Piosenki Czarnych

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: Piosenki Czarnych

Post autor: N_ »

parafianin pisze:I jak pracuje ktos nad tym spewnikiem ?!:>
A moze sam bys opracowal taki spiewnik ?
Awatar użytkownika
Darkness
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 292
Rejestracja: 19 września 2006, 19:55

Re: Piosenki Czarnych

Post autor: Darkness »

geo pisze:Darknes, trzymaj limit, obcym nie wysyłaj
Chyba nikomu kogo nie znam,kto mial malo postow i nie mial napisane skad jest lub kto byl wg mnie niepewny nie wyslalem,takze predzej ja uslysza niz przeczytaja :hyhy:

A dla wszystkich zainteresowanych dzis na telefonie nagralem piosenke w moim wykonaniu,skromnym i moze niezbyt cudownym no ale tak jak ma byc wiec teraz kombinuje kabel zeby to zgrac na kompa i wieczorkiem udostepnie odpowiednim osobom,wiec sie uczcie ludziska tekstu,pozdrawiam
parafianin
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 23 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Jaslo

Re: Piosenki Czarnych

Post autor: parafianin »

Myslalem ze podejcdziecie bardziej entyuzjastycznej do zrobienia tego "spiewnika" alle widocznie sie pomylilem =))
bobsley
Ekspert
Ekspert
Posty: 80
Rejestracja: 18 maja 2006, 22:31
Lokalizacja: Jasło

Re: Piosenki Czarnych

Post autor: bobsley »

zrob sam , przeslij do admina strony a on napewno go tam umiesci . z tego co zauwazylem to chyba umiesz pisac na klawiaturze ... wiec do dziela ;)
Awatar użytkownika
Darkness
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 292
Rejestracja: 19 września 2006, 19:55

Re: Piosenki Czarnych

Post autor: Darkness »

No raczej nie kazdy ma czas,miejsce gdzie moglby zrobic taki spiewnik a potem jeszcze mozliwosc drukowania,co sie oczywiscie z kosztami wiaze,moze w ramach zbiorek zimowych uzbiera sie fundusze na ten cel i wtedy sie ktos z mozliwosciami zajmie reszta :)

[ Dodano: Sob 04 Lis, 06 ]
Oki komu pamietalem to wyslalem linka z piosenka w moim wykonaniu (prosze o wyrozumialosc co do jakosci,spiewac to ja moze extra nie potrafie :) ) kogo pominalem prosze o upominanie sie na PW zeby nie zasmiecac tematu,to rozesle jescze pozniej bo teraz pomykam,pozdrawiam
zamulony1
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 14 października 2006, 10:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Piosenki Czarnych

Post autor: zamulony1 »

Ten co by pisał już ten śpiewnik to niech popatrzy sobie na śpiewniki innych klubów to go może z motywować :] ;] np . Motor Lublin :http://motorlublin.prv.pl/ tam widziałem niektóre fajne :)

[ Dodano: Sro 08 Lis, 06 ]
Ten co by pisał już ten śpiewnik to niech popatrzy sobie na śpiewniki innych klubów to go może z motywować :] ;] np . Motor Lublin :http://motorlublin.prv.pl/ tam widziałem niektóre fajne piosenki :)
Awatar użytkownika
Darkness
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 292
Rejestracja: 19 września 2006, 19:55

Re: Piosenki Czarnych

Post autor: Darkness »

Witam wszystkich i zapraszam do dyskusji!! Otoz po dlugich ;) naradach doszlismy do wniosku zeby przerobic jednak ta piosenke na piesn wylacznie o naszym klubie bo jesli sie wszyscy pozytywnie wypowiedza to mozna by z niej zrobic hymn naszego klubu jak to juz wczesniej Ania :) zaproponowala ale to tylko wtedy gdy wszycy sie na to zgodza,bo moze komus ten pomysl nie pasowac,choc nie wiem czemu by tak milo byc :) Przerobka chwilke mi zjela,jakos jednoraznowo tylko mialem taka wybitna wene ;) no ale zrobilem 2 wersje ktore w zasadzie sie nie roznia(jedna w lm tak jak wczesniejsza wersja a druga w lp),ktore wkleje ponizej,do kazdej z wersji jest jeszcze bonus w postaci jendej zwrotki o panach z k ale o tym czy ja wogole bedziemy spiewac kiedykolwiek takze Wy zadecydujecie. Jesli ktos chce te bonusowe zwrotki to na PW prosze pisac. Melodia oczywiscie sie nie zmienila wiec kto ma to moje tragiczne mp3 to niech sie z niej rytmu uczy :P a kto jescze nie ma to takze na PW piszcie.Zmienila sie za to liczba zwrotek bo widzac Wasze zaangazowanie i checi do nauki wczesniejszej wersji postanowilismy ja nieco skrocic :P

lp:

Nie rzucę Czarnych, to mój klub
O zdradzie nie ma mowy!
Czarni-najlepszy polski klub
Jasielski Klub Sportowy
Jemu złożyłem wieczny ślub...
JKS to mój klub!
JKS to mój klub!

Wraz z swoim klubem będę iść
Nawet na koniec ligi
Wierze że Czarni w Jasła cześć
Wrócą do czwartej ligi
Przetrwają wszystkie z ciężkich prób...
JKS to mój klub!
JKS to mój klub!

Wciąż będę Czarnych wychwalać
Zawsze im kibicując
Na wieki będę ich kochać
Miłość ta pielęgnując
Wraz z nimi będę aż po grób…
JKS to mój klub!
JKS to mój klub!

lm:

Nie rzucim Czranych, to nasz klub,
O zdradzie nie ma mowy!
Czarni-najlepszy polski klub,
Jasielski Klub Sportowy,
Złożyliśmy mu wieczny ślub...
JKS to nasz klub!
JKS to nasz klub!

Wraz z swoim klubem będziem iść,
Nawet na koniec ligi,
W Jasełka imię,w jego cześć
Wrócim do czwartej ligi
Przetrwamy wszystkie z ciężkich prób...
JKS to nasz klub!
JKS to nasz klub!

Wciąż będziem Czarnych wychwalać
Zawsze im kibicując
Na wieki będziem ich kochać
Miłość ta pielęgnując
Będziemy za nim aż po grób...
JKS to nasz klub!
JKS to nasz klub!

Prosze o wypowiedzenie sie ktora z 3 wersji najbardziej sie Wam podoba (biore takze pod uwage wszesniejsza wersje gdyz komus ona moze najbardziej pasowac) i jezeli ktos uzna ze pasowaloby cos zmienic to prosze o rozumne :P i logicznie pasujace poprawki.czekam na wasze opinie i komentarze,pozdrawiam
Awatar użytkownika
Gołąb
VIP
VIP
Posty: 514
Rejestracja: 27 marca 2006, 05:22
Lokalizacja: Your worse nightmare

Re: Piosenki Czarnych

Post autor: Gołąb »

Tutaj mam propozycje dla jakiego poety ;) może coś takiego przerobić piosenka z repertuaru Grabaż & Strachy na Lachy tytuł to: Paint in black:

Czarną szosą w czarną noc
Popie*** czarna Wołga
Maluję czarne serca
Na czarnych czołgach

Mam same czarne myśli
Czarny jest mój cień
Pomalowałem się na czarno
Farba ma to czerń

Najbardziej lubię
Czarne wstążki w czarnych włosach
I czarnej szminki ślad
Na czarnych papierosach

Mam same czarne myśli
Czarny jest mój cień
Pomalowałem się na czarno
Farba ma to czerń

Za mą złą duszę
Czarne czeka mnie więzienie
Zabiłem dziś dziewczynę
Czarnym podniebieniem

Mam same czarne myśli
Czarny jest mój cień
Pomalowałem się na czarno
Farba ma to czerń

Widzę na czarno
Czarnowidzę
Czarny chleb i czarna kawa
Czarny Nowy Jork
Czarna jest Warszawa
Widzę czarno czarne chmury
Kłębią się na czarnym niebie
Bardzo czarny wrzesień 2001

Jest to piosenka z repertuaru The Rolling Stones polskie słowa napisał Grabaż
Awatar użytkownika
Darkness
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 292
Rejestracja: 19 września 2006, 19:55

Re: Piosenki Czarnych

Post autor: Darkness »

Gołąb, a moze bys przy okazji skomentowal jak juz tu sie pojawiles :P
A co do Twojej propozycji to moze by sie i udaslo cos fajnego zrobic z tego no ale na pewno nie az takie dlugie bo chlopaki nie lubia sie uczyc :D
Awatar użytkownika
Gołąb
VIP
VIP
Posty: 514
Rejestracja: 27 marca 2006, 05:22
Lokalizacja: Your worse nightmare

Re: Piosenki Czarnych

Post autor: Gołąb »

DARKNES, moją opinie na ten temat już znasz :D a co do zamieszczonego przeze mnie tekstu to w sumie myślałem o wykorzystaniu refrenu czy coś w tym stylu.

A tak w ogóle to jeżeli macie gdzieś spisane teksty piosenek to poproszę o przesłanie mi ich na maila (jest w profilu) a może i uda się nagrać cały śpiewnik tylko do tego potrzebuje chętnych ludzi (bo studio nagrań w Jaśle jest i myślę że tam można by ciekawy materiał skręcić)
Ania :)
Guru
Guru
Posty: 105
Rejestracja: 25 września 2006, 16:15
Lokalizacja: Jasełko

Re: Piosenki Czarnych

Post autor: Ania :) »

Gołąb, nie mieszaj! Najpierw jedna piosenke trzeba zaakceptowac a nie jakies nowe propozycje tu wrzucac. Pozdro!
risto
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 430
Rejestracja: 4 lipca 2006, 23:36
Lokalizacja: Jasło

Re: Piosenki Czarnych

Post autor: risto »

Problemem nie jest to, ze jest zamieszanie, bo im wiecej piosenek tym lepiej. Pamietajcie tylko, ze piosenka nie moze byc za dluga i musi byc prosta do zapamietania. Najlepiej jak jest w niej duzo prostego OLE OLE itd :hyhy: Glownym problemem jest to, ze nie ma jej jak cwiczyc, bo sezon ogorkowy temu nie sprzyja. Chyba, ze siatkowka, no i na Cracovia Cup juz by moglo cos z tego wyjsc :)
Biały 1910
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 20 listopada 2006, 22:11
Lokalizacja: Jasło

Re: Piosenki Czarnych

Post autor: Biały 1910 »

Mam same czarne myśli
Czarny jest mój cień
Pomalowałem się na czarno
Jasełko ma to czerń


Najbardziej lubię
Czarne wstążki w Białych włosach
I czarnej szminki ślad
Na Białych papierosach


to moja propozycja tylko to mi weszlo do glowy chociaz nie jestem muzykiem mnie sie wydaje ze moze byc :] ale ocencie sami :cwaniak: pozdrawiam
Niepoprawny1910
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 22 sierpnia 2006, 00:27
Lokalizacja: Z domu:-)

Re: Piosenki Czarnych

Post autor: Niepoprawny1910 »

................... :rozpacz: .....................
Ania :)
Guru
Guru
Posty: 105
Rejestracja: 25 września 2006, 16:15
Lokalizacja: Jasełko

Re: Piosenki Czarnych

Post autor: Ania :) »

Biały 1910 pisze:Mam same czarne myśli
Czarny jest mój cień
Pomalowałem się na czarno
Jasełko ma to czerń


Najbardziej lubię
Czarne wstążki w Białych włosach
I czarnej szminki ślad
Na Białych papierosach


to moja propozycja tylko to mi weszlo do glowy chociaz nie jestem muzykiem mnie sie wydaje ze moze byc :] ale ocencie sami :cwaniak: pozdrawiam
Nie obraz sie, ale jakos mi to do gustu nie przypadlo. Przede wszystkim to nie jest piosenka o Czarnych. To, ze barwy Czarnych sie tam pojawiaja to nie znaczy, ze piosenka jest od razu o klubie. Co maja wstążki i szminki wspolnego z Czarnymi? :mur:

Jak juz sie podejmujesz wprowadzenia przerobek do jakiejs piosenki to rob to tak, zeby jakis sens mialo.

Poza tym to nawet nie wiem na jaka sie to melodie spiewa bo jakos tej piosenki nie kojarze.

P.S.: Niepoprawny1910, nie rozpaczaj tak :P
ODPOWIEDZ