CZARNI JASŁO - SANDECJA NOWY SĄCZ

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
lehnar
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 18 listopada 2012, 15:34

Re: CZARNI JASŁO - SANDECJA NOWY SĄCZ

Post autor: lehnar »

Mysle że zastanawialiście się nad zbiórką pieniędzy w najbliższych tygodniach i mam pewną propozycję, którą zaproponował znajomy. Chodzi o zbiórkę pieniędzy po Jasielskich szkołach itp. instytucjach. Chodziło by o to że jakieś ogarnięte osoby miałyby puszkę i dla osoby która wrzuci coś do puszki obdarować symboliczną vlepką które zostały przygotowane na ten oto mecz z Sandecją. Myślę że znajdzie się wiele osób które wrzucą do puszki symboliczną "złotówkę" bądź większą kwotę.
Mistrz_Kierownicy
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 13 grudnia 2012, 22:23

Re: CZARNI JASŁO - SANDECJA NOWY SĄCZ

Post autor: Mistrz_Kierownicy »

Obrazek
Major Kożuch
Guru
Guru
Posty: 172
Rejestracja: 21 lutego 2012, 20:44

Re: CZARNI JASŁO - SANDECJA NOWY SĄCZ

Post autor: Major Kożuch »

Może by taki mecz sfilmować? Z kim można pogadać na taki temat. Chodzi o profesjonalne filmowanie z huty tak jak było dawniej w TVK kablówce naszej. Film mozna potem przekazać braciom z Sącza.
Mistrz_Kierownicy
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 13 grudnia 2012, 22:23

Re: CZARNI JASŁO - SANDECJA NOWY SĄCZ

Post autor: Mistrz_Kierownicy »

Zbieranie gadżetów na licytację związaną z meczem Czarni Jasło - Sandecja, poważnie nabiera tempa. Otrzymujemy coraz więcej sygnałów o chęci wsparcia oraz przekazania pamiątek. Wczoraj wieczorem dostaliśmy taką oto wiadomość e-mail:

"Witam,
Przekażemy na Państwa akcję koszulkę meczową z podpisami zawodników Widzewa Łódź. Prosimy o przesłanie dokładnego adresu, na jaki możemy wysłać koszulkę.

Pozdrawiam,
Łukasz Kaczyński | Biuro Prasowe"

Tak wyglądają koszulki meczowe Widzewa Łódź:

Obrazek
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: CZARNI JASŁO - SANDECJA NOWY SĄCZ

Post autor: N_ »

Jedyne co Czarnych i Sandecje z WIdzewem laczy to rok powstanie ;)
Koszulke pewnie jakis kolekcjoner zakupi i niech on nawet z wioski cyganskiej bedzie to i tak kaska na CZARNYCH 1910 JASLO pojdzie ;)
Mevito
Ekspert
Ekspert
Posty: 88
Rejestracja: 28 sierpnia 2012, 17:54

Re: CZARNI JASŁO - SANDECJA NOWY SĄCZ

Post autor: Mevito »

N_ pisze:Jedyne co Czarnych i Sandecje z WIdzewem laczy to rok powstanie ;)
Koszulke pewnie jakis kolekcjoner zakupi i niech on nawet z wioski cyganskiej bedzie to i tak kaska na CZARNYCH 1910 JASLO pojdzie ;)
Nie liczy się przedmiot liczy się gest ;)
Mistrz_Kierownicy
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 13 grudnia 2012, 22:23

Re: CZARNI JASŁO - SANDECJA NOWY SĄCZ

Post autor: Mistrz_Kierownicy »

Za forum Sandecji, wypowiedź Michała Śmierciaka.

"Rozmawiałem z rzecznikiem prasowym oraz dyrektorem marketingu Cracovii, dzięki czemu do puli gadżetów dodajemy koszulkę i piłkę z autografami zawodników tego klubu. Ponadto wyślą na nasz mecz z Czarnymi swoją telewizję klubową, aby zrobiła reportaż. To nie koniec atrakcji, jakie przygotowujemy wspólnie z Cracovią, ale o pewnych sprawach poinformuje Was później, kiedy znanych będzie trochę więcej szczegółów.

Dodatkowo dyrektor promocji i marketingu Polonii Warszawa obiecał wysłać nam pewną specjalną koszulkę tego klubu, którą przygotowują na dużą akcję. Póki co zabroniono mi zbyt wiele na ten temat Wam ujawniać, ale jak tylko się da dowiecie się o co chodzi."
Mistrz_Kierownicy
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 13 grudnia 2012, 22:23

Re: CZARNI JASŁO - SANDECJA NOWY SĄCZ

Post autor: Mistrz_Kierownicy »

Kolejne info:

MAMY POWAŻNY PATRONAT MEDIALNY !

Takiego oto maila otrzymałem w tej sprawie:

"Witamy,

W odpowiedzi na Państwa prośbę, portal SportoweFakty.pl czuje się zaszczycony możliwością wzięcia udziału w tak szczytnej inicjatywie i zobowiązuje się do pełnej obsługi medialnej tego przedsięwzięcia. Z naszej strony chcemy zaoferować objęcie patronatem medialnym meczu pomiędzy Sandecją a Czarnymi Jasło, z którego dochód przekazany będzie na rzecz JKS-u. Na naszych łamach pojawi się cykl artykułów związanych z tym wydarzeniem, a także postaramy się pomóc w dotarciu z aukcjami do jak największej rzeczy kibiców piłkarskich w Polsce.

Portal SportoweFakty.pl według badania przeprowadzonego przez Instytut Monitorowania Mediów znajduje się w czołówce najbardziej opiniotwórczych portali internetowych. Tylko w samym grudniu uplasowaliśmy się na 3.
miejscu. Miesięcznie możemy liczyć także na blisko 36 000 000 odsłon, co daje nam bardzo mocną pozycję na rynku medialnym. Liczymy, że nasza współpraca pomoże w osiągnięciu wspólnego celu, jakim jest pomoc klubowi z Jasła.

--
Ze sportowym pozdrowieniem,
Artur Długosz
Z-ca szefa działu piłka nożna
www.SportoweFakty.pl"

Ten portal będzie nam mocno promował aukcje oraz samo wydarzenie. Nie jest to jednak ostatni patronat, jaki będziemy mieli z ogólnopolskich mediów ;)
BUDZIA
Guru
Guru
Posty: 129
Rejestracja: 6 lipca 2006, 20:52
Lokalizacja: Jasło/Krak.

Re: CZARNI JASŁO - SANDECJA NOWY SĄCZ

Post autor: BUDZIA »

buźka mi sie cieszy jak to czytam !!!!

brawo brawo oby tak dalej

Ja to bym jeszcze Gowinowi na ambicje wjechał bo tak wszedzie wypisuje ze grał w Naszym klubie

nawet w niedzielnych WYDARZENIACH o 18;50 informowali ze ministera klub to Czarni Jasło

a takie cos znalazłem na necie

"Pierwsze „Krakowskie spotkanie rządowe” było poświęcone wymiarowi sprawiedliwości i zostało podzielone na dwie części. W pierwszej, Przewodniczący Rady Miasta Krakowa Bogusław Kośmider przedstawił skróconą biografię ministra. Gdy doszedł do informacji, iż Jarosław Gowin występował w barwach Czarni Jasło, rozległy się brawa."
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: CZARNI JASŁO - SANDECJA NOWY SĄCZ

Post autor: lato »

Pan Gowin ma teraz chyba większe problemy po piartkowym głosowaniu,co nie zmienia faktu ze jako jeden z sporej grupy otrzyma osobiscie badz przez biuro krakowskie zaproszenie ,,cegiełkę,,
Mistrz_Kierownicy
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 13 grudnia 2012, 22:23

Re: CZARNI JASŁO - SANDECJA NOWY SĄCZ

Post autor: Mistrz_Kierownicy »

"RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ" :piwo:
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: CZARNI JASŁO - SANDECJA NOWY SĄCZ

Post autor: Pemek94 »

No, no, no widzę, że sprawa nabiera tempa. Sportowefakty to na prawdę duży portal. Ja sobie tak myślałem, że może by w Cafe Futbol coś poruszyli? W końcu Borek jest z Dębicy i kiedyś się chwalił na antenie jak to na mecze chodził na Igloopol. Myślę, że tam bardzo chętnie ten temat poruszą.
Bu_1910%
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 6 stycznia 2013, 11:26
Lokalizacja: Jasełko

Re: CZARNI JASŁO - SANDECJA NOWY SĄCZ

Post autor: Bu_1910% »

Michał ŚmierciakCharytatywny mecz "Ratujmy JKS"
Rozmawiałem dzisiaj z Arkiem Aleksandrem, byłym zawodnikiem oraz kapitanem Sandecji / gdyby ktoś nie wiedział;) / i obiecał przysłać nam na licytację piłkę z podpisami zawodników Floty Świnoujście. Powinniśmy ją mieć za około tydzień!
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: CZARNI JASŁO - SANDECJA NOWY SĄCZ

Post autor: N_ »

Ma byc tez internetowa telewizja CRACOVI KRAKOW na tym meczu ;)
ODPOWIEDZ