DERBY 13 IV g.14 -->> INWAZJA na cyganerie !

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
xxxxxxx
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 14 kwietnia 2013, 07:29

Re: DERBY 13 IV g.14 -->> INWAZJA na cyganerie !

Post autor: xxxxxxx »

pozdro Jaco11!!!!!!!! działamy dziś coś!!!!!
V
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 22 lipca 2006, 09:49

Re: DERBY 13 IV g.14 -->> INWAZJA na cyganerie !

Post autor: V »

xxxxxxx pisze:do frajera blitza!!!po pierwsz [...] krośnieński nie jestes blitz tylko jakiś blić!!!!!!!po drugie zawszały gnoju jak szukasz żydów to popatrz na tą pseudo hale sportowa obok tego waszego stadioniku ŻUŻLOWEGO kiedyś była tam SYNAGOGA dla ciebie dla zrozumienia TAKI ŻYDOWSKI KOŚCIÓŁ baranie!!!!a po trzecie frajerzy po k... śpiewacie biało niebiescy jak te wasze ped.. w czerwona białych barwach grają !!!!!!!!!!!!!!!!!!i to w derbach wstyd i żenada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Proponuje Ci abyś nie wypowiadał się na tematy na które nie masz zielonego pojęcia. Hala w Krośnie została wybudowana w 1961, była budowana jako hala sportowa i cały czas funkcjonuje do dziś jako hala sportowa.
Co do stroi, to w tej lidze jest tak, że gości przyjeżdżają w swoich, a gospodarze muszą wybrać komplet który zaakceptuje sędzia, nie zaakceptował biało-niebieskich to Karpaty musiały zagrać w czerwonych. A jesienią w derbach Czarni w jakich to strojach grali?
A co do sektorówki to każdy głupi i nawet nie związany z kibicowskimi sprawami by się pokapował czemu tak długo była rozwinięta, ty nie więc też nie ma o czym chyba rozmawiać.

Ogólnie mecz słabiutki i bez historii.
V
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 22 lipca 2006, 09:49

Re: DERBY 13 IV g.14 -->> INWAZJA na cyganerie !

Post autor: V »

Nikogo nie nazywam żydami, jak na razie to Ty piszesz o jakiś synagogach, żydach i cyganach więc nie wiem o co Ci chodzi? Dobrze, że nie masz czasu, bo dyskusja z takimi jak Ty faktycznie pozbawiona jest sensu.
Awatar użytkownika
CZ_1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 352
Rejestracja: 5 czerwca 2009, 13:13

Re: DERBY 13 IV g.14 -->> INWAZJA na cyganerie !

Post autor: CZ_1910 »

tomi pisze: CHMS
:D
Awatar użytkownika
rjarek
VIP
VIP
Posty: 579
Rejestracja: 23 sierpnia 2009, 09:18

Re: DERBY 13 IV g.14 -->> INWAZJA na cyganerie !

Post autor: rjarek »

Doping i zachowanie krośniaków to totalna porażka i buractwo na maxa. Żydzi to są w Izraelu i mają barwy biało-niebieskie.
adixon
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 16 sierpnia 2012, 20:06

Re: DERBY 13 IV g.14 -->> INWAZJA na cyganerie !

Post autor: adixon »

rjarek pisze:[...]Żydzi to są w Izraelu i mają barwy biało-niebieskie.
:rotfl:
V
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 22 lipca 2006, 09:49

Re: DERBY 13 IV g.14 -->> INWAZJA na cyganerie !

Post autor: V »

strasznie śmieszni jesteście z tymi żałosnymi tekstami, nie wiem czy tego nie widzicie, czy o co tu chodzi.
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: DERBY 13 IV g.14 -->> INWAZJA na cyganerie !

Post autor: czarni-fan 1910 »

V pisze:strasznie śmieszni jesteście z tymi żałosnymi tekstami, nie wiem czy tego nie widzicie, czy o co tu chodzi.
a ty napinaczu internetowy po co tu jestes na tym forum prowokowac tylko potrafisz !!! .Fakty mowia same za siebie ,a kto mial zgode z zydzewem z lodzi, i kto tu jest zydem cyganie.
Awatar użytkownika
Regulator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 417
Rejestracja: 24 stycznia 2011, 11:45
Lokalizacja: Kraków

Re: DERBY 13 IV g.14 -->> INWAZJA na cyganerie !

Post autor: Regulator »

No i co tego, że gdzieś była synagoga? I od kiedy żyd to jest coś złego ? Panowie, te wasze wyzwiska, zarówno od żydów jak i cyganów są poniżej wszelkiego poziomu. Tak się zapluwacie, że media oczerniają kibiców a sami nie staracie się zachowywać z godnością i minimalną kulturą...
V
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 22 lipca 2006, 09:49

Re: DERBY 13 IV g.14 -->> INWAZJA na cyganerie !

Post autor: V »

to jestem żydem czy cyganem? Czy może cygańskim żydem, no jeszcze jest opcja że żydowskim cyganem? Zdecyduje się :)

Tak napinam się już teraz bo śmieszą mnie te wasze spinki, a wy się jarajcie jeszcze bardziej.
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: DERBY 13 IV g.14 -->> INWAZJA na cyganerie !

Post autor: czarni-fan 1910 »

majac wczesniej zgode z zydzewem byliscie cyganskimi zydami ,teraz jestescie cyganami z taborami .To wy sie zdecydujcie i pomyslcie zanim cos zaspiewacie ,spiewajac na nas zydy ,majac kiedys zgode z zydzewem wtedy wam to nie przeszkadzalo ze bratacie sie z zydami ,a teraz wam zydy przeszkadzaja spiewajac na nas .Gdzie tu logika, i nic dziwnego ze tak robiac nikt z wami nie chce byc w zgodzie, i wcale sie nie jaram i nie napinam .Bez odbioru.
Bu_1910%
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 6 stycznia 2013, 11:26
Lokalizacja: Jasełko

Re: DERBY 13 IV g.14 -->> INWAZJA na cyganerie !

Post autor: Bu_1910% »

Moze troszke NIE w temacie . 1.15 https://www.youtube.com/watch?feature=p ... 5UU2PlL3-Q


PIRO JEST BEZPIECZNE!!! ALE TRZEBA UMIEĆ SIE Z TYM OBSŁUGIWAĆ :) :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: DERBY 13 IV g.14 -->> INWAZJA na cyganerie !

Post autor: N_ »

Nas w cyganowie 174 osoby (1 Sandecja i 18 Orzelek)
(3 autokary i kilka aut)

http://fotovideo.eev.pl/viewtopic.php?p=179#179

Na reszte waszych wywodow cieplym moczem sie odlac moge.
tomi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 19 sierpnia 2012, 12:12

Re: DERBY 13 IV g.14 -->> INWAZJA na cyganerie !

Post autor: tomi »

czarni-fan 1910 pisze:majac wczesniej zgode z zydzewem byliscie cyganskimi zydami ,teraz jestescie cyganami z taborami .To wy sie zdecydujcie i pomyslcie zanim cos zaspiewacie ,spiewajac na nas zydy ,majac kiedys zgode z zydzewem wtedy wam to nie przeszkadzalo ze bratacie sie z zydami ,a teraz wam zydy przeszkadzaja spiewajac na nas .Gdzie tu logika, i nic dziwnego ze tak robiac nikt z wami nie chce byc w zgodzie, i wcale sie nie jaram i nie napinam .Bez odbioru.
no i na tym przykladzie popatzrcie jacy jestescie kur... pojebani wypominasz nam Widzew ,ktory z zydostwem niema nic wspolnego ale waszej zgody z Cracovia , jude gang ,Ajax Amsterdam i ogolnie w ta strone nie pamietasz ,tak sAmo jest w kazdej JE.BA..NEJ KU...RW.A SPRAWIE!!!
ZAWSZE ODWROCICIE KOTA OGONEM hehe to juz nawet smieszne nie jest juz nawet na kibicach net wyczytalem ze Karpat bylo ledwo drugie tyle co was hehe tak samo jak jak u was bylo 200 nie 360
heh pepiki juz chyba nie przyjada dowas:P Mielec tez cos nie podrodze
Zdegustowany
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 15 kwietnia 2013, 03:40

Re: DERBY 13 IV g.14 -->> INWAZJA na cyganerie !

Post autor: Zdegustowany »

Chłopcze co Ty się tak spinasz? Na pewnym ogólnopolskim forum nie używasz czasem nicka -ZKS? Robisz za adwokata Karpat? Zajmij się swoja ekipa a nie wypowiadaj się za kolegów z Krosna. Nafta niby w którejś tam lidze gra ale widać ze już wypalona ;)
Pierwsza sprawa. Co się tak jarasz ta liczba Czarnych na derbach? Czy liczba osób na meczu wyjazdowym o czymś świadczy? Idąc Twoim tokiem rozumowania dam Ci pewien przykład. W Warszawie nie wiem czy wiesz są dwa kluby grające w ekstraklasie, Legia i Polonia. Legii któryś rok z rzędu nie było na derbach. Wiec myśląc tak jak Ty można śmiało stwierdzić ze Legii nie ma w Warszawie :orany:
Druga sprawa.
tomi pisze:heh pepiki juz chyba nie przyjada dowas:P
Nie wiem ile masz lat, może nie było tego jeszcze w 2 klasie gimnazjum na lekcjach geografii wiec jestem w stanie zrozumieć ten Twój brak wiedzy, lecz jeśli gimnazjum masz już za sobą jestes po prostu tępy, nie umiem inaczej tego określić. Powiedz mi dlaczego pepiki maja przyjeżdżać? Używasz wyrazów których znaczenia nie znasz.Wiem, wiem, dalej nie wiesz o co chodzi. Już Ci tłumaczę, jak zapamiętasz to może zabłyśniesz na lekcji i wyłapiesz jakiegoś plusika. Wiec pepik to potoczne, nieco obraźliwe określenie Czecha. Tatran jest klubem słowackim :D

PS: Policja po meczu oddala wam te konie czy musieliście pchać swoje wozy?
ODPOWIEDZ