Szaliki Czarnych 1910 Jasło

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
BNC
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:11

Re: Szaliki Czarnych 1910 Jasło

Post autor: BNC »

ja_ona masz całkiem niezłą kolekcje!!!może bym coś znalazł do sprzedania (tylko CZARNYCH cie interesują)
ja_ona
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 12 lutego 2011, 22:05

Re: Szaliki Czarnych 1910 Jasło

Post autor: ja_ona »

Tak ---> interesują mnie szale tylko Czarnych. ;-)
Seba Kotlina
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 291
Rejestracja: 11 lipca 2006, 16:43
Lokalizacja: Jasło

Re: Szaliki Czarnych 1910 Jasło

Post autor: Seba Kotlina »

Tak informacyjnie dla tych co dopiero zaczynają jeździć na wyjazdy - szaliki produkowane przez kolegę Vikinga nie są pamiątkami uznawanymi u nas w młynie. Kilka tych wzorów było robionych jeszcze gdy z kolegą Vikingiem współpracowaliśmy a kilka to już po jej zakończeniu. Nowe szaliki ukażą się niedługo i zysk z nich jak i z reszty gadżetów, które robimy jest przeznaczony wyłącznie na działalność kibicowską a nie jak w tym przypadku zasila prywatną kieszeń.

Tak nawiasem historia jednego szalika. Szalik, który jest tutaj w sprzedaży "Jasielscy Emigranci" to szalik, który został wydany w bodajże nakładzie 20 sztuk. Kolega Viking zrobił później masówkę bez zgody pomysłodawców i odbiorców tego szalika. Oświadczam iż kogokolwiek się spotka z tym szalikiem a nie był odbiorcą jego 1 i jedynej właściwej edycji musi się liczyć z jego utratą.

Pozdrawiam
viking78
VIP
VIP
Posty: 1371
Rejestracja: 4 lipca 2006, 20:03
Lokalizacja: tarnowiec

Re: Szaliki Czarnych 1910 Jasło

Post autor: viking78 »

działalność kibicowską a nie jak w tym przypadku zasila prywatną kieszeń.
Mamy krótką pamięć ale w sumie to już historia.I nie ma co do niej wracać .

CAŁY ZYSK ZE SPRZEDAŻY JAKICHKOLWIEK SZALI Z TEJ LISTY ZOSTANIE PRZEZNACZONY NA PREMIE ZA MECZ DLA ZAWODNIKÓW -W MECZU W WISŁOKĄ

TAK NA POŻEGNANIE.
:ups:


czarni15 czarni14 czarni13 czarni12 czarni4 czarni6
BNC
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:11

Re: Szaliki Czarnych 1910 Jasło

Post autor: BNC »

to im chyba za wiele nie przeznaczysz z tych szali :super: 95% to wstyd wystawiac a pozatym to chyba temat SZALIKI CZARNYCH!!!niewiem ale jesli twoje szale nie są mile widziane w młynie i nikomu za bardzo nie podoba sie produkowanie ich przez ciebie to czegos tu nie rozumie!!!po co??na co??to tylko chyba chęć zysku i dorobienia sie na czyms co mija sie z celem!!!nie wiem nie wnikam!!!ALE JAK MASZ ZAMIAR DORABIAĆ SIĘ NA BARWACH CZARNYCH SPRZEDAWAĆ JE BURAKOM I KAŻDEJ PRZYPADKOWEJ OSOBIE to lepiej DAJ sobie spokuj!!! zajmij sie sprzedażą szalikow innych klubów !!!albo PAPIERU TOALETOWEGO bo to produkt ogólnie dostępny
viking78
VIP
VIP
Posty: 1371
Rejestracja: 4 lipca 2006, 20:03
Lokalizacja: tarnowiec

Re: Szaliki Czarnych 1910 Jasło

Post autor: viking78 »

Idź do Bogdana i Na Rynek i to im powiedź o tam powinieneś skierować swoje słowa .Na Czarnych Jasło to się jeszcze nikt nit nie dorobił.
Mamy krótką pamięć ale w sumie to już historia.I nie ma co do niej wracać .
Kto chce kupi.
Seba Kotlina
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 291
Rejestracja: 11 lipca 2006, 16:43
Lokalizacja: Jasło

Re: Szaliki Czarnych 1910 Jasło

Post autor: Seba Kotlina »

Marcin nikt chyba nie podważa Twoich dokonań jeszcze kilka lat temu i to co robiłeś dla ruchu kibicowskiego. Jako osoba, która swoją działalność zaczynała kiedy ty działałeś tam pełną parą to doceniam.

Wszystkie moje i innych komentarze odnoszą się do działalności jaką zacząłeś kilka lat temu i sam wiesz o co chodzi. Myślę że kilka dobrych lat temu wyśmiał byś i zbeształ osoby które chciały by się otaczać takimi ludźmi których to dziś uważasz za przyjaciół. Widać jak łatwo można przekreślić wiele lat działalności na kibicowskim szlaku.

Jak dla mnie koniec tematu. Kraj wolny, szaliki możesz sprzedawać o ile będziesz miał kupców. Z naszej strony stanowisko jest jasne i nikt z młyna ich nie toleruje podobnie jak wiele ekip w Polsce.
viking78
VIP
VIP
Posty: 1371
Rejestracja: 4 lipca 2006, 20:03
Lokalizacja: tarnowiec

Re: Szaliki Czarnych 1910 Jasło

Post autor: viking78 »

Jak dla mnie koniec tematu. Kraj wolny, szaliki możesz sprzedawać o ile będziesz miał kupców. Z naszej strony stanowisko jest jasne i nikt z młyna ich nie toleruje podobnie jak wiele ekip w Polsce.

I to jest pierwsze zdanie racjonalne .Niestety w obecnym świecie jak dobrze wiesz Grupy mają swoje szale koszulki itp , a klub "pikniki"swoje .
qun
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 20 stycznia 2011, 19:21

Re: Szaliki Czarnych 1910 Jasło

Post autor: qun »

na handel szaliki zgód Czarnych i nie tylko --> http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=7960687 :cisza:
Major Kożuch
Guru
Guru
Posty: 172
Rejestracja: 21 lutego 2012, 20:44

Re: Szaliki Czarnych 1910 Jasło

Post autor: Major Kożuch »

Jak jeszcze Viking był w ruchu kibicowskim to lepiej to wszystko działało. Był dobry kontakt z zarządem, kibice na każdym meczu (teraz na 8 spotkań w Jaśle kibiców było na 3 lub 4 spotkaniach)Teraz jest zatarg z kibicami i Vikingiem i kto na tym straci? Można zrobić zgodę w końcu jesteśmy w jednym klubie.
eN_
Guru
Guru
Posty: 121
Rejestracja: 7 lutego 2012, 14:15

Re: Szaliki Czarnych 1910 Jasło

Post autor: eN_ »

Po co zabierasz głos w temacie o którym nie masz bladego pojęcia ?
aximus
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 6 marca 2012, 12:34

Re: Szaliki Czarnych 1910 Jasło

Post autor: aximus »

to ja napisze tak - chętnie odkupie szaliki ekip podkarpackich :)
zapraszam na PW :)
Awatar użytkownika
Czarni1910Jaslo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 23 maja 2011, 09:12

Re: Szaliki Czarnych 1910 Jasło

Post autor: Czarni1910Jaslo »

moja PerełkaObrazek
kogut1910
Ekspert
Ekspert
Posty: 84
Rejestracja: 21 lutego 2012, 16:00

Re: Szaliki Czarnych 1910 Jasło

Post autor: kogut1910 »

czy ktos sprzedaje szaliki czarnych jaslo i po ile czekam na odpowiedz buno
ODPOWIEDZ