Szalik cracovi

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
Oger
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 24 lutego 2013, 19:37

Szalik cracovi

Post autor: Oger »

Panowie i Panie. Widziałem dziś w Jaśle osobnika w szaliku Cracovi. Wiem, że zgoda upadła dawno temu, ale nie wiem jakie są stosunki do tego klubu. Czy tolerujemy te barwy w mieście czy kroimy? Pozdro!
19JKS10
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 11 kwietnia 2010, 18:49

Re: Szalik cracovi

Post autor: 19JKS10 »

hahahahahaha
Bu_1910%
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 6 stycznia 2013, 11:26
Lokalizacja: Jasełko

Re: Szalik cracovi

Post autor: Bu_1910% »

Temat do KASACJI ! ! !
Awatar użytkownika
Regulator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 417
Rejestracja: 24 stycznia 2011, 11:45
Lokalizacja: Kraków

Re: Szalik cracovi

Post autor: Regulator »

Pokroić to sobie możesz chleb :cisza: Nazwij to po imieniu: "kradzież". Wielkie halo bo ktoś sobie w szaliku chodzi... :mur:
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Szalik cracovi

Post autor: Jozin »

Oger pisze:Panowie i Panie. Widziałem dziś w Jaśle osobnika w szaliku Cracovi. Wiem, że zgoda upadła dawno temu, ale nie wiem jakie są stosunki do tego klubu. Czy tolerujemy te barwy w mieście czy kroimy? Pozdro!
Nie, no lejcie po mordzie aż padnie i skrójcie szalik. Absolutnie!!!!!
Oger
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 24 lutego 2013, 19:37

Re: Szalik cracovi

Post autor: Oger »

Pytam bo nie wiem proste. Smiejecie sie w tym momencie z mojego postu bo chce poszerzyć swoją informacje na temat czarnych? Jestem młodym początkującym kibicem i kto ma mnie nauczyć zasad jak nie wy? Nie mam kontaktów z górną półką naszych kibiców więc czy to takie smieszne ze pytam tutaj? Jakby ktoś wyleciał w Jaśle w szaliku krosna to tez mam go zostawić? Właśnie.. Więc nadal czekam na konkretną odpowiedź
mikas15
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 4 sierpnia 2011, 18:06

Re: Szalik cracovi

Post autor: mikas15 »

Oger pisze:Pytam bo nie wiem proste. Smiejecie sie w tym momencie z mojego postu bo chce poszerzyć swoją informacje na temat czarnych? Jestem młodym początkującym kibicem i kto ma mnie nauczyć zasad jak nie wy? Nie mam kontaktów z górną półką naszych kibiców więc czy to takie smieszne ze pytam tutaj? Jakby ktoś wyleciał w Jaśle w szaliku krosna to tez mam go zostawić? Właśnie.. Więc nadal czekam na konkretną odpowiedź
a ja widziałem dziś dziewczynę z szalikiem Naprzodu Piździew, powiedzcie mi koledzy kibice co mam z nią zrobić. Czy Czarni Jasło mają zgodę z Naprzodem a może mają tylko układ albo zawieszenie broni lub pakt o nieagresji?? Strasznie mnie to męczy że nie wiedziałem co zrobić, czy dać jej plaskacza w twarz czy może przybić żółwika??

Oger weź się walnij w tą swoją głupią pałę. Zaczniesz do kogoś to wpi....ol złapiesz a jak weźmiesz ten szalik to cie gliny na dołek na 24 dadzą za kradzież i też złapiesz wpie....ol.
Bu_1910%
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 6 stycznia 2013, 11:26
Lokalizacja: Jasełko

Re: Szalik cracovi

Post autor: Bu_1910% »

Nazwy klubów piszemy DUŻYMI LITERAMI !!! :cisza: :cisza: :cisza: :mur: :mur: :mur:
qun
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 20 stycznia 2011, 19:21

Re: Szalik cracovi

Post autor: qun »

Cracovia raczej nie toleruje naszych barw w Krakowie wiec delikatnie zwroc typowi uwage ze w Jalsle króluje CZERŃ I BIEL na szaliku
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: Szalik cracovi

Post autor: N_ »

Ogarnijcie sie debile wczoraj byl mecz z Sandecja i moze ktos z Sacza mial bary Cracovi, zgody Cracovia nie ma w barwach ich ani My ani Oni nie chodza ale dalej sie lubimy :D
i przestancie zakladac debilne tematy z debilnymi pytaniami :cisza: :cisza:


Obrazek
jarkor2013
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 sierpnia 2009, 15:39

Re: Szalik cracovi

Post autor: jarkor2013 »

Jak wylicytuje ja (albo ktoś inny) koszulke Legi od Daniela, i wspomoge Czarnych kwotą powiedzmy 500-1000 zl (oby jak najwięcej). Na nastepny dzień napewno tą koszulke strace na mieście bo się nie bedzie paru osobom podobała.
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: Szalik cracovi

Post autor: N_ »

Dokladnie stracisz, powies sobie na scianie albo chodz w domu ewentualnie po Warszawie :D
jaselko
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 15 września 2007, 22:41
Lokalizacja: Jasło

Re: Szalik cracovi

Post autor: jaselko »

jarkor2013 pisze:Jak wylicytuje ja (albo ktoś inny) koszulke Legi od Daniela, i wspomoge Czarnych kwotą powiedzmy 500-1000 zl (oby jak najwięcej). Na nastepny dzień napewno tą koszulke strace na mieście bo się nie bedzie paru osobom podobała.
Nie stracisz jak ją dasz znowu na licytację a kasę z licytacji na CZARNYCH.
ODPOWIEDZ