CZARNI JASŁO - SANDECJA NOWY SĄCZ

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
Seba Kotlina
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 291
Rejestracja: 11 lipca 2006, 16:43
Lokalizacja: Jasło

Re: CZARNI JASŁO - SANDECJA NOWY SĄCZ

Post autor: Seba Kotlina »

Wcześniej o ile nic się nie zmieni o godzinie 11 na hali MOSiR zostaną rozegrane 2 spotkania towarzystkie młodych adeptów piłki nożnej z Czarnych oraz Sandecji roczniki 2006 i 2003. Również zapraszamy na to spotkanie myślę że dzieciaki będą miały dużą frajdę. Jest to kolejny punkt programy tak żeby 23 lutego cały dzień spędzić z Czarnymi Jasło.
Mistrz_Kierownicy
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 13 grudnia 2012, 22:23

Re: CZARNI JASŁO - SANDECJA NOWY SĄCZ

Post autor: Mistrz_Kierownicy »

N_ pisze:Ma byc tez internetowa telewizja CRACOVI KRAKOW na tym meczu ;)
A "Jasielska Wytwórnia Filmowa" też będzie ? :cool: :cwaniak: :hyhy:
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: CZARNI JASŁO - SANDECJA NOWY SĄCZ

Post autor: lato »

Seba Kotlina pisze:Wcześniej o ile nic się nie zmieni o godzinie 11 na hali MOSiR zostaną rozegrane 2 spotkania towarzystkie młodych adeptów piłki nożnej z Czarnych oraz Sandecji roczniki 2006 i 2003. Również zapraszamy na to spotkanie myślę że dzieciaki będą miały dużą frajdę. Jest to kolejny punkt programy tak żeby 23 lutego cały dzień spędzić z Czarnymi Jasło.
Małe sprostowanie -Nie o 11 Seba tylko od 10.00.
BUDZIA
Guru
Guru
Posty: 129
Rejestracja: 6 lipca 2006, 20:52
Lokalizacja: Jasło/Krak.

Re: CZARNI JASŁO - SANDECJA NOWY SĄCZ

Post autor: BUDZIA »

PANOWIE NA TYM CHYBA NIE KONIEC INFORMACJI
Mistrz_Kierownicy
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 13 grudnia 2012, 22:23

Re: CZARNI JASŁO - SANDECJA NOWY SĄCZ

Post autor: Mistrz_Kierownicy »

Chciałem się zapytać co z tymi plakatami na mieście u was? Wczoraj byłem chwilkę w Jaśle (głównie centrum miasta) i ciężko było zauważyć cokolwiek, co by promowało mecz. Afisze świecą pustkami, vlepki też ciężko zauważyć. :(
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: CZARNI JASŁO - SANDECJA NOWY SĄCZ

Post autor: lato »

Mistrz_Kierownicy pisze:Chciałem się zapytać co z tymi plakatami na mieście u was? Wczoraj byłem chwilkę w Jaśle (głównie centrum miasta) i ciężko było zauważyć cokolwiek, co by promowało mecz. Afisze świecą pustkami, vlepki też ciężko zauważyć. :(
Bo to Jasło własnie Kaziu.2-3 osoby wszystkiego nie załatwią.A tak zazwyczaj bywa co znam z autopsji.W tym mieście tylko gadać i krytykować wszyscy potrafią.
Seba Kotlina
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 291
Rejestracja: 11 lipca 2006, 16:43
Lokalizacja: Jasło

Re: CZARNI JASŁO - SANDECJA NOWY SĄCZ

Post autor: Seba Kotlina »

Kaziu nie bój się vlepki wiszą i są sukcesywnie rozklejane. Plakatów nie ma sensu rozwieszać wcześniej niż tydzień przed meczem bo wiadome służby i tak zdzierają. O nas się nie bój tylko o Wasze listy święcące pustkami. A jak przyjeżdżasz to mógłbyś się odezwać tak nawiasem mówiąc. Nie samą miłością człowiek żyje :rotfl:
Mistrz_Kierownicy
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 13 grudnia 2012, 22:23

Re: CZARNI JASŁO - SANDECJA NOWY SĄCZ

Post autor: Mistrz_Kierownicy »

Chłopie 4 godzinki byłem :) Jak jestem dłużej to zawsze się odzywam :cwaniak:

Seba jak ponoć miłości nie ma ;)
Awatar użytkownika
buła
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 14 maja 2009, 07:32

Re: CZARNI JASŁO - SANDECJA NOWY SĄCZ

Post autor: buła »

Mistrz_Kierownicy pisze: byłem chwilkę w Jaśle (głównie centrum miasta) i ciężko było zauważyć cokolwiek, co by promowało mecz.(...) vlepki też ciężko zauważyć. :(
ja akurat idąc od rynku w strone galerii widziałem z 7-8 vlepek także bez obaw ;) pewnie szedłeś akurat tam, gdzie już zostały przez kogoś zdarte :/
Awatar użytkownika
Lucyfer1910
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 64
Rejestracja: 6 sierpnia 2012, 14:25

Re: CZARNI JASŁO - SANDECJA NOWY SĄCZ

Post autor: Lucyfer1910 »

zrodlo - http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna ... ch-klub-fo


"dzięki pomocy wielu przyjaciół, Sandecja i Czarni otrzymali piłkę z autografami zawodników KGHM Zagłębia Lubin, a także podobny prezent od Floty Świnoujście. Na licytacji pojawią się także między innymi koszulki z autografami piłkarzy Legii Warszawa i Śląska Wrocław oraz hokejowa koszulka Cracovii z okazji zdobycia przez tę drużynę mistrzostwa Polski w 2011 roku. Na niej także znajdą się podpisy zawodników. O pomocy dla klubu z Jasła nie zapomniała też i piłkarska Cracovia Kraków.
To jeszcze nie wszystko! Swoją pomoc zaoferowały bowiem Widzew Łódź, Polonia Warszawa, Miedź Legnica, siatkarski Impel Wrocław, a także Sebastian Mila, kapitan piłkarskiego mistrza Polski. Wylicytować będzie można również koszulkę Bodzio W. z czasów jego gry w Stali Mielec oraz obecną koszulkę drużyny Vive Targi Kielce. "
Awatar użytkownika
Jacek1986
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 415
Rejestracja: 5 sierpnia 2008, 20:46
Lokalizacja: Jasło

Re: CZARNI JASŁO - SANDECJA NOWY SĄCZ

Post autor: Jacek1986 »

Może stworzył by ktoś ogłoszenie do druku na A4 do powieszenia w samochodzie na tylnej szybie? Coś w stylu tego ze strony 13? Ja niestety grafikiem nie jestem :/
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: CZARNI JASŁO - SANDECJA NOWY SĄCZ

Post autor: lato »

progres pisze:A może każdy z nas rzuci jakąś sumę? Nie wiem kto mógłby zbierać kase ale myślę ktoś zaufany się znajdzie. Nie mówię tu o lataniu po mieście z puszką. Pamiętam że tego typu zbiórki były organizowane jako dodatkowa motywacja dla zawodników (za zwycięstwo czy też dla strzelca bramki). Każdy z nas ma znajomych można ich zapytać czy się coś dorzucą. Aby uczciwie to rozwiązać powstanie lista osób które zdecydują się wspomóc jakąkolwiek kwotą, kto będzie chciał zostać anonimowy - nie ma sprawy. Kropla to w morzu ale zawsze coś.
Taka świąteczna zbiórka na rzecz klubu.
Na razie daje 100 zł, możliwe że za miesiąc dołożę kolejne jak akcja się rozkręci ;)
Mam pytanie,progres czy ta akcja wypaliła wśród kibiców i użytkowników forum ?bo jak na razie to wiem ze Ty dotrzymałeś umowy a reszta zarzucała pomysłami w grudniu a teraz jakby cisza.Czy szanowni forumowicze zebrali jakaś konkretną kwotę np. w celu dofinansowania organizacji tej IMPREZY adekwatną do wypisywanych postów?
Awatar użytkownika
CZ_1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 352
Rejestracja: 5 czerwca 2009, 13:13

Re: CZARNI JASŁO - SANDECJA NOWY SĄCZ

Post autor: CZ_1910 »

Zapomniałem napisać, że pare dni temu do progresa dołączył juve_fan przesyłając pewną kwotę :)
progres
VIP
VIP
Posty: 610
Rejestracja: 28 sierpnia 2009, 08:11
Lokalizacja: Kraków

Re: CZARNI JASŁO - SANDECJA NOWY SĄCZ

Post autor: progres »

cisza i spokój w przeciwieństwie do hałasu jaki jest na forum, powiem szczerze że nie spodziewałem się wielkiego zainteresowania
z mojej strony mogę dostarczyć obiecaną drugą połowę, jutro będę w Jaśle
co do pomysłu z naklejaniem plakatów informujących (przypominających) o tym meczu na tylne szyby naszych samochodów bardzo dobry
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: CZARNI JASŁO - SANDECJA NOWY SĄCZ

Post autor: juve_fan »

CZ_1910 pisze:Zapomniałem napisać, że pare dni temu do progresa dołączył juve_fan przesyłając pewną kwotę :)
W sumie miało być anonimowo, ale idea słuszna, więc luz :)
ODPOWIEDZ