób z Łada Biłgoraj z flaga
5 + 2 maniury z flaga Jastrzebie
Ostatnio zmieniony 30 marca 2007, 13:28 przez Gibon_, łącznie zmieniany 1 raz.
jurex1
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 16 grudnia 2006, 17:28
Lokalizacja: jaslo

Re: Mecze KADRY

Post autor: jurex1 »

spoko wyjazd ------ pozdro dla Kani AAAA mówiłem mu nie pij ale nie posłuchał mnie zawsze nam sie udawało go wprowadzić na reprezentacje ale tu sie nie dało AAAA POZDRO dla Niepoprawny 1910 mówiłem ci pod budowladnka JEDZ
PINIU
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 13 października 2006, 10:35
Lokalizacja: jaslo

Re: Mecze KADRY

Post autor: PINIU »

moze ktos napisac ilu fanatykow CZARNYCH obecnych na tym meczu.pozdrawiam
risto
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 430
Rejestracja: 4 lipca 2006, 23:36
Lokalizacja: Jasło

Re: Mecze KADRY

Post autor: risto »

Podobno 23 ;)
PINIU
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 13 października 2006, 10:35
Lokalizacja: jaslo

Re: Mecze KADRY

Post autor: PINIU »

dzieki za info RISTO
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: Mecze KADRY

Post autor: N_ »

W porównaniu do innych ekip nie wypadliśmy wcale tak słabo :hyhy:
Najwięcej oprócz Korony było chłopaków z Mielca ok.80 głów, Cracovii 50 osób, był tez GKS Tychy coś pond 25 osób, była tez Polonia Wwa ale liczby nie znam =>

Teraz trzeba zacząć myśleć nad Portugalia we wrześniu
;)
Ostatnio zmieniony 30 marca 2007, 15:06 przez N_, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wawek87
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 265
Rejestracja: 5 lipca 2006, 17:43
Lokalizacja: z Piekła Rodem

Re: Mecze KADRY

Post autor: wawek87 »

No i też ziomkowie z Zespołu Szkół w Trzcinicy byli ale liczby nie znam
ODPOWIEDZ